Gå til hovedindhold

Logitech Slim Folio - keyboard and folio case - QWERTZ - German - oxford grey - Tastatur & Folio sæt - Tysk - Grå

LogitechTastaturerEAN: 5099206107427
Pris fra 577 krtil 779 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 202 kr (26% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 555 kr 7. maj

Sammenlign priser på Logitech Slim Folio - keyboard and folio case - QWERTZ - German - oxford grey - Tastatur & Folio sæt - Tysk - Grå og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 577 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Logitech Slim Folio Tastatur og folio-kasse Saks Trådløs Tysk
577 kr
Til butik
Logitech Slim Folio Tastatur og folio-kasse Saks Trådløs Tysk billede

Produktinformation

Logitech Slim Folio - Tastatur og folio-kasse - trådløs - Bluetooth LE - QWERTZ - tysk - oxford-grå - for Apple 10.9-inch iPad Wi-Fi

Produktspecifikationer

Mærke: Logitech
Artikel nr.: 920-011423
EAN: 5099206107427
Varenr.: 1000841305
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Logitech Slim Folio - keyboard and folio case - QWERTZ - German - oxford grey - Tastatur & Folio sæt - Tysk - Grå
698 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Tastatur til tablet - Logitech iPad tastaturcover, Bluetooth, tysk QWERTZ, grå
-22%759 kr
Før 979 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Tastatur til tablet - Logitech iPad tastaturcover, Bluetooth, tysk QWERTZ, grå billede

Produktinformation

Smart iPad tastaturcover til arbejde og studieGør din iPad mere produktiv med dette elegante tastatur fra Logitech i farven Oxford Grey. Det trådløse Bluetooth-tastatur er integreret i et cover, som beskytter mod stød og ridser, og rummer en praktisk holder til pen. Perfekt til noter, e-mails og længere tekster - hjemme, på farten eller i undervisningen.Designet til iPad med fokus på komfortTastaturet har QWERTZ-layout på tysk med multimedie- og genvejstaster, 1 mm tastevandring og 1,8 cm tasteafstand for behagelig indtastning. Det er trådløst via Bluetooth Low Energy og kører på batteri med en lang batterilevetid på op til 3 år. Coveret omslutter din iPad og hjælper med at holde skærm og kanter pæne i hverdagen.Kompatibilitet: Apple iPad (iPadOS understøttet)Tastaturlayout: QWERTZSprog: TyskBagbelysning: NejForbindelse: Bluetooth, trådløs (BLE)Funktionstaster: Genvejstaster og multimedietasterNumerisk tastatur: NejCover: Ja, med penneholderFarve: Grå (Oxford Grey)Strømkilde: Batteri, 2 stk., kapacitet 220 mAhBatterilevetid: Op til 3 årMål (H × B × D): 25,3 × 18,67 × 2,0 cmVægt: 0,449 kgPakkens dybde: 19,75 cmBatterier medfølger: Ja...

Produktspecifikationer

Mærke: Logitech
Kategori: Tastaturer
Vægt: 1.5g
EAN: 5099206107427
Varenr.: 1934736
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Tastatur til tablet - Logitech iPad tastaturcover, Bluetooth, tysk QWERTZ, grå
-22%779 kr
Før 999 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Logitech Slim Folio - keyboard and folio case - QWERTZ - German - oxford grey - Tastatur & Folio sæt - Tysk - Grå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Logitech Slim Folio - keyboard and folio case - QWERTZ - German - oxford grey - Tastatur & Folio sæt - Tysk - Grå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK577 kr577 krKøb
2Proshop DK698 kr737 krKøb
3Boligcenter DK759 kr759 krKøb
4Vivas DK779 kr858 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Logitech Slim Folio - keyboard and folio case - QWERTZ - German - oxford grey - Tastatur & Folio sæt - Tysk - Grå

PriceData har fulgt prisen på Logitech Slim Folio - keyboard and folio case - QWERTZ - German - oxford grey - Tastatur & Folio sæt - Tysk - Grå i 181 dage. Laveste pris i perioden er 555 kr (registreret d. 2. maj 2026), højeste er 732 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 613 kr.

Den nuværende pris på 577 kr er 6% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 27 prisfald og 22 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 49 prisændringer for Logitech Slim Folio - keyboard and folio case - QWERTZ - German - oxford grey - Tastatur & Folio sæt - Tysk - Grå. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 49 prisændringer for Logitech Slim Folio - keyboard and folio case - QWERTZ - German - oxford grey - Tastatur & Folio sæt - Tysk - Grå de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026577 kr8 kr (1%)
30. maj 2026569 kr12 kr (2%)
29. maj 2026581 kr4 kr (1%)
28. maj 2026577 kr2 kr (0%)
27. maj 2026579 kr9 kr (2%)
26. maj 2026570 kr6 kr (1%)
25. maj 2026564 kr3 kr (1%)
23. maj 2026567 kr3 kr (1%)
22. maj 2026570 kr10 kr (2%)
21. maj 2026560 kr12 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret