Gå til hovedindhold

Logitech Combo Touch - Tastatur og folio-kasse - med trackpad - bagbelyst - Apple Smart connector - QWERTY - nordisk (dansk/finsk/norsk/svensk) - grafit - for Apple 13-inch iPad Pro (M4)

LogitechTastaturerEAN: 5099206122956
Pris fra 1.695 krtil 2.079 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 384 kr (18% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.599 kr 9. mar.

Sammenlign priser på Logitech Combo Touch - Tastatur og folio-kasse - med trackpad - bagbelyst - Apple Smart connector - QWERTY - nordisk (dansk/finsk/norsk/svensk) - grafit - for Apple 13-inch iPad Pro (M4) og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1695 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Logitech Combo Touch Tastatur og folio-kasse Saks Ja Kablet Nordisk (dansk/finsk/norsk/svensk)
1.695 kr
Til butik
Logitech Combo Touch Tastatur og folio-kasse Saks Ja Kablet Nordisk (dansk/finsk/norsk/svensk) billede

Produktinformation

Logitech Combo Touch - Tastatur og folio-kasse - med trackpad - bagbelyst - Apple Smart connector - QWERTY - nordisk (dansk/finsk/norsk/svensk) - grafit - for Apple 13-inch iPad Pro (M4)

Produktspecifikationer

Mærke: Logitech
Artikel nr.: 920-012763
EAN: 5099206122956
Varenr.: 1002248903
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Logitech Combo Touch for iPad Pro 13" (M4) - Graphite - Tastatur & Folio sæt - Nordisk - Grå
1.747 kr
Til butik
Logitech Combo Touch for iPad Pro 13" (M4) - Graphite - Tastatur & Folio sæt - Nordisk - Grå billede

Produktinformation

Kontor tastatur, størrelse: Laptop-type, PC forbindelse: Apple Smart Connector, scissor switche, kompatibilitet: IOS, layout: Nordisk (Dansk - Svensk - Norsk - Finsk) QWERTY, farve: grå. - Works with Apple iPad Pro 13" with an Apple M4 chip & iPad Pro 12.9" Gen 5 / 6. Type, sketch, view and read with the Combo Touch keyboard case. A flexible kickstand and a full-size, detachable keyboard give you multiple use modes for any task. Take iPad further with a bigger trackpad that gives you superior, intuitive tracking experience with familiar Multi-Touch gesture controls. - Compatible models:* iPad Pro 13" (M4) - model: A2925, A2926, A3007...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Logitech
Kategori: Tastatur
Artikel nr.: 920-012763
EAN: 5099206122956
Varenr.: 3267995
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Logitech iPad Pro 13" Combo Touch tastaturcover (grafitt)
1.747 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Logitech Combo Touch - Tastatur og folio-kasse - med trackpad - bagbelyst - Apple Smart connector - QWERTY - nordisk (dansk/finsk/norsk/svensk) - grafit - for Apple 13-inch iPad Pro (M4)
1.948 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Tastatur med trackpad til iPad Pro 13" - Logitech Combo Touch, nordisk, grafit
-20%1.999 kr
Før 2.499 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Tastatur med trackpad til iPad Pro 13" - Logitech Combo Touch, nordisk, grafit
-20%2.019 kr
Før 2.519 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Logitech Combo Touch For Ipad Pro Dansk, Nordisk, Svensk, Finsk Grafit
2.049 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Logitech Combo Touch Tastatur og folio-kasse Saks Ja Kablet Nordisk (dansk/finsk/norsk/svensk)
2.079 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Logitech Combo Touch - Tastatur og folio-kasse - med trackpad - bagbelyst - Apple Smart connector - QWERTY - nordisk (dansk/finsk/norsk/svensk) - grafit - for Apple 13-inch iPad Pro (M4) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Logitech Combo Touch - Tastatur og folio-kasse - med trackpad - bagbelyst - Apple Smart connector - QWERTY - nordisk (dansk/finsk/norsk/svensk) - grafit - for Apple 13-inch iPad Pro (M4) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.695 kr1.695 krKøb
2Proshop DK1.747 kr1.747 krKøb
3Komplett DK1.747 kr1.747 krKøb
4CS MEGASTORE DK1.948 kr1.948 krKøb
5Boligcenter DK1.999 kr1.999 krKøb
6Vivas DK2.019 kr2.088 krKøb
7Dustin DK2.049 kr2.135,25 krKøb
8Ultrashop2.079 kr2.079 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Logitech Combo Touch - Tastatur og folio-kasse - med trackpad - bagbelyst - Apple Smart connector - QWERTY - nordisk (dansk/finsk/norsk/svensk) - grafit - for Apple 13-inch iPad Pro (M4)

PriceData har fulgt prisen på Logitech Combo Touch - Tastatur og folio-kasse - med trackpad - bagbelyst - Apple Smart connector - QWERTY - nordisk (dansk/finsk/norsk/svensk) - grafit - for Apple 13-inch iPad Pro (M4) i 147 dage. Laveste pris i perioden er 1.599 kr (registreret d. 9. marts 2026), højeste er 1.747 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.671 kr.

Den nuværende pris på 1.695 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 2 prisfald og 2 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 5 prisændringer for Logitech Combo Touch - Tastatur og folio-kasse - med trackpad - bagbelyst - Apple Smart connector - QWERTY - nordisk (dansk/finsk/norsk/svensk) - grafit - for Apple 13-inch iPad Pro (M4). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 5 prisændringer for Logitech Combo Touch - Tastatur og folio-kasse - med trackpad - bagbelyst - Apple Smart connector - QWERTY - nordisk (dansk/finsk/norsk/svensk) - grafit - for Apple 13-inch iPad Pro (M4) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
20. maj 20261.695 kr38 kr (2%)
24. mar. 20261.657 kr58 kr (4%)
9. mar. 20261.599 kr58 kr (4%)
28. feb. 20261.657 kr90 kr (5%)
7. jan. 20261.747 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret