Gå til hovedindhold

Logitech Combo Touch - Tastatur og folio-kasse - med trackpad - bagbelyst - Apple Smart connector - QWERTY - nordisk (dansk/finsk/norsk/svensk) - oxford-grå - for Apple 11-inch iPad Air (M2, M3)

LogitechTastaturerEAN: 5099206121980
Pris fra 1.413 krtil 1.994 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 581 kr (29% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.349 kr 9. mar.

Sammenlign priser på Logitech Combo Touch - Tastatur og folio-kasse - med trackpad - bagbelyst - Apple Smart connector - QWERTY - nordisk (dansk/finsk/norsk/svensk) - oxford-grå - for Apple 11-inch iPad Air (M2, M3) og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1413 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Logitech Combo Touch Tastatur og folio-kasse Saks 16-niveau Kablet Nordisk (dansk/finsk/norsk/svensk)
1.413 kr
Til butik
Logitech Combo Touch Tastatur og folio-kasse Saks 16-niveau Kablet Nordisk (dansk/finsk/norsk/svensk) billede

Produktinformation

Logitech Combo Touch - Tastatur og folio-kasse - med trackpad - bagbelyst - Apple Smart connector - QWERTY - nordisk (dansk/finsk/norsk/svensk) - oxford-grå - for Apple 11-inch iPad Air (M2, M3)

Produktspecifikationer

Mærke: Logitech
Artikel nr.: 920-012634
EAN: 5099206121980
Varenr.: 1002248894
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Logitech Combo Touch for iPad Air 11" (M2) & iPad Air (5th gen) - Oxford Grey - Tastatur & Folio sæt - Nordisk - Grå
1.429 kr
Til butik
Logitech Combo Touch for iPad Air 11" (M2) & iPad Air (5th gen) - Oxford Grey - Tastatur & Folio sæt - Nordisk - Grå billede

Produktinformation

Kontor tastatur, størrelse: Laptop-type, PC forbindelse: Apple Smart Connector, scissor switche, kompatibilitet: IOS, layout: Nordisk (Dansk - Svensk - Norsk - Finsk) QWERTY, farve: grå. - Works with Apple iPad Air 11" with an Apple M2 chip & iPad Air (5th gen). Type, sketch, view and read with the Combo Touch keyboard case. A flexible kickstand and a full-size, detachable keyboard give you multiple use modes for any task. Take iPad further with a bigger trackpad that gives you superior, intuitive tracking experience with familiar Multi-Touch gesture controls. - Compatible models: * iPad Air 11" (M2) - model: A2902, A2903, A2904 * iPad Air (5. generation) - model: A2588, A2589, A2591...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Logitech
Kategori: Tastatur
Artikel nr.: 920-012634
EAN: 5099206121980
Varenr.: 3267998
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Logitech Combo Touch - Tastatur og folio-kasse - med trackpad - bagbelyst - Apple Smart connector - QWERTY - nordisk (dansk/finsk/norsk/svensk) - oxford-grå - for Apple 11-inch iPad Air (M2, M3)
1.698 kr
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Logitech iPad Air 11" Combo Touch tastaturcover (oxford grey)
1.699 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Logitech Combo Touch Tastatur og folio-kasse Saks 16-niveau Kablet Nordisk (dansk/finsk/norsk/svensk)
1.719 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Logitech Combo Touch Ipad Air 11 tommer (m2) Dansk, Norsk, Svensk, Finsk Grå
1.994 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Logitech Combo Touch - Tastatur og folio-kasse - med trackpad - bagbelyst - Apple Smart connector - QWERTY - nordisk (dansk/finsk/norsk/svensk) - oxford-grå - for Apple 11-inch iPad Air (M2, M3) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Logitech Combo Touch - Tastatur og folio-kasse - med trackpad - bagbelyst - Apple Smart connector - QWERTY - nordisk (dansk/finsk/norsk/svensk) - oxford-grå - for Apple 11-inch iPad Air (M2, M3) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.413 kr1.413 krKøb
2Proshop DK1.429 kr1.429 krKøb
3CS MEGASTORE DK1.698 kr1.698 krKøb
4Komplett DK1.699 kr1.699 krKøb
5Ultrashop1.719 kr1.719 krKøb
6Dustin DK1.994 kr2.080,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Logitech Combo Touch - Tastatur og folio-kasse - med trackpad - bagbelyst - Apple Smart connector - QWERTY - nordisk (dansk/finsk/norsk/svensk) - oxford-grå - for Apple 11-inch iPad Air (M2, M3)

PriceData har fulgt prisen på Logitech Combo Touch - Tastatur og folio-kasse - med trackpad - bagbelyst - Apple Smart connector - QWERTY - nordisk (dansk/finsk/norsk/svensk) - oxford-grå - for Apple 11-inch iPad Air (M2, M3) i 182 dage. Laveste pris i perioden er 1.338 kr (registreret d. 10. januar 2026), højeste er 1.699 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.507 kr.

Den nuværende pris på 1.413 kr er 6% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 24 prisfald og 18 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 42 prisændringer for Logitech Combo Touch - Tastatur og folio-kasse - med trackpad - bagbelyst - Apple Smart connector - QWERTY - nordisk (dansk/finsk/norsk/svensk) - oxford-grå - for Apple 11-inch iPad Air (M2, M3). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 42 prisændringer for Logitech Combo Touch - Tastatur og folio-kasse - med trackpad - bagbelyst - Apple Smart connector - QWERTY - nordisk (dansk/finsk/norsk/svensk) - oxford-grå - for Apple 11-inch iPad Air (M2, M3) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 20261.413 kr11 kr (1%)
30. maj 20261.402 kr1 kr (0%)
28. maj 20261.401 kr1 kr (0%)
20. maj 20261.402 kr28 kr (2%)
19. maj 20261.430 kr16 kr (1%)
12. maj 20261.414 kr1 kr (0%)
11. maj 20261.413 kr11 kr (1%)
29. apr. 20261.402 kr11 kr (1%)
27. apr. 20261.413 kr1 kr (0%)
26. apr. 20261.412 kr10 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret