Gå til hovedindhold

Logitech Combo Touch - Tastatur og folio-kasse - med trackpad - bagbelyst - Apple Smart connector - QWERTY - nordisk (dansk/finsk/norsk/svensk) - oxford-grå - for Apple 13-inch iPad Air (M2, M3)

LogitechTastaturerEAN: 5099206121881
Pris fra 1.559 krtil 1.929 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 370 kr (19% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.399 kr 9. mar.

Sammenlign priser på Logitech Combo Touch - Tastatur og folio-kasse - med trackpad - bagbelyst - Apple Smart connector - QWERTY - nordisk (dansk/finsk/norsk/svensk) - oxford-grå - for Apple 13-inch iPad Air (M2, M3) og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1559 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Logitech Combo Touch - Tastatur og folio-kasse - med trackpad - bagbelyst - Apple Smart connector - QWERTY - nordisk (dansk/finsk/norsk/svensk) - oxford-grå - for Apple 13-inch iPad Air (M2, M3)
1.559 kr
Til butik
Logitech Combo Touch - Tastatur og folio-kasse - med trackpad - bagbelyst - Apple Smart connector - QWERTY - nordisk (dansk/finsk/norsk/svensk) - oxford-grå - for Apple 13-inch iPad Air (M2, M3) billede

Produktspecifikationer

Mærke: Logitech
Kategori: Covers & Tasker
Farve: 4
Artikel nr.: 920-012616
EAN: 5099206121881
Varenr.: 20953122
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Logitech Combo Touch for iPad Air 13" (M2) - Oxford Grey - Tastatur & Folio sæt - Nordisk - Grå
1.604 kr
Til butik
Logitech Combo Touch for iPad Air 13" (M2) - Oxford Grey - Tastatur & Folio sæt - Nordisk - Grå billede

Produktinformation

Kontor tastatur, størrelse: Laptop-type, PC forbindelse: Apple Smart Connector, scissor switche, kompatibilitet: IOS, layout: Nordisk (Dansk - Svensk - Norsk - Finsk) QWERTY, farve: grå. - Works with Apple iPad Air 13" with an Apple M2 chip. Type, sketch, view and read with the Combo Touch keyboard case. A flexible kickstand and a full-size, detachable keyboard give you multiple use modes for any task. Take iPad further with a bigger trackpad that gives you superior, intuitive tracking experience with familiar Multi-Touch gesture controls.

Produktspecifikationer

Mærke: Logitech
Kategori: Tastatur
Artikel nr.: 920-012616
EAN: 5099206121881
Varenr.: 3267182
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Logitech Combo Touch Ipad Air 13 tommer (m2), Ipad Air 13 tommer (m3), Ipad Air 13 tommer (m4) Dansk, Norsk, Svensk, Finsk Grå
1.699 kr
Til butik
Logitech Combo Touch Ipad Air 13 tommer (m2), Ipad Air 13 tommer (m3), Ipad Air 13 tommer (m4) Dansk, Norsk, Svensk, Finsk Grå billede

Produktinformation

Aftageligt, bagbelyst tastatur med komplet genvejsrække, der fremskynder arbejdsgange Strøm og parring via Smart Connector, ingen opladning eller Bluetooth-opsætning Stor multi-touch-trackpad muliggør præcise bevægelser og navigation Fleksibel kickstand justeres fra 10 ° til 60 ° til skrivning, visning eller skitsering Formtilpasset cover med penneholder beskytter iPad, mens Pencil forbliver fastgjort...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Logitech
Kategori: Tastatur & penne
Artikel nr.: 920-012616
EAN: 5099206121881
Varenr.: 5020009390
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Logitech Combo Touch Tastatur og folio-kasse Saks 16-niveau Kablet Nordisk (dansk/finsk/norsk/svensk)
1.701 kr
Til butik
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Logitech - Combo Touch for iPad Air 13-inch (M2) - OXFORD GREY - PAN - NORDIC Cover - GEEKD.dk
1.739 kr
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Logitech iPad Air 13" Combo Touch tastaturcover (oxford grå)
1.739 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Logitech Combo Touch Tastatur og folio-kasse Saks 16-niveau Kablet Nordisk (dansk/finsk/norsk/svensk)
1.929 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Logitech Combo Touch - Tastatur og folio-kasse - med trackpad - bagbelyst - Apple Smart connector - QWERTY - nordisk (dansk/finsk/norsk/svensk) - oxford-grå - for Apple 13-inch iPad Air (M2, M3) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Logitech Combo Touch - Tastatur og folio-kasse - med trackpad - bagbelyst - Apple Smart connector - QWERTY - nordisk (dansk/finsk/norsk/svensk) - oxford-grå - for Apple 13-inch iPad Air (M2, M3) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK1.559 kr1.559 krKøb
2Proshop DK1.604 kr1.604 krKøb
3Dustin DK1.699 kr1.785,25 krKøb
4CompuMail DK1.701 kr1.701 krKøb
5Geekd1.739 kr1.739 krKøb
6Komplett DK1.739 kr1.739 krKøb
7Ultrashop1.929 kr1.929 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Logitech Combo Touch - Tastatur og folio-kasse - med trackpad - bagbelyst - Apple Smart connector - QWERTY - nordisk (dansk/finsk/norsk/svensk) - oxford-grå - for Apple 13-inch iPad Air (M2, M3)

PriceData har fulgt prisen på Logitech Combo Touch - Tastatur og folio-kasse - med trackpad - bagbelyst - Apple Smart connector - QWERTY - nordisk (dansk/finsk/norsk/svensk) - oxford-grå - for Apple 13-inch iPad Air (M2, M3) i 182 dage. Laveste pris i perioden er 1.399 kr (registreret d. 9. marts 2026), højeste er 1.699 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.585 kr.

Den nuværende pris på 1.559 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 7% den seneste måned. Der er registreret 15 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 25 prisændringer for Logitech Combo Touch - Tastatur og folio-kasse - med trackpad - bagbelyst - Apple Smart connector - QWERTY - nordisk (dansk/finsk/norsk/svensk) - oxford-grå - for Apple 13-inch iPad Air (M2, M3). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 25 prisændringer for Logitech Combo Touch - Tastatur og folio-kasse - med trackpad - bagbelyst - Apple Smart connector - QWERTY - nordisk (dansk/finsk/norsk/svensk) - oxford-grå - for Apple 13-inch iPad Air (M2, M3) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 20261.559 kr41 kr (3%)
20. maj 20261.518 kr41 kr (3%)
11. maj 20261.559 kr128 kr (9%)
10. maj 20261.431 kr123 kr (8%)
9. maj 20261.554 kr123 kr (7%)
7. maj 20261.677 kr1 kr (0%)
5. maj 20261.678 kr1 kr (0%)
30. apr. 20261.679 kr20 kr (1%)
31. mar. 20261.699 kr63 kr (4%)
27. mar. 20261.636 kr63 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret