Gå til hovedindhold

Tastaturcover til tablet Microsoft Surface Pro med Slim Pen - tysk QWERTZ, Microsoft Cover-port, Platinum

MicrosoftTastaturerEAN: 0196388358182
Pris fra 1.505 krtil 1.819 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 314 kr (17% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Tastaturcover til tablet Microsoft Surface Pro med Slim Pen - tysk QWERTZ, Microsoft Cover-port, Platinum og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1505 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Microsoft Surface Pro Signature Keyboard Tastatur Mekanisk Tysk
1.505 kr
Til butik
Microsoft Surface Pro Signature Keyboard Tastatur Mekanisk Tysk billede

Produktinformation

Microsoft Surface Pro Signature Keyboard - Tastatur - med accelerometer, touchpad, Surface Slim Pen 2 opbevaring og opladningsbakke - QWERTZ - tysk - platinum - med Slim Pen 2 - for Surface Pro 10 for Business, Pro 8, Pro 9, Pro X

Produktspecifikationer

Mærke: Microsoft
Artikel nr.: 8X8-00168
EAN: 0196388358182
Varenr.: 1002170131
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Microsoft Surface Pro Signature - Tastatur - Tysk - Grå
1.734 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Tastaturcover til tablet Microsoft Surface Pro med Slim Pen - tysk QWERTZ, Microsoft Cover-port, Platinum
-10%1.799 kr
Før 1.999 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Tastaturcover til tablet Microsoft Surface Pro med Slim Pen - tysk QWERTZ, Microsoft Cover-port, Platinum billede

Produktinformation

Funktionelt tastaturcover til Microsoft Surface ProGør din tablet til en effektiv arbejdsstation med dette elegante tastaturcover i farven Platinum. Det er designet til Microsoft Surface Pro og forbinder via Microsoft Cover-port for en stabil og enkel tilslutning. Det fulde QWERTZ-tastatur på tysk og den indbyggede touchpad gør skrive- og navigationsoplevelsen hurtig og behagelig - ideelt til møder, studier og arbejde på farten.Skabt til Windows og mobilt arbejdeCoveret fungerer med Windows 11 og Windows 10 og har dedikerede Windows-taster, så genveje og multitasking sidder på rygraden. Den slanke form med lav vægt gør det let at have med i tasken, og det medfølgende Slim Pen passer til præcis input og notetagning.Kompatibilitet: Microsoft Surface ProTilslutning: Microsoft Cover-port, dockingTastaturlayout: QWERTZSprog: TyskPekinheden: TouchpadWindows-taster: JaNumpad: NejFarve: PlatinumDimensioner: H × B × D: 0,49 × 28,91 × 22,61 cmVægt: 0,294 kgStrømforsyning: DockCover: Ja...

Produktspecifikationer

Mærke: Apple
Kategori: Tablet etuier
Vægt: 0.24g
EAN: 0196388358182
Varenr.: 1921689
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Tastaturcover til tablet Microsoft Surface Pro med Slim Pen - tysk QWERTZ, Microsoft Cover-port, Platinum
-10%1.819 kr
Før 2.019 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tastaturcover til tablet Microsoft Surface Pro med Slim Pen - tysk QWERTZ, Microsoft Cover-port, Platinum koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tastaturcover til tablet Microsoft Surface Pro med Slim Pen - tysk QWERTZ, Microsoft Cover-port, Platinum koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.505 kr1.505 krKøb
2Proshop DK1.734 kr1.734 krKøb
3Boligcenter DK1.799 kr1.799 krKøb
4Vivas DK1.819 kr1.898 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Tastaturcover til tablet Microsoft Surface Pro med Slim Pen - tysk QWERTZ, Microsoft Cover-port, Platinum

PriceData har fulgt prisen på Tastaturcover til tablet Microsoft Surface Pro med Slim Pen - tysk QWERTZ, Microsoft Cover-port, Platinum i 104 dage. Laveste pris i perioden er 1.505 kr (registreret d. 30. maj 2026), højeste er 1.748 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.579 kr.

Den nuværende pris på 1.505 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 12 prisændringer for Tastaturcover til tablet Microsoft Surface Pro med Slim Pen - tysk QWERTZ, Microsoft Cover-port, Platinum. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 12 prisændringer for Tastaturcover til tablet Microsoft Surface Pro med Slim Pen - tysk QWERTZ, Microsoft Cover-port, Platinum de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 20261.505 kr13 kr (1%)
23. maj 20261.518 kr1 kr (0%)
22. maj 20261.519 kr1 kr (0%)
13. maj 20261.518 kr230 kr (13%)
22. apr. 20261.748 kr3 kr (0%)
17. apr. 20261.745 kr2 kr (0%)
13. apr. 20261.747 kr218 kr (14%)
12. mar. 20261.529 kr6 kr (0%)
28. feb. 20261.523 kr9 kr (1%)
26. feb. 20261.532 kr2 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret