Gå til hovedindhold

TA Komp. Samlemuffe 22x3,0 mm . Med støttebøsning. TA 601

TASanitetEAN: 7318792922404
Pris fra 151,49 krtil 231,25 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 79,76 kr (34% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 137,31 kr 10. maj

Sammenlign priser på TA Komp. Samlemuffe 22x3,0 mm . Med støttebøsning. TA 601 og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 151.49 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
22 x 22 mm TA Pex samlemuffe
151,49 kr
Til butik
22 x 22 mm TA Pex samlemuffe billede

Produktinformation

Pex-rørskobling består af: nippel-omløber-støttebøsning og spændering dim 12 til 32 mm. Nippel og tilslutningskobling dim 40 til 63 mm.Tilslutningskobling består af støttebøsning med omløber til nippel samt to overlæg med rustfri unbracoskruer. TA-PX er V...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: TA
EAN: 7318792922404
Varenr.: 15842919481679
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Ta Komp.Samlemuffe 22 MM - 601 Px
157 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
IMI Hydronic Kobling kompression ta 22 mm pn10
159 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
IMI TA Pex samlemuffe 22 mm
169 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
IMI TA Pex samlemuffe 22 mm
175 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
TA Komp. Samlemuffe 22x3,0 mm . Med støttebøsning. TA 601
183 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Pex Samlemuffe 22Mm
224,86 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Pex samlemuffe 22mm
231,25 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad TA Komp. Samlemuffe 22x3,0 mm . Med støttebøsning. TA 601 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad TA Komp. Samlemuffe 22x3,0 mm . Med støttebøsning. TA 601 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1EL-GROSSISTEN151,49 kr151,49 krKøb
2CS MEGASTORE DK157 kr196 krKøb
3Proshop DK159 kr198 krKøb
4CompletVVS169 kr169 krKøb
5BilligVVS DK175 kr175 krKøb
6Elvvs.dk183 kr183 krKøb
7Billigelogvvs.dk224,86 kr224,86 krKøb
8MaintainIt231,25 kr231,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for TA Komp. Samlemuffe 22x3,0 mm . Med støttebøsning. TA 601

PriceData har fulgt prisen på TA Komp. Samlemuffe 22x3,0 mm . Med støttebøsning. TA 601 i 181 dage. Laveste pris i perioden er 137,31 kr (registreret d. 10. maj 2026), højeste er 159 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 153 kr.

Den nuværende pris på 151,49 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 4% den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 24 prisændringer for TA Komp. Samlemuffe 22x3,0 mm . Med støttebøsning. TA 601. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 24 prisændringer for TA Komp. Samlemuffe 22x3,0 mm . Med støttebøsning. TA 601 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026151,49 kr
30. maj 2026151 kr
17. maj 2026151,49 kr14,18 kr (10%)
10. maj 2026137,31 kr21,69 kr (14%)
8. maj 2026159 kr1 kr (1%)
7. maj 2026158 kr1 kr (1%)
5. maj 2026159 kr1 kr (1%)
3. maj 2026158 kr1 kr (1%)
2. maj 2026159 kr1 kr (1%)
30. apr. 2026158 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret