Gå til hovedindhold

IMI Hydronic Kobling kompression ta 18 mm pn10

IMI HydronicSanitetEAN: 7318792922305
Pris fra 147,94 krtil 227,5 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 79,56 kr (35% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 134,96 kr 10. maj

Sammenlign priser på IMI Hydronic Kobling kompression ta 18 mm pn10 og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 147.94 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
18 x 18 mm TA Pex samlemuffe
147,94 kr
Til butik
18 x 18 mm TA Pex samlemuffe billede

Produktinformation

Pex-rørskobling består af: nippel-omløber-støttebøsning og spændering dim 12 til 32 mm. Nippel og tilslutningskobling dim 40 til 63 mm.Tilslutningskobling består af støttebøsning med omløber til nippel samt to overlæg med rustfri unbracoskruer. TA-PX er V...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: TA
EAN: 7318792922305
Varenr.: 15842854928719
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
IMI Hydronic Kobling kompression ta 18 mm pn10
156 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
TA PEX samlemuffe 18 mm
160 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
IMI TA Pex samlemuffe 18 mm
185 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
IMI TA Pex samlemuffe 18 mm
209 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Ta Komressions Samlemuffe 18 Mm
217 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Pex Samlemuffe 18Mm
220,84 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Pex samlemuffe 18mm
227,5 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad IMI Hydronic Kobling kompression ta 18 mm pn10 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad IMI Hydronic Kobling kompression ta 18 mm pn10 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1EL-GROSSISTEN147,94 kr147,94 krKøb
2Proshop DK156 kr195 krKøb
3CS MEGASTORE DK160 kr199 krKøb
4BilligVVS DK185 kr185 krKøb
5CompletVVS209 kr209 krKøb
6Elvvs.dk217 kr217 krKøb
7Billigelogvvs.dk220,84 kr220,84 krKøb
8MaintainIt227,5 kr227,5 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for IMI Hydronic Kobling kompression ta 18 mm pn10

PriceData har fulgt prisen på IMI Hydronic Kobling kompression ta 18 mm pn10 i 181 dage. Laveste pris i perioden er 134,96 kr (registreret d. 10. maj 2026), højeste er 169 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 153 kr.

Den nuværende pris på 147,94 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 10% den seneste måned. Der er registreret 5 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 13 prisændringer for IMI Hydronic Kobling kompression ta 18 mm pn10. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 13 prisændringer for IMI Hydronic Kobling kompression ta 18 mm pn10 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026147,94 kr
30. maj 2026147 kr
17. maj 2026147,94 kr12,98 kr (10%)
10. maj 2026134,96 kr30,04 kr (18%)
2. maj 2026165 kr9 kr (6%)
1. maj 2026156 kr9 kr (5%)
27. mar. 2026165 kr4 kr (2%)
13. mar. 2026169 kr4 kr (2%)
15. jan. 2026165 kr10 kr (6%)
2. jan. 2026155 kr5 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret