Gå til hovedindhold

Synology - DDR4 - modul - 4 GB - SO DIMM 260-PIN - 1333 MHz - ikke bufferet - ECC - for Disk Station DS2422+

SynologyRAMEAN: 4711174724383
Pris fra 2.413 krtil 3.119 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 706 kr (23% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.769 kr 26. apr.

Sammenlign priser på Synology - DDR4 - modul - 4 GB - SO DIMM 260-PIN - 1333 MHz - ikke bufferet - ECC - for Disk Station DS2422+ og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2413 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Synology DDR4 4GB ECC SO-DIMM 260-PIN
2.413 kr
Til butik
Synology DDR4 4GB ECC SO-DIMM 260-PIN billede

Produktinformation

Synology - DDR4 - modul - 4 GB - SO DIMM 260-PIN - 1333 MHz - ikke bufferet - ECC - for Disk Station DS2422+

Produktspecifikationer

Mærke: Synology
Artikel nr.: D4ES02-4G
EAN: 4711174724383
Varenr.: 999836996
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Synology - DDR4 - module - 4 GB - SO-DIMM 260-pin - unbuffered
2.733 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Synology - DDR4 - modul - 4 GB - SO DIMM 260-PIN - 1333 MHz - ikke bufferet - ECC - for Disk Station DS2422+
2.733,51 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Synology D4es02-4g Hukommelsesmodul 4 Gb 1 X 4 Gb Ddr4 Fejlkorrigerende Kode 4gb Ddr4 260-pin So-dimm
3.119 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Synology - DDR4 - modul - 4 GB - SO DIMM 260-PIN - 1333 MHz - ikke bufferet - ECC - for Disk Station DS2422+ koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Synology - DDR4 - modul - 4 GB - SO DIMM 260-PIN - 1333 MHz - ikke bufferet - ECC - for Disk Station DS2422+ koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK2.413 kr2.413 krKøb
2Proshop DK2.733 kr2.733 krKøb
3CS MEGASTORE DK2.733,51 kr2.733,51 krKøb
4Dustin DK3.119 kr3.205,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Synology - DDR4 - modul - 4 GB - SO DIMM 260-PIN - 1333 MHz - ikke bufferet - ECC - for Disk Station DS2422+

PriceData har fulgt prisen på Synology - DDR4 - modul - 4 GB - SO DIMM 260-PIN - 1333 MHz - ikke bufferet - ECC - for Disk Station DS2422+ i 183 dage. Laveste pris i perioden er 642 kr (registreret d. 5. december 2025), højeste er 2.595 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.555 kr.

Den nuværende pris på 2.413 kr er 55% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 26 prisfald og 21 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 45 prisændringer for Synology - DDR4 - modul - 4 GB - SO DIMM 260-PIN - 1333 MHz - ikke bufferet - ECC - for Disk Station DS2422+. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 45 prisændringer for Synology - DDR4 - modul - 4 GB - SO DIMM 260-PIN - 1333 MHz - ikke bufferet - ECC - for Disk Station DS2422+ de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 20262.413 kr4 kr (0%)
22. maj 20262.417 kr4 kr (0%)
27. apr. 20262.413 kr644 kr (36%)
26. apr. 20261.769 kr9 kr (1%)
25. apr. 20261.778 kr9 kr (1%)
24. apr. 20261.787 kr9 kr (1%)
17. apr. 20261.796 kr1 kr (0%)
16. apr. 20261.797 kr17 kr (1%)
15. apr. 20261.814 kr1 kr (0%)
14. apr. 20261.815 kr9 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret