Gå til hovedindhold

Synology - DDR4 - modul - 8 GB - SO DIMM 260-PIN - 1333 MHz - ikke bufferet - ECC - for Disk Station DS1522+, DS2422+, DS3622XS+, DS723+, DS923+ RackStation RS822+, RS822RP+

SynologyRAMEAN: 4711174724390
Pris fra 3.714 krtil 4.869 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 1.155 kr (24% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 3.291 kr 11. maj

Sammenlign priser på Synology - DDR4 - modul - 8 GB - SO DIMM 260-PIN - 1333 MHz - ikke bufferet - ECC - for Disk Station DS1522+, DS2422+, DS3622XS+, DS723+, DS923+ RackStation RS822+, RS822RP+ og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 3714 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Synology - DDR4 - modul - 8 GB - SO DIMM 260-PIN - 1333 MHz - ikke bufferet - ECC - for Disk Station DS1522+, DS2422+, DS3622XS+, DS723+, DS923+ RackStation RS822+, RS822RP+
3.714 kr
Til butik
Synology - DDR4 - modul - 8 GB - SO DIMM 260-PIN - 1333 MHz - ikke bufferet - ECC - for Disk Station DS1522+, DS2422+, DS3622XS+, DS723+, DS923+  RackStation RS822+, RS822RP+ billede

Produktspecifikationer

Mærke: Synology
Kategori: Hukommelse
Farve: 1
Artikel nr.: D4ES02-8G
EAN: 4711174724390
Varenr.: 7812996
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Synology DDR4 8GB ECC SO-DIMM 260-PIN
3.715 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Synology - DDR4 - module - 8 GB - SO-DIMM 260-pin - unbuffered
3.715 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Synology D4es02-8g Hukommelsesmodul 8 Gb 1 X 8 Gb Ddr4 Fejlkorrigerende Kode 8gb Ddr4 260-pin So-dimm
4.869 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Synology - DDR4 - modul - 8 GB - SO DIMM 260-PIN - 1333 MHz - ikke bufferet - ECC - for Disk Station DS1522+, DS2422+, DS3622XS+, DS723+, DS923+ RackStation RS822+, RS822RP+ koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Synology - DDR4 - modul - 8 GB - SO DIMM 260-PIN - 1333 MHz - ikke bufferet - ECC - for Disk Station DS1522+, DS2422+, DS3622XS+, DS723+, DS923+ RackStation RS822+, RS822RP+ koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK3.714 kr3.714 krKøb
2CompuMail DK3.715 kr3.715 krKøb
3Proshop DK3.715 kr3.715 krKøb
4Dustin DK4.869 kr4.955,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Synology - DDR4 - modul - 8 GB - SO DIMM 260-PIN - 1333 MHz - ikke bufferet - ECC - for Disk Station DS1522+, DS2422+, DS3622XS+, DS723+, DS923+ RackStation RS822+, RS822RP+

PriceData har fulgt prisen på Synology - DDR4 - modul - 8 GB - SO DIMM 260-PIN - 1333 MHz - ikke bufferet - ECC - for Disk Station DS1522+, DS2422+, DS3622XS+, DS723+, DS923+ RackStation RS822+, RS822RP+ i 181 dage. Laveste pris i perioden er 1.531 kr (registreret d. 5. december 2025), højeste er 3.728 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.638 kr.

Den nuværende pris på 3.714 kr er 41% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 17 prisændringer for Synology - DDR4 - modul - 8 GB - SO DIMM 260-PIN - 1333 MHz - ikke bufferet - ECC - for Disk Station DS1522+, DS2422+, DS3622XS+, DS723+, DS923+ RackStation RS822+, RS822RP+. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 17 prisændringer for Synology - DDR4 - modul - 8 GB - SO DIMM 260-PIN - 1333 MHz - ikke bufferet - ECC - for Disk Station DS1522+, DS2422+, DS3622XS+, DS723+, DS923+ RackStation RS822+, RS822RP+ de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 20263.714 kr1 kr (0%)
2. jun. 20263.715 kr11 kr (0%)
1. jun. 20263.726 kr1 kr (0%)
23. maj 20263.727 kr1 kr (0%)
14. maj 20263.728 kr437 kr (13%)
11. maj 20263.291 kr437 kr (12%)
8. maj 20263.728 kr1 kr (0%)
7. maj 20263.727 kr14 kr (0%)
5. maj 20263.713 kr2.004 kr (117%)
6. jan. 20261.709 kr121 kr (8%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret