Gå til hovedindhold

Kingston - DDR4 - modul - 8 GB - SO DIMM 260-PIN - 3200 MT/s / PC4-25600 - CL22 - 1.2 V - ikke bufferet - ikke-ECC

KingstonRAMEAN: 0740617310993
Pris fra 663 krtil 1.311 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 648 kr (49% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 611 kr 20. mar.

Sammenlign priser på Kingston - DDR4 - modul - 8 GB - SO DIMM 260-PIN - 3200 MT/s / PC4-25600 - CL22 - 1.2 V - ikke bufferet - ikke-ECC og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 663 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Kingston DDR4 8GB 3200MHz CL22 Ikke-ECC SO-DIMM 260-PIN
663 kr
Til butik
Kingston DDR4 8GB 3200MHz CL22 Ikke-ECC SO-DIMM 260-PIN billede

Produktinformation

Kingston - DDR4 - modul - 8 GB - SO DIMM 260-PIN - 3200 MT/s / PC4-25600 - CL22 - 1.2 V - ikke bufferet - ikke-ECC

Produktspecifikationer

Artikel nr.: KCP432SS8/8
EAN: 0740617310993
Varenr.: 996093421
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Kingston System Specific Memory DDR4-3200 - 8GB - CL22 - Single Channel (1 pcs) - Grøn
699 kr
Til butik
Kingston System Specific Memory DDR4-3200 - 8GB - CL22 - Single Channel (1 pcs) - Grøn billede

Produktinformation

Hukommelse (RAM), 8GB: 1 x 8GB (Single Channel), SODIMM 260-pin (til bærbar), DDR4, hastighed: 3200 MHz (MT/s) / PC4-25600, CAS Latency: 22-22-22, spænding: 1.2 volt, ikke bufferet, ikke-ECC, RAM chip konfiguration: Single Ranked, farve: green

Produktspecifikationer

Mærke: Kingston
Kategori: RAM
Artikel nr.: KCP432SS8/8
EAN: 0740617310993
Varenr.: 2869305
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Kingston - DDR4 - modul - 8 GB - SO DIMM 260-PIN - 3200 MT/s / PC4-25600 - CL22 - 1.2 V - ikke bufferet - ikke-ECC
700 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Kingston 8GB DDR4 3200MHz SODIMM
757 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
RAM til bærbar - Kingston DDR4 8 GB 3200 MHz CL22 SO-DIMM
-21%769 kr
Før 969 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
RAM til bærbar - Kingston DDR4 8 GB 3200 MHz CL22 SO-DIMM
-20%789 kr
Før 989 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Kingston DDR4 8GB 3200MHz CL22 Ikke-ECC SO-DIMM 260-PIN
849 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Kingston Kcp432ss8/8 8gb 3200mhz Ddr4 260-pin So-dimm
-0%1.311 kr
Før 1.311,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kingston - DDR4 - modul - 8 GB - SO DIMM 260-PIN - 3200 MT/s / PC4-25600 - CL22 - 1.2 V - ikke bufferet - ikke-ECC koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kingston - DDR4 - modul - 8 GB - SO DIMM 260-PIN - 3200 MT/s / PC4-25600 - CL22 - 1.2 V - ikke bufferet - ikke-ECC koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK663 kr663 krKøb
2Proshop DK699 kr738 krKøb
3CS MEGASTORE DK700 kr739 krKøb
4Teknikproffset DK757 kr806 krKøb
5Boligcenter DK769 kr769 krKøb
6Vivas DK789 kr858 krKøb
7Ultrashop849 kr849 krKøb
8Dustin DK1.311 kr1.397,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Kingston - DDR4 - modul - 8 GB - SO DIMM 260-PIN - 3200 MT/s / PC4-25600 - CL22 - 1.2 V - ikke bufferet - ikke-ECC

PriceData har fulgt prisen på Kingston - DDR4 - modul - 8 GB - SO DIMM 260-PIN - 3200 MT/s / PC4-25600 - CL22 - 1.2 V - ikke bufferet - ikke-ECC i 136 dage. Laveste pris i perioden er 519 kr (registreret d. 22. januar 2026), højeste er 827 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 660 kr.

Den nuværende pris på 663 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 4% den seneste måned. Der er registreret 52 prisfald og 37 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for Kingston - DDR4 - modul - 8 GB - SO DIMM 260-PIN - 3200 MT/s / PC4-25600 - CL22 - 1.2 V - ikke bufferet - ikke-ECC. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for Kingston - DDR4 - modul - 8 GB - SO DIMM 260-PIN - 3200 MT/s / PC4-25600 - CL22 - 1.2 V - ikke bufferet - ikke-ECC de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 2026663 kr26 kr (4%)
1. jun. 2026689 kr31 kr (5%)
31. maj 2026658 kr5 kr (1%)
27. maj 2026663 kr10 kr (1%)
26. maj 2026673 kr10 kr (2%)
24. maj 2026663 kr18 kr (3%)
23. maj 2026681 kr18 kr (3%)
22. maj 2026663 kr25 kr (4%)
20. maj 2026688 kr26 kr (4%)
19. maj 2026714 kr14 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret