Gå til hovedindhold

CORSAIR Vengeance - DDR4 - modul - 8 GB - SO DIMM 260-PIN - 3200 MHz / PC4-25600 - CL22 - 1.2 V - ikke bufferet - ikke-ECC

CorsairRAMEAN: 0840006640615
Pris fra 613 krtil 819 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 206 kr (25% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 404 kr 4. apr.

Sammenlign priser på CORSAIR Vengeance - DDR4 - modul - 8 GB - SO DIMM 260-PIN - 3200 MHz / PC4-25600 - CL22 - 1.2 V - ikke bufferet - ikke-ECC og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 613 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
CORSAIR Vengeance DDR4 8GB 3200MHz CL22 Ikke-ECC SO-DIMM 260-PIN
613 kr
Til butik
CORSAIR Vengeance DDR4 8GB 3200MHz CL22 Ikke-ECC SO-DIMM 260-PIN billede

Produktinformation

CORSAIR Vengeance - DDR4 - modul - 8 GB - SO DIMM 260-PIN - 3200 MHz / PC4-25600 - CL22 - 1.2 V - ikke bufferet - ikke-ECC

Produktspecifikationer

Mærke: Corsair
Artikel nr.: CMSX8GX4M1A3200C22
EAN: 0840006640615
Varenr.: 999573808
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
CORSAIR Vengeance - DDR4 - modul - 8 GB - SO DIMM 260-PIN - 3200 MHz / PC4-25600 - CL22 - 1.2 V - ikke bufferet - ikke-ECC
613 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Corsair Vengeance SODIMM DDR4-3200 - 8GB - CL22 - Single Channel (1 pcs) - Sort
615 kr
Til butik
Corsair Vengeance SODIMM DDR4-3200 - 8GB - CL22 - Single Channel (1 pcs) - Sort billede

Produktinformation

Hukommelse (RAM), 8GB: 1 x 8GB (Single Channel), SODIMM 260-pin (til bærbar), DDR4, hastighed: 3200 MHz (MT/s) / PC4-25600, CAS Latency: 22-22-22-53, spænding: 1.2 volt, ikke bufferet, ikke-ECC, farve: black

Produktspecifikationer

Mærke: Corsair
Kategori: RAM
Artikel nr.: CMSX8GX4M1A3200C22
EAN: 0840006640615
Varenr.: 3009756
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Corsair Vengeance 8gb 3200mhz Ddr4 260-pin So-dimm
-0%661 kr
Før 661,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
CORSAIR Vengeance DDR4 8GB 3200MHz CL22 Ikke-ECC SO-DIMM 260-PIN
819 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad CORSAIR Vengeance - DDR4 - modul - 8 GB - SO DIMM 260-PIN - 3200 MHz / PC4-25600 - CL22 - 1.2 V - ikke bufferet - ikke-ECC koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad CORSAIR Vengeance - DDR4 - modul - 8 GB - SO DIMM 260-PIN - 3200 MHz / PC4-25600 - CL22 - 1.2 V - ikke bufferet - ikke-ECC koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK613 kr613 krKøb
2CS MEGASTORE DK613 kr652 krKøb
3Proshop DK615 kr654 krKøb
4Dustin DK661 kr747,25 krKøb
5Ultrashop819 kr819 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for CORSAIR Vengeance - DDR4 - modul - 8 GB - SO DIMM 260-PIN - 3200 MHz / PC4-25600 - CL22 - 1.2 V - ikke bufferet - ikke-ECC

PriceData har fulgt prisen på CORSAIR Vengeance - DDR4 - modul - 8 GB - SO DIMM 260-PIN - 3200 MHz / PC4-25600 - CL22 - 1.2 V - ikke bufferet - ikke-ECC i 177 dage. Laveste pris i perioden er 374 kr (registreret d. 9. december 2025), højeste er 715 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 532 kr.

Den nuværende pris på 613 kr er 15% over normalprisen. Prisen er steget 10% den seneste måned. Der er registreret 53 prisfald og 36 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for CORSAIR Vengeance - DDR4 - modul - 8 GB - SO DIMM 260-PIN - 3200 MHz / PC4-25600 - CL22 - 1.2 V - ikke bufferet - ikke-ECC. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for CORSAIR Vengeance - DDR4 - modul - 8 GB - SO DIMM 260-PIN - 3200 MHz / PC4-25600 - CL22 - 1.2 V - ikke bufferet - ikke-ECC de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026613 kr9 kr (1%)
28. maj 2026604 kr3 kr (0%)
25. maj 2026607 kr3 kr (0%)
24. maj 2026610 kr3 kr (0%)
23. maj 2026613 kr3 kr (0%)
22. maj 2026610 kr53 kr (10%)
20. maj 2026557 kr3 kr (1%)
15. maj 2026554 kr1 kr (0%)
14. maj 2026553 kr3 kr (1%)
12. maj 2026550 kr2 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret