Gå til hovedindhold

CORSAIR Vengeance - DDR4 - modul - 16 GB - SO DIMM 260-PIN - 3200 MHz / PC4-25600 - CL22 - 1,2 V - ikke bufferet - ikke-ECC

CorsairRAMEAN: 0840006642299
Pris fra 968 krtil 1.239 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 271 kr (22% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 880 kr 13. mar.

Sammenlign priser på CORSAIR Vengeance - DDR4 - modul - 16 GB - SO DIMM 260-PIN - 3200 MHz / PC4-25600 - CL22 - 1,2 V - ikke bufferet - ikke-ECC og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 968 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
CORSAIR Vengeance DDR4 16GB 3200MHz CL22 Ikke-ECC SO-DIMM 260-PIN
968 kr
Til butik
CORSAIR Vengeance DDR4 16GB 3200MHz CL22 Ikke-ECC SO-DIMM 260-PIN billede

Produktinformation

CORSAIR Vengeance - DDR4 - modul - 16 GB - SO DIMM 260-PIN - 3200 MHz / PC4-25600 - CL22 - 1.2 V - ikke bufferet - ikke-ECC

Produktspecifikationer

Mærke: Corsair
Artikel nr.: CMSX16GX4M1A3200C22
EAN: 0840006642299
Varenr.: 1000539093
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
CORSAIR Vengeance - DDR4 - modul - 16 GB - SO DIMM 260-PIN - 3200 MHz / PC4-25600 - CL22 - 1,2 V - ikke bufferet - ikke-ECC
1.007 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Corsair Vengeance SODIMM DDR4-3200 - 16GB - CL22 - Single Channel (1 pcs) - Sort
-3%1.113 kr
Før 1.143 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Corsair Vengeance SODIMM DDR4-3200 - 16GB - CL22 - Single Channel (1 pcs) - Sort billede

Produktinformation

Hukommelse (RAM), 16GB: 1 x 16GB (Single Channel), SODIMM 260-pin (til bærbar), DDR4, hastighed: 3200 MHz (MT/s) / PC4-25600, CAS Latency: 22-22-22-53, spænding: 1.2 volt, ikke bufferet, ikke-ECC, farve: black

Produktspecifikationer

Mærke: Corsair
Kategori: RAM
Artikel nr.: CMSX16GX4M1A3200C22
EAN: 0840006642299
Varenr.: 3062360
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
CORSAIR Vengeance DDR4 16GB 3200MHz CL22 Ikke-ECC SO-DIMM 260-PIN
1.239 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad CORSAIR Vengeance - DDR4 - modul - 16 GB - SO DIMM 260-PIN - 3200 MHz / PC4-25600 - CL22 - 1,2 V - ikke bufferet - ikke-ECC koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad CORSAIR Vengeance - DDR4 - modul - 16 GB - SO DIMM 260-PIN - 3200 MHz / PC4-25600 - CL22 - 1,2 V - ikke bufferet - ikke-ECC koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK968 kr968 krKøb
2CS MEGASTORE DK1.007 kr1.007 krKøb
3Proshop DK1.113 kr1.113 krKøb
4Ultrashop1.239 kr1.239 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for CORSAIR Vengeance - DDR4 - modul - 16 GB - SO DIMM 260-PIN - 3200 MHz / PC4-25600 - CL22 - 1,2 V - ikke bufferet - ikke-ECC

PriceData har fulgt prisen på CORSAIR Vengeance - DDR4 - modul - 16 GB - SO DIMM 260-PIN - 3200 MHz / PC4-25600 - CL22 - 1,2 V - ikke bufferet - ikke-ECC i 183 dage. Laveste pris i perioden er 650 kr (registreret d. 10. december 2025), højeste er 1.220 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 957 kr.

Den nuværende pris på 968 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 9% den seneste måned. Der er registreret 45 prisfald og 43 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 86 prisændringer for CORSAIR Vengeance - DDR4 - modul - 16 GB - SO DIMM 260-PIN - 3200 MHz / PC4-25600 - CL22 - 1,2 V - ikke bufferet - ikke-ECC. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 86 prisændringer for CORSAIR Vengeance - DDR4 - modul - 16 GB - SO DIMM 260-PIN - 3200 MHz / PC4-25600 - CL22 - 1,2 V - ikke bufferet - ikke-ECC de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026968 kr1 kr (0%)
31. maj 2026969 kr2 kr (0%)
30. maj 2026967 kr2 kr (0%)
28. maj 2026969 kr45 kr (4%)
25. maj 20261.014 kr1 kr (0%)
24. maj 20261.015 kr3 kr (0%)
23. maj 20261.012 kr2 kr (0%)
22. maj 20261.014 kr4 kr (0%)
20. maj 20261.010 kr84 kr (8%)
13. maj 20261.094 kr20 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret