Gå til hovedindhold

Synology D4es03-16g Hukommelsesmodul 16 Gb 1 X 16 Gb Ddr4 Fejlkorrigerende Kode 16gb 3200mhz Ddr4 260-pin So-dimm

SynologyRAMEAN: 4711174726462
Pris fra 6.459 krtil 13.744 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 7.285 kr (53% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 6.443 kr 30. maj

Sammenlign priser på Synology D4es03-16g Hukommelsesmodul 16 Gb 1 X 16 Gb Ddr4 Fejlkorrigerende Kode 16gb 3200mhz Ddr4 260-pin So-dimm og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 6459 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Synology DDR4 SDRAM 16GB ECC SO DIMM 260-PIN
6.459 kr
Til butik
Synology DDR4 SDRAM 16GB ECC SO DIMM 260-PIN billede

Produktinformation

Synology - DDR4 - modul - 16 GB - SO DIMM 260-PIN - ikke bufferet - ECC

Produktspecifikationer

Mærke: Synology
Artikel nr.: D4ES03-16G
EAN: 4711174726462
Varenr.: 1003326777
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
SYNOLOGY D4ES03-16G 16GB DDR4 ECC SODIMM RAM
6.463 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Synology - DDR4 - module - 16 GB - SO-DIMM 260-pin - unbuffered
6.483 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Synology D4es03-16g Hukommelsesmodul 16 Gb 1 X 16 Gb Ddr4 Fejlkorrigerende Kode 16gb 3200mhz Ddr4 260-pin So-dimm
13.744 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Synology D4es03-16g Hukommelsesmodul 16 Gb 1 X 16 Gb Ddr4 Fejlkorrigerende Kode 16gb 3200mhz Ddr4 260-pin So-dimm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Synology D4es03-16g Hukommelsesmodul 16 Gb 1 X 16 Gb Ddr4 Fejlkorrigerende Kode 16gb 3200mhz Ddr4 260-pin So-dimm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK6.459 kr6.459 krKøb
2CS MEGASTORE DK6.463 kr6.463 krKøb
3Proshop DK6.483 kr6.483 krKøb
4Dustin DK13.744 kr13.830,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Synology D4es03-16g Hukommelsesmodul 16 Gb 1 X 16 Gb Ddr4 Fejlkorrigerende Kode 16gb 3200mhz Ddr4 260-pin So-dimm

PriceData har fulgt prisen på Synology D4es03-16g Hukommelsesmodul 16 Gb 1 X 16 Gb Ddr4 Fejlkorrigerende Kode 16gb 3200mhz Ddr4 260-pin So-dimm i 178 dage. Laveste pris i perioden er 2.262 kr (registreret d. 8. december 2025), højeste er 8.967 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 6.263 kr.

Den nuværende pris på 6.459 kr er 3% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 24 prisfald og 27 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 52 prisændringer for Synology D4es03-16g Hukommelsesmodul 16 Gb 1 X 16 Gb Ddr4 Fejlkorrigerende Kode 16gb 3200mhz Ddr4 260-pin So-dimm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 52 prisændringer for Synology D4es03-16g Hukommelsesmodul 16 Gb 1 X 16 Gb Ddr4 Fejlkorrigerende Kode 16gb 3200mhz Ddr4 260-pin So-dimm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 20266.459 kr1 kr (0%)
2. jun. 20266.458 kr1 kr (0%)
1. jun. 20266.459 kr11 kr (0%)
31. maj 20266.448 kr5 kr (0%)
30. maj 20266.443 kr20 kr (0%)
29. maj 20266.463 kr3 kr (0%)
28. maj 20266.466 kr19 kr (0%)
26. maj 20266.447 kr1 kr (0%)
25. maj 20266.448 kr5 kr (0%)
24. maj 20266.453 kr4 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret