Gå til hovedindhold

Synology D4es03-8g Hukommelsesmodul 8 Gb 1 X 8 Gb Ddr4 Fejlkorrigerende Kode 8gb Ddr4 260-pin So-dimm

SynologyRAMEAN: 4711174726455
Pris fra 5.040 krtil 6.431 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 1.391 kr (22% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 3.335 kr 20. maj

Sammenlign priser på Synology D4es03-8g Hukommelsesmodul 8 Gb 1 X 8 Gb Ddr4 Fejlkorrigerende Kode 8gb Ddr4 260-pin So-dimm og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 5040 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Synology DDR4 SDRAM 8GB ECC SO DIMM 260-PIN
5.040 kr
Til butik
Synology DDR4 SDRAM 8GB ECC SO DIMM 260-PIN billede

Produktinformation

Synology - DDR4 - modul - 8 GB - SO DIMM 260-PIN - ikke bufferet - ECC

Produktspecifikationer

Mærke: Synology
Artikel nr.: D4ES03-8G
EAN: 4711174726455
Varenr.: 1003326778
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Synology - DDR4 - module - 8 GB - SO-DIMM 260-pin - unbuffered
5.188 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
SYNOLOGY D4ES03-8G 8GB DDR4 ECC SODIMM RAM
5.543 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Synology D4es03-8g Hukommelsesmodul 8 Gb 1 X 8 Gb Ddr4 Fejlkorrigerende Kode 8gb Ddr4 260-pin So-dimm
-0%6.431 kr
Før 6.431,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Synology D4es03-8g Hukommelsesmodul 8 Gb 1 X 8 Gb Ddr4 Fejlkorrigerende Kode 8gb Ddr4 260-pin So-dimm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Synology D4es03-8g Hukommelsesmodul 8 Gb 1 X 8 Gb Ddr4 Fejlkorrigerende Kode 8gb Ddr4 260-pin So-dimm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK5.040 kr5.040 krKøb
2Proshop DK5.188 kr5.188 krKøb
3CS MEGASTORE DK5.543 kr5.543 krKøb
4Dustin DK6.431 kr6.517,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Synology D4es03-8g Hukommelsesmodul 8 Gb 1 X 8 Gb Ddr4 Fejlkorrigerende Kode 8gb Ddr4 260-pin So-dimm

PriceData har fulgt prisen på Synology D4es03-8g Hukommelsesmodul 8 Gb 1 X 8 Gb Ddr4 Fejlkorrigerende Kode 8gb Ddr4 260-pin So-dimm i 168 dage. Laveste pris i perioden er 1.277 kr (registreret d. 5. januar 2026), højeste er 5.040 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 3.262 kr.

Den nuværende pris på 5.040 kr er 55% over normalprisen. Prisen er steget 45% den seneste måned. Der er registreret 27 prisfald og 32 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 60 prisændringer for Synology D4es03-8g Hukommelsesmodul 8 Gb 1 X 8 Gb Ddr4 Fejlkorrigerende Kode 8gb Ddr4 260-pin So-dimm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 60 prisændringer for Synology D4es03-8g Hukommelsesmodul 8 Gb 1 X 8 Gb Ddr4 Fejlkorrigerende Kode 8gb Ddr4 260-pin So-dimm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 20265.040 kr1.476 kr (41%)
27. maj 20263.564 kr97 kr (3%)
23. maj 20263.467 kr12 kr (0%)
22. maj 20263.455 kr120 kr (4%)
20. maj 20263.335 kr131 kr (4%)
15. maj 20263.466 kr12 kr (0%)
14. maj 20263.454 kr12 kr (0%)
9. maj 20263.466 kr12 kr (0%)
8. maj 20263.454 kr12 kr (0%)
5. maj 20263.466 kr3 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret