Gå til hovedindhold

Synology D4es04-4g Hukommelsesmodul 4 Gb 1 X 4 Gb Ddr4 Fejlkorrigerende Kode 4gb Ddr4 260-pin So-dimm

SynologyRAMEAN: 4711174726448
Pris fra 3.800 krtil 4.994 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 1.194 kr (24% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.987 kr 27. maj

Sammenlign priser på Synology D4es04-4g Hukommelsesmodul 4 Gb 1 X 4 Gb Ddr4 Fejlkorrigerende Kode 4gb Ddr4 260-pin So-dimm og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 3800 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Synology DDR4 SDRAM 4GB ECC SO DIMM 260-PIN
3.800 kr
Til butik
Synology DDR4 SDRAM 4GB ECC SO DIMM 260-PIN billede

Produktinformation

Synology - DDR4 - modul - 4 GB - SO DIMM 260-PIN - ikke bufferet - ECC

Produktspecifikationer

Mærke: Synology
Artikel nr.: D4ES04-4G
EAN: 4711174726448
Varenr.: 1003326779
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
SYNOLOGY D4ES04-4G 4GB DDR4 ECC SODIMM RAM
4.444 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Synology D4es04-4g Hukommelsesmodul 4 Gb 1 X 4 Gb Ddr4 Fejlkorrigerende Kode 4gb Ddr4 260-pin So-dimm
4.994 kr
Til butik
Synology D4es04-4g Hukommelsesmodul 4 Gb 1 X 4 Gb Ddr4 Fejlkorrigerende Kode 4gb Ddr4 260-pin So-dimm billede

Produktinformation

4 GB DDR4 ECC reducerer datakorruption ved at korrigere enkeltbitsfejl Ubufret 260-pins SO-DIMM passer i kompakte Synology 25-serie kabinetter Tilføjer 4 GB ekstra kapacitet til containere, virtualisering og filtjenester DDR4-gennemstrømning forbedrer multitasking og dataadgang under belastning...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Synology
Kategori: RAM
Artikel nr.: D4ES04-4G
EAN: 4711174726448
Varenr.: 5020063293

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Synology D4es04-4g Hukommelsesmodul 4 Gb 1 X 4 Gb Ddr4 Fejlkorrigerende Kode 4gb Ddr4 260-pin So-dimm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Synology D4es04-4g Hukommelsesmodul 4 Gb 1 X 4 Gb Ddr4 Fejlkorrigerende Kode 4gb Ddr4 260-pin So-dimm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK3.800 kr3.800 krKøb
2CS MEGASTORE DK4.444 kr4.444 krKøb
3Dustin DK4.994 kr5.080,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Synology D4es04-4g Hukommelsesmodul 4 Gb 1 X 4 Gb Ddr4 Fejlkorrigerende Kode 4gb Ddr4 260-pin So-dimm

PriceData har fulgt prisen på Synology D4es04-4g Hukommelsesmodul 4 Gb 1 X 4 Gb Ddr4 Fejlkorrigerende Kode 4gb Ddr4 260-pin So-dimm i 172 dage. Laveste pris i perioden er 742 kr (registreret d. 17. december 2025), højeste er 3.800 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.023 kr.

Den nuværende pris på 3.800 kr er 88% over normalprisen. Prisen er steget 59% den seneste måned. Der er registreret 20 prisfald og 20 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 41 prisændringer for Synology D4es04-4g Hukommelsesmodul 4 Gb 1 X 4 Gb Ddr4 Fejlkorrigerende Kode 4gb Ddr4 260-pin So-dimm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 41 prisændringer for Synology D4es04-4g Hukommelsesmodul 4 Gb 1 X 4 Gb Ddr4 Fejlkorrigerende Kode 4gb Ddr4 260-pin So-dimm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 20263.800 kr1.813 kr (91%)
27. maj 20261.987 kr5 kr (0%)
25. maj 20261.992 kr5 kr (0%)
20. maj 20261.987 kr425 kr (18%)
19. maj 20262.412 kr1 kr (0%)
18. maj 20262.413 kr12 kr (0%)
17. maj 20262.401 kr11 kr (0%)
15. maj 20262.412 kr1 kr (0%)
14. maj 20262.413 kr12 kr (0%)
13. maj 20262.401 kr11 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret