Gå til hovedindhold

Synology D4ns01-4g Hukommelsesmodul 4 Gb 1 X 4 Gb Ddr4 4gb Ddr4 260-pin So-dimm

SynologyRAMEAN: 4711174726431
Pris fra 1.752 krtil 3.244 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 1.492 kr (46% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.582 kr 28. mar.

Sammenlign priser på Synology D4ns01-4g Hukommelsesmodul 4 Gb 1 X 4 Gb Ddr4 4gb Ddr4 260-pin So-dimm og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1752 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Synology DDR4 SDRAM 4GB ECC SO DIMM 260-PIN
1.752 kr
Til butik
Synology DDR4 SDRAM 4GB ECC SO DIMM 260-PIN billede

Produktinformation

Synology - DDR4 - modul - 4 GB - SO DIMM 260-PIN - ikke bufferet - ECC

Produktspecifikationer

Mærke: Synology
Artikel nr.: D4NS01-4G
EAN: 4711174726431
Varenr.: 1003436848
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
SYNOLOGY D4NS01-4G DDR4 4GB non-ECC SODIMM RAM-modul
1.786 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Synology D4ns01-4g Hukommelsesmodul 4 Gb 1 X 4 Gb Ddr4 4gb Ddr4 260-pin So-dimm
3.244 kr
Til butik
Synology D4ns01-4g Hukommelsesmodul 4 Gb 1 X 4 Gb Ddr4 4gb Ddr4 260-pin So-dimm billede

Produktinformation

Opgrader NAS-respons med 4 GB DDR4 SO-DIMM-hukommelse Ubufret design reducerer latenstid for mere jævne filoverførsler Lavt strømforbrug hjælper med at holde NAS kørende effektivt Modulet installeres på få sekunder, hvilket minimerer systemets nedetid Testet til Synology 25-serien, sikrer pålidelig kompatibilitet...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Synology
Kategori: RAM
Artikel nr.: D4NS01-4G
EAN: 4711174726431
Varenr.: 5020063294

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Synology D4ns01-4g Hukommelsesmodul 4 Gb 1 X 4 Gb Ddr4 4gb Ddr4 260-pin So-dimm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Synology D4ns01-4g Hukommelsesmodul 4 Gb 1 X 4 Gb Ddr4 4gb Ddr4 260-pin So-dimm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.752 kr1.752 krKøb
2CS MEGASTORE DK1.786 kr1.786 krKøb
3Dustin DK3.244 kr3.330,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Synology D4ns01-4g Hukommelsesmodul 4 Gb 1 X 4 Gb Ddr4 4gb Ddr4 260-pin So-dimm

PriceData har fulgt prisen på Synology D4ns01-4g Hukommelsesmodul 4 Gb 1 X 4 Gb Ddr4 4gb Ddr4 260-pin So-dimm i 174 dage. Laveste pris i perioden er 893 kr (registreret d. 12. december 2025), højeste er 1.994 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.628 kr.

Den nuværende pris på 1.752 kr er 8% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 41 prisfald og 28 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 70 prisændringer for Synology D4ns01-4g Hukommelsesmodul 4 Gb 1 X 4 Gb Ddr4 4gb Ddr4 260-pin So-dimm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 70 prisændringer for Synology D4ns01-4g Hukommelsesmodul 4 Gb 1 X 4 Gb Ddr4 4gb Ddr4 260-pin So-dimm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
24. maj 20261.752 kr7 kr (0%)
23. maj 20261.745 kr8 kr (0%)
22. maj 20261.753 kr2 kr (0%)
21. maj 20261.751 kr1 kr (0%)
13. apr. 20261.752 kr1 kr (0%)
2. apr. 20261.753 kr22 kr (1%)
31. mar. 20261.731 kr149 kr (9%)
28. mar. 20261.582 kr122 kr (7%)
24. mar. 20261.704 kr9 kr (1%)
22. mar. 20261.695 kr9 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret