Gå til hovedindhold

Synology D4eu02-16g Hukommelsesmodul 16 Gb 1 X 16 Gb Ddr4 288-pin Dimm Fejlkorrigerende Kode 16gb Ddr4 288-pin Dimm

SynologyRAMEAN: 4711174726486
Pris fra 11.192 krtil 13.744 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 2.552 kr (19% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 7.097 kr 25. mar.

Sammenlign priser på Synology D4eu02-16g Hukommelsesmodul 16 Gb 1 X 16 Gb Ddr4 288-pin Dimm Fejlkorrigerende Kode 16gb Ddr4 288-pin Dimm og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 11192 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Synology DDR4 SDRAM 16GB ECC SO DIMM 260-PIN
11.192 kr
Til butik
Synology DDR4 SDRAM 16GB ECC SO DIMM 260-PIN billede

Produktinformation

Synology - DDR4 - modul - 16 GB - SO DIMM 260-PIN - ikke bufferet - ECC

Produktspecifikationer

Mærke: Synology
Artikel nr.: D4EU02-16G
EAN: 4711174726486
Varenr.: 1003451646
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Synology - DDR4 - modul - 16 GB - SO DIMM 262-PIN - ikke bufferet - ECC
11.862 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Synology D4eu02-16g Hukommelsesmodul 16 Gb 1 X 16 Gb Ddr4 288-pin Dimm Fejlkorrigerende Kode 16gb Ddr4 288-pin Dimm
13.744 kr
Til butik
Synology D4eu02-16g Hukommelsesmodul 16 Gb 1 X 16 Gb Ddr4 288-pin Dimm Fejlkorrigerende Kode 16gb Ddr4 288-pin Dimm billede

Produktinformation

16 GB DDR4‑modul øger systemhukommelsen for mere flydende multitasking ECC-understøttelse registrerer og retter fejl, hvilket forbedrer datatilforladeligheden Ubuffret 288-bens DIMM passer i standard serversokler for nemme opgraderinger Kompatibel med RS2825RP+, muliggør målrettet udvidelse uden spild...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Synology
Kategori: RAM
Artikel nr.: D4EU02-16G
EAN: 4711174726486
Varenr.: 5020059661

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Synology D4eu02-16g Hukommelsesmodul 16 Gb 1 X 16 Gb Ddr4 288-pin Dimm Fejlkorrigerende Kode 16gb Ddr4 288-pin Dimm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Synology D4eu02-16g Hukommelsesmodul 16 Gb 1 X 16 Gb Ddr4 288-pin Dimm Fejlkorrigerende Kode 16gb Ddr4 288-pin Dimm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK11.192 kr11.192 krKøb
2CS MEGASTORE DK11.862 kr11.862 krKøb
3Dustin DK13.744 kr13.830,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Synology D4eu02-16g Hukommelsesmodul 16 Gb 1 X 16 Gb Ddr4 288-pin Dimm Fejlkorrigerende Kode 16gb Ddr4 288-pin Dimm

PriceData har fulgt prisen på Synology D4eu02-16g Hukommelsesmodul 16 Gb 1 X 16 Gb Ddr4 288-pin Dimm Fejlkorrigerende Kode 16gb Ddr4 288-pin Dimm i 182 dage. Laveste pris i perioden er 3.230 kr (registreret d. 4. december 2025), højeste er 12.572 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 8.182 kr.

Den nuværende pris på 11.192 kr er 37% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 21 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 32 prisændringer for Synology D4eu02-16g Hukommelsesmodul 16 Gb 1 X 16 Gb Ddr4 288-pin Dimm Fejlkorrigerende Kode 16gb Ddr4 288-pin Dimm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 32 prisændringer for Synology D4eu02-16g Hukommelsesmodul 16 Gb 1 X 16 Gb Ddr4 288-pin Dimm Fejlkorrigerende Kode 16gb Ddr4 288-pin Dimm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
9. maj 202611.192 kr244 kr (2%)
26. apr. 202610.948 kr1.595 kr (13%)
25. apr. 202612.543 kr30 kr (0%)
24. apr. 202612.513 kr50 kr (0%)
22. apr. 202612.563 kr8 kr (0%)
18. apr. 202612.555 kr17 kr (0%)
17. apr. 202612.572 kr17 kr (0%)
16. apr. 202612.555 kr1.607 kr (15%)
26. mar. 202610.948 kr3.851 kr (54%)
25. mar. 20267.097 kr3.851 kr (35%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret