Gå til hovedindhold

SMEG Elkedel 50's Style KLF03WHMEU - kettle - white - Hvid - 2400 W

SmegKedlerEAN: 8017709290719
Pris fra 1.106 krtil 1.799 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 693 kr (39% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på SMEG Elkedel 50's Style KLF03WHMEU - kettle - white - Hvid - 2400 W og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1106 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
SMEG Elkedel 50's Style KLF03WHMEU - kettle - white - Hvid - 2400 W
1.106 kr
Til butik
SMEG Elkedel 50's Style KLF03WHMEU - kettle - white - Hvid - 2400 W billede

Produktinformation

Kedel, 1.7 liter, 2.4 kW, hvid

Produktspecifikationer

Mærke: SMEG
Kategori: Elkedel
Artikel nr.: KLF03WHMEU
EAN: 8017709290719
Varenr.: 3355892
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Smeg 50's Style Kedel 1.7liter Hvid
1.154 kr
Til butik
Gå til KitchenTime DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Smeg Smeg 50's Style elkedel 1,7 L Mat hvid
-30%1.301 kr
Før 1.851 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Elkedel Smeg 50’s Style KLF03 - hvid, 1,7 l
1.499 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Elkedel Smeg 50’s Style KLF03 - hvid, 1,7 l
1.519 kr
Til butik
Gå til SA-Service.dk
TrustScore 4 ud af 53,9
Smeg Elkedel KLF03WHMEU
1.799 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad SMEG Elkedel 50's Style KLF03WHMEU - kettle - white - Hvid - 2400 W koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad SMEG Elkedel 50's Style KLF03WHMEU - kettle - white - Hvid - 2400 W koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK1.106 kr1.106 krKøb
2CompuMail DK1.154 kr1.154 krKøb
3KitchenTime DK1.301 kr1.301 krKøb
4Boligcenter DK1.499 kr1.499 krKøb
5Vivas DK1.519 kr1.598 krKøb
6SA-Service.dk1.799 kr1.799 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for SMEG Elkedel 50's Style KLF03WHMEU - kettle - white - Hvid - 2400 W

PriceData har fulgt prisen på SMEG Elkedel 50's Style KLF03WHMEU - kettle - white - Hvid - 2400 W i 180 dage. Laveste pris i perioden er 1.106 kr (registreret d. 24. marts 2026), højeste er 1.260 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.212 kr.

Den nuværende pris på 1.106 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Der er registreret 19 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 31 prisændringer for SMEG Elkedel 50's Style KLF03WHMEU - kettle - white - Hvid - 2400 W. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 31 prisændringer for SMEG Elkedel 50's Style KLF03WHMEU - kettle - white - Hvid - 2400 W de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
24. mar. 20261.106 kr6 kr (1%)
21. mar. 20261.112 kr77 kr (6%)
20. mar. 20261.189 kr1 kr (0%)
14. mar. 20261.190 kr13 kr (1%)
7. mar. 20261.177 kr13 kr (1%)
28. feb. 20261.190 kr8 kr (1%)
23. feb. 20261.198 kr8 kr (1%)
22. feb. 20261.190 kr8 kr (1%)
20. feb. 20261.198 kr12 kr (1%)
19. feb. 20261.186 kr9 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret