Gå til hovedindhold

Samsung 990 PRO MZ-V9P2T0BW - SSD - krypteret - 2 TB - intern - M.2 2280 - PCIe 4.0 x4 (NVMe) - 256-bit AES - TCG Opal Encryption 2.0

SamsungLagringsenhederEAN: 8806094215038
Pris fra 1.619 krtil 3.490 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 1.871 kr (54% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Samsung 990 PRO MZ-V9P2T0BW - SSD - krypteret - 2 TB - intern - M.2 2280 - PCIe 4.0 x4 (NVMe) - 256-bit AES - TCG Opal Encryption 2.0 og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1619 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Samsung 990 PRO NVMe SSD 2 TB M.2 PCIe 4.0 3D-NAND TLC + be quiet! M.2 SSD-Kühler MC1
1.619 kr
Til butik
Samsung 990 PRO NVMe SSD 2 TB M.2 PCIe 4.0 3D-NAND TLC + be quiet! M.2 SSD-Kühler MC1 billede

Produktinformation

Samsung 990 PRO NVMe SSD 2 TB M2 PCIe 4.0 Oplev enestående hastighed og ydeevne med Samsung 990 PRO NVMe SSD, der tilbyder en imponerende lagringskapacitet på 2 TB. Denne M.2 PCIe 4.0 SSD er baseret på avanceret 3D-NAND TLC teknologi, hvilket sikrer hurti...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Samsung
Kategori: USB)
EAN: 8806094215038
Varenr.: 84240
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Samsung 990 PRO MZ-V9P2T0BW - SSD - krypteret - 2 TB - intern - M.2 2280 - PCIe 4.0 x4 (NVMe) - 256-bit AES - TCG Opal Encryption 2.0
2.602 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Samsung 990 PRO SSD MZ-V9P2T0BW 2TB M.2 PCI Express 4.0 x4 (NVMe)
2.603 kr
Til butik
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Samsung 990 PRO Solid state-drev MZ-V9P2T0BW 2TB M.2 PCI Express 4.0 x4 (NVMe) SSD - GEEKD.dk
2.949 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
SSD M.2 NVMe Samsung 990 PRO 2 TB PCIe 4.0 x4
-6%3.099 kr
Før 3.299 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
SSD M.2 NVMe Samsung 990 PRO 2 TB PCIe 4.0 x4
-6%3.119 kr
Før 3.319 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Samsung 990 Pro 2tb Ssd M.2 Pcie 4.0
-0%3.436 kr
Før 3.436,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Samsung 990 Pro SSD - 2TB - Uden køleprofil - M.2 2280 - PCIe 4.0
3.490 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Samsung 990 PRO MZ-V9P2T0BW - SSD - krypteret - 2 TB - intern - M.2 2280 - PCIe 4.0 x4 (NVMe) - 256-bit AES - TCG Opal Encryption 2.0 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Samsung 990 PRO MZ-V9P2T0BW - SSD - krypteret - 2 TB - intern - M.2 2280 - PCIe 4.0 x4 (NVMe) - 256-bit AES - TCG Opal Encryption 2.0 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Ultrashop1.619 kr1.619 krKøb
2CS MEGASTORE DK2.602 kr2.602 krKøb
3CompuMail DK2.603 kr2.603 krKøb
4Geekd2.949 kr2.949 krKøb
5Boligcenter DK3.099 kr3.099 krKøb
6Vivas DK3.119 kr3.188 krKøb
7Dustin DK3.436 kr3.522,25 krKøb
8Proshop DK3.490 kr3.490 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Samsung 990 PRO MZ-V9P2T0BW - SSD - krypteret - 2 TB - intern - M.2 2280 - PCIe 4.0 x4 (NVMe) - 256-bit AES - TCG Opal Encryption 2.0

PriceData har fulgt prisen på Samsung 990 PRO MZ-V9P2T0BW - SSD - krypteret - 2 TB - intern - M.2 2280 - PCIe 4.0 x4 (NVMe) - 256-bit AES - TCG Opal Encryption 2.0 i 184 dage. Laveste pris i perioden er 1.619 kr (registreret d. 3. december 2025), højeste er 2.778 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.863 kr.

Den nuværende pris på 1.619 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 19% den seneste måned. Der er registreret 18 prisfald og 19 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 36 prisændringer for Samsung 990 PRO MZ-V9P2T0BW - SSD - krypteret - 2 TB - intern - M.2 2280 - PCIe 4.0 x4 (NVMe) - 256-bit AES - TCG Opal Encryption 2.0. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 36 prisændringer for Samsung 990 PRO MZ-V9P2T0BW - SSD - krypteret - 2 TB - intern - M.2 2280 - PCIe 4.0 x4 (NVMe) - 256-bit AES - TCG Opal Encryption 2.0 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 20261.619 kr380 kr (19%)
24. maj 20261.999 kr380 kr (23%)
20. maj 20261.619 kr380 kr (19%)
18. maj 20261.999 kr380 kr (23%)
16. maj 20261.619 kr380 kr (19%)
15. maj 20261.999 kr380 kr (23%)
28. apr. 20261.619 kr921 kr (36%)
27. apr. 20262.540 kr921 kr (57%)
24. apr. 20261.619 kr933 kr (37%)
23. apr. 20262.552 kr933 kr (58%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret