Gå til hovedindhold

Samsung 990 PRO MZ-V9P1T0CW - SSD - krypteret - 1 TB - intern - M.2 2280 - PCIe 4.0 x4 (NVMe) - 256-bit AES - TCG Opal Encryption 2.0 - integreret kølelegeme

SamsungLagringsenhederEAN: 8806094413748
Pris fra 1.589 krtil 2.319 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 730 kr (31% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Samsung 990 PRO MZ-V9P1T0CW - SSD - krypteret - 1 TB - intern - M.2 2280 - PCIe 4.0 x4 (NVMe) - 256-bit AES - TCG Opal Encryption 2.0 - integreret kølelegeme og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1589 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Samsung 990 Pro M.2 1000 Gb Pci
1.589 kr
Til butik
Samsung 990 Pro M.2 1000 Gb Pci billede

Produktinformation

Samsung 990 Pro M2 1000 Gb PCI Oplev en exceptionel ydeevne med Samsung 990 Pro M2 SSD, modellen MZ-V9P1T0CW. Denne højtydende NVMe SSD er designet til gamere, kreative og alle, der kræver lynhurtig databehandling. Med en kapacitet på 1000 Gb får du masse...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Samsung
Kategori: USB)
EAN: 8806094413748
Varenr.: 68584
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Samsung 990 PRO SSD MZ-V9P1T0CW 1TB M.2 PCI Express 4.0 x4 (NVMe)
1.840 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Samsung 990 PRO MZ-V9P1T0CW - SSD - krypteret - 1 TB - intern - M.2 2280 - PCIe 4.0 x4 (NVMe) - 256-bit AES - TCG Opal Encryption 2.0 - integreret kølelegeme
1.999 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Samsung 990 Pro SSD - 1TB - Med køleprofil - M.2 2280 - PCIe 4.0
1.999 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
SSD harddisk Samsung 990 PRO 1 TB M.2 PCIe 4.0 NVMe med heatsink
2.299 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
SSD harddisk Samsung 990 PRO 1 TB M.2 PCIe 4.0 NVMe med heatsink
2.319 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Samsung 990 PRO MZ-V9P1T0CW - SSD - krypteret - 1 TB - intern - M.2 2280 - PCIe 4.0 x4 (NVMe) - 256-bit AES - TCG Opal Encryption 2.0 - integreret kølelegeme koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Samsung 990 PRO MZ-V9P1T0CW - SSD - krypteret - 1 TB - intern - M.2 2280 - PCIe 4.0 x4 (NVMe) - 256-bit AES - TCG Opal Encryption 2.0 - integreret kølelegeme koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Ultrashop1.589 kr1.589 krKøb
2CompuMail DK1.840 kr1.840 krKøb
3CS MEGASTORE DK1.999 kr1.999 krKøb
4Proshop DK1.999 kr1.999 krKøb
5Boligcenter DK2.299 kr2.299 krKøb
6Vivas DK2.319 kr2.398 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Samsung 990 PRO MZ-V9P1T0CW - SSD - krypteret - 1 TB - intern - M.2 2280 - PCIe 4.0 x4 (NVMe) - 256-bit AES - TCG Opal Encryption 2.0 - integreret kølelegeme

PriceData har fulgt prisen på Samsung 990 PRO MZ-V9P1T0CW - SSD - krypteret - 1 TB - intern - M.2 2280 - PCIe 4.0 x4 (NVMe) - 256-bit AES - TCG Opal Encryption 2.0 - integreret kølelegeme i 183 dage. Laveste pris i perioden er 1.214 kr (registreret d. 3. december 2025), højeste er 1.852 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.566 kr.

Den nuværende pris på 1.589 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 8% den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 21 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 33 prisændringer for Samsung 990 PRO MZ-V9P1T0CW - SSD - krypteret - 1 TB - intern - M.2 2280 - PCIe 4.0 x4 (NVMe) - 256-bit AES - TCG Opal Encryption 2.0 - integreret kølelegeme. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 33 prisændringer for Samsung 990 PRO MZ-V9P1T0CW - SSD - krypteret - 1 TB - intern - M.2 2280 - PCIe 4.0 x4 (NVMe) - 256-bit AES - TCG Opal Encryption 2.0 - integreret kølelegeme de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 20261.589 kr229 kr (13%)
24. maj 20261.818 kr229 kr (14%)
19. maj 20261.589 kr141 kr (8%)
18. maj 20261.730 kr141 kr (9%)
28. apr. 20261.589 kr226 kr (12%)
27. apr. 20261.815 kr226 kr (14%)
24. apr. 20261.589 kr229 kr (13%)
23. apr. 20261.818 kr229 kr (14%)
8. apr. 20261.589 kr263 kr (14%)
7. apr. 20261.852 kr263 kr (17%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret