Gå til hovedindhold

Samsung 990 EVO Plus SSD MZ-V9S2T0 4TB M.2 PCI Express 4.0 x4 (NVMe) PCI Express 5.0 x2 (NVMe)

SamsungLagringsenhederEAN: 8806095575667
Pris fra 4.314 krtil 4.990 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 676 kr (14% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 3.823 kr 14. apr.

Sammenlign priser på Samsung 990 EVO Plus SSD MZ-V9S2T0 4TB M.2 PCI Express 4.0 x4 (NVMe) PCI Express 5.0 x2 (NVMe) og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 4314 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Samsung 990 EVO Plus SSD MZ-V9S2T0 4TB M.2 PCI Express 4.0 x4 (NVMe) PCI Express 5.0 x2 (NVMe)
4.314 kr
Til butik
Samsung 990 EVO Plus SSD MZ-V9S2T0 4TB M.2 PCI Express 4.0 x4 (NVMe) PCI Express 5.0 x2 (NVMe) billede

Produktinformation

Samsung 990 EVO Plus MZ-V9S2T0 - SSD - krypteret - 4 TB - intern - M.2 2280 - PCIe 5.0 x2 (NVMe) - 256-bit AES - TCG Opal Encryption 2.0

Produktspecifikationer

Mærke: Samsung
Artikel nr.: MZ-V9S4T0BW
EAN: 8806095575667
Varenr.: 1002521235
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Samsung 990 Evo Plus 4tb M.2 Pcie 4.0
-37%4.749 kr
Før 7.511,82 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Samsung 990 Evo Plus 4tb M.2 Pcie 4.0 billede

Produktinformation

4 TB M.2 NVMe PCIe 4.0 leverer op til 7 250 MB/s læsehastighed 6 300 MB/s skrivehastighed gør lagring af filer og store sikkerhedskopier hurtigere 1 050 000 IOPS læsning og 1 400 000 IOPS skrivning giver øjeblikkelig respons AES-256 hardwarekryptering og S.M.A.R.T-understøttelse beskytter data Lavt strømforbrug i idle-tilstand og DevSlp på 5 mW reducerer energiforbruget i servere...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Samsung
Kategori: M.2
Artikel nr.: MZ-V9S4T0BW
EAN: 8806095575667
Varenr.: 5020029323
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Samsung 990 EVO Plus SSD MZ-V9S2T0 4TB M.2 PCI Express 4.0 x4 (NVMe) PCI Express 5.0 x2 (NVMe)
4.869 kr
Til butik
Samsung 990 EVO Plus SSD MZ-V9S2T0 4TB M.2 PCI Express 4.0 x4 (NVMe) PCI Express 5.0 x2 (NVMe) billede

Produktinformation

Samsung 990 EVO Plus Solid State-Drev Opgrader din computer med Samsung 990 EVO Plus Solid State-Drev, model MZ-V9S2T0, som tilbyder en imponerende kapacitet på 4TB. Dette M.2 PCI Express-drev kombinerer avanceret NVMe teknologi med en lynhurtig 40 x4 int...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Samsung
Kategori: USB)
EAN: 8806095575667
Varenr.: 79023
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
SSD harddisk Samsung 990 EVO Plus 4 TB M.2 NVMe PCIe 4.0 x4 / 5.0 x2
4.899 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
SSD harddisk Samsung 990 EVO Plus 4 TB M.2 NVMe PCIe 4.0 x4 / 5.0 x2
4.919 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Samsung 990 EVO Plus SSD - 4TB - M.2 2280 - PCIe 4.0
4.990 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Samsung 990 EVO Plus SSD MZ-V9S2T0 4TB M.2 PCI Express 4.0 x4 (NVMe) PCI Express 5.0 x2 (NVMe) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Samsung 990 EVO Plus SSD MZ-V9S2T0 4TB M.2 PCI Express 4.0 x4 (NVMe) PCI Express 5.0 x2 (NVMe) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK4.314 kr4.314 krKøb
2Dustin DK4.749 kr4.835,25 krKøb
3Ultrashop4.869 kr4.869 krKøb
4Boligcenter DK4.899 kr4.899 krKøb
5Vivas DK4.919 kr4.988 krKøb
6Proshop DK4.990 kr4.990 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Samsung 990 EVO Plus SSD MZ-V9S2T0 4TB M.2 PCI Express 4.0 x4 (NVMe) PCI Express 5.0 x2 (NVMe)

PriceData har fulgt prisen på Samsung 990 EVO Plus SSD MZ-V9S2T0 4TB M.2 PCI Express 4.0 x4 (NVMe) PCI Express 5.0 x2 (NVMe) i 184 dage. Laveste pris i perioden er 2.331 kr (registreret d. 12. december 2025), højeste er 4.362 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 3.777 kr.

Den nuværende pris på 4.314 kr er 14% over normalprisen. Prisen er steget 3% den seneste måned. Der er registreret 44 prisfald og 27 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 69 prisændringer for Samsung 990 EVO Plus SSD MZ-V9S2T0 4TB M.2 PCI Express 4.0 x4 (NVMe) PCI Express 5.0 x2 (NVMe). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 69 prisændringer for Samsung 990 EVO Plus SSD MZ-V9S2T0 4TB M.2 PCI Express 4.0 x4 (NVMe) PCI Express 5.0 x2 (NVMe) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 20264.314 kr24 kr (1%)
29. maj 20264.338 kr24 kr (1%)
27. maj 20264.362 kr48 kr (1%)
26. maj 20264.314 kr24 kr (1%)
25. maj 20264.338 kr24 kr (1%)
24. maj 20264.362 kr69 kr (2%)
23. maj 20264.293 kr60 kr (1%)
22. maj 20264.233 kr24 kr (1%)
21. maj 20264.257 kr59 kr (1%)
19. maj 20264.198 kr24 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret