Gå til hovedindhold

Samsung 990 EVO Plus MZ-V9S2T0 - SSD - krypteret - 2 TB - intern - M.2 2280 - PCIe 5.0 x2 (NVMe) - 256-bit AES - TCG Opal Encryption 2.0

SamsungLagringsenhederEAN: 8806095575650
Pris fra 2.477 krtil 3.124 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 647 kr (21% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 2.293 kr 12. maj

Sammenlign priser på Samsung 990 EVO Plus MZ-V9S2T0 - SSD - krypteret - 2 TB - intern - M.2 2280 - PCIe 5.0 x2 (NVMe) - 256-bit AES - TCG Opal Encryption 2.0 og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2477 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Samsung 990 EVO Plus MZ-V9S2T0 - SSD - krypteret - 2 TB - intern - M.2 2280 - PCIe 5.0 x2 (NVMe) - 256-bit AES - TCG Opal Encryption 2.0
2.477 kr
Til butik
Samsung 990 EVO Plus MZ-V9S2T0 - SSD - krypteret - 2 TB - intern - M.2 2280 - PCIe 5.0 x2 (NVMe) - 256-bit AES - TCG Opal Encryption 2.0 billede

Produktspecifikationer

Mærke: Samsung
Kategori: SSD
Farve: 4
Artikel nr.: MZ-V9S2T0BW
EAN: 8806095575650
Varenr.: 21540031
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Samsung SSD 990 EVO Plus SSD - 2TB - PCIe 5.0 - M.2 2280
2.603 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Samsung SSD 990 EVO Plus SSD - 2TB - PCIe 5.0 - M.2 2280
2.819 kr
Til butik
Samsung SSD 990 EVO Plus SSD - 2TB - PCIe 5.0 - M.2 2280 billede

Produktinformation

Samsung SSD 990 EVO Plus - 2TB Oplev utrolig hastighed og ydeevne med Samsung SSD 990 EVO Plus på 2TB. Denne PCIe 5.0 M.2 2280 SSD er designet til at levere lynhurtige dataoverførselshastigheder, hvilket gør den ideel til gaming, grafikintensive opgaver o...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Samsung
Kategori: Reservedele til Computer
EAN: 8806095575650
Varenr.: 75665
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
SSD M.2 Samsung 990 EVO Plus 2 TB PCIe 4.0 NVMe
-3%2.899 kr
Før 2.999 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
SSD M.2 Samsung 990 EVO Plus 2 TB PCIe 4.0 NVMe
-3%2.919 kr
Før 3.019 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Samsung 990 EVO Plus SSD - 2TB - M.2 2280 - PCIe 4.0
2.990 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Samsung 990 Evo Plus 2tb M.2 Pcie 4.0
-19%3.124 kr
Før 3.873,75 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Samsung 990 EVO Plus MZ-V9S2T0 - SSD - krypteret - 2 TB - intern - M.2 2280 - PCIe 5.0 x2 (NVMe) - 256-bit AES - TCG Opal Encryption 2.0 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Samsung 990 EVO Plus MZ-V9S2T0 - SSD - krypteret - 2 TB - intern - M.2 2280 - PCIe 5.0 x2 (NVMe) - 256-bit AES - TCG Opal Encryption 2.0 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK2.477 kr2.477 krKøb
2CompuMail DK2.603 kr2.603 krKøb
3Ultrashop2.819 kr2.819 krKøb
4Boligcenter DK2.899 kr2.899 krKøb
5Vivas DK2.919 kr2.998 krKøb
6Proshop DK2.990 kr2.990 krKøb
7Dustin DK3.124 kr3.210,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Samsung 990 EVO Plus MZ-V9S2T0 - SSD - krypteret - 2 TB - intern - M.2 2280 - PCIe 5.0 x2 (NVMe) - 256-bit AES - TCG Opal Encryption 2.0

PriceData har fulgt prisen på Samsung 990 EVO Plus MZ-V9S2T0 - SSD - krypteret - 2 TB - intern - M.2 2280 - PCIe 5.0 x2 (NVMe) - 256-bit AES - TCG Opal Encryption 2.0 i 185 dage. Laveste pris i perioden er 1.291 kr (registreret d. 11. december 2025), højeste er 2.498 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.205 kr.

Den nuværende pris på 2.477 kr er 12% over normalprisen. Prisen er steget 6% den seneste måned. Der er registreret 17 prisfald og 25 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 41 prisændringer for Samsung 990 EVO Plus MZ-V9S2T0 - SSD - krypteret - 2 TB - intern - M.2 2280 - PCIe 5.0 x2 (NVMe) - 256-bit AES - TCG Opal Encryption 2.0. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 41 prisændringer for Samsung 990 EVO Plus MZ-V9S2T0 - SSD - krypteret - 2 TB - intern - M.2 2280 - PCIe 5.0 x2 (NVMe) - 256-bit AES - TCG Opal Encryption 2.0 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 20262.477 kr24 kr (1%)
23. maj 20262.453 kr2 kr (0%)
22. maj 20262.451 kr2 kr (0%)
20. maj 20262.453 kr93 kr (4%)
19. maj 20262.360 kr11 kr (0%)
17. maj 20262.371 kr5 kr (0%)
16. maj 20262.366 kr1 kr (0%)
15. maj 20262.365 kr32 kr (1%)
14. maj 20262.333 kr8 kr (0%)
13. maj 20262.341 kr48 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret