Gå til hovedindhold

MSI B840M GAMING PLUS WIFI6E Bundkort - AMD B840 - AMD AM5 socket - DDR5 RAM - Micro-ATX

MSIBundkortEAN: 4711377361811
Pris fra 1.068 krtil 1.339 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 271 kr (20% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 873 kr 23. mar.

Sammenlign priser på MSI B840M GAMING PLUS WIFI6E Bundkort - AMD B840 - AMD AM5 socket - DDR5 RAM - Micro-ATX og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1068 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
MSI B840M GAMING PLUS WIFI6E Bundkort - AMD B840 - AMD AM5 socket - DDR5 RAM - Micro-ATX
1.068 kr
Til butik
MSI B840M GAMING PLUS WIFI6E Bundkort - AMD B840 - AMD AM5 socket - DDR5 RAM - Micro-ATX billede

Produktinformation

Bundkort, størrelse: Micro-ATX, AMD AM5 socket, AMD B840 chipset, 1 x PCI-Express 4.0 x16, Dual DDR5-5600 4 x DIMM slots (AMD EXPO support), lagrings tilslutninger: 4 x SATA-600 / 2 x M.2 NVMe PCI-Express 4.0 (M.2 size: 2242 / 2260 / 2280), USB 3.2 Gen 2 type A & C, skærm tilslutning: 1 x HDMI 2.1, Realtek RTL8125D 2.5 Gigabit netværk (LAN), WiFi 6E & Bluetooth 5.3, AMD Graphics supporteret (CPU med VGA påkrævet), Realtek ALC897 HD Audio (8-kanaler) lydkort, MSI Mystic Light software...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: MSI
Kategori: Bundkort
Artikel nr.: B840M GAMING PLUS WIFI6E
EAN: 4711377361811
Varenr.: 3401487
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
MSI B840M Gaming Plus WiFi6E mATX AM5
1.180 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Bundkort MSI B840M Gaming Plus WiFi 6E mATX AM5
1.319 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Bundkort MSI B840M Gaming Plus WiFi 6E mATX AM5
1.339 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad MSI B840M GAMING PLUS WIFI6E Bundkort - AMD B840 - AMD AM5 socket - DDR5 RAM - Micro-ATX koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad MSI B840M GAMING PLUS WIFI6E Bundkort - AMD B840 - AMD AM5 socket - DDR5 RAM - Micro-ATX koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK1.068 kr1.068 krKøb
2CompuMail DK1.180 kr1.180 krKøb
3Boligcenter DK1.319 kr1.319 krKøb
4Vivas DK1.339 kr1.408 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for MSI B840M GAMING PLUS WIFI6E Bundkort - AMD B840 - AMD AM5 socket - DDR5 RAM - Micro-ATX

PriceData har fulgt prisen på MSI B840M GAMING PLUS WIFI6E Bundkort - AMD B840 - AMD AM5 socket - DDR5 RAM - Micro-ATX i 126 dage. Laveste pris i perioden er 873 kr (registreret d. 23. marts 2026), højeste er 1.180 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.029 kr.

Den nuværende pris på 1.068 kr er 4% over normalprisen. Prisen er steget 14% den seneste måned. Der er registreret 34 prisfald og 26 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 62 prisændringer for MSI B840M GAMING PLUS WIFI6E Bundkort - AMD B840 - AMD AM5 socket - DDR5 RAM - Micro-ATX. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 62 prisændringer for MSI B840M GAMING PLUS WIFI6E Bundkort - AMD B840 - AMD AM5 socket - DDR5 RAM - Micro-ATX de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 20261.068 kr129 kr (14%)
1. jun. 2026939 kr1 kr (0%)
31. maj 2026940 kr3 kr (0%)
30. maj 2026943 kr1 kr (0%)
25. maj 2026944 kr1 kr (0%)
23. maj 2026943 kr1 kr (0%)
22. maj 2026944 kr2 kr (0%)
20. maj 2026942 kr1 kr (0%)
17. maj 2026943 kr8 kr (1%)
15. maj 2026935 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret