Gå til hovedindhold

Logitech Signature MK650 Combo for Business Sæt med mus og tastatur Pressestempel Trådløs US International

LogitechComputer – tilbehørEAN: 5099206105249
Pris fra 482 krtil 869 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 387 kr (45% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 440 kr 14. mar.

Sammenlign priser på Logitech Signature MK650 Combo for Business Sæt med mus og tastatur Pressestempel Trådløs US International og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 482 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Logitech Signature MK650 Combo for Business Sæt med mus og tastatur Pressestempel Trådløs US International
482 kr
Til butik
Logitech Signature MK650 Combo for Business Sæt med mus og tastatur Pressestempel Trådløs US International billede

Produktinformation

Logitech Signature MK650 Combo for Business - Sæt med mus og tastatur - trådløs - Bluetooth LE - QWERTY - US International - grafit

Produktspecifikationer

Mærke: Logitech
Artikel nr.: 920-011004
EAN: 5099206105249
Varenr.: 1000665276
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Logitech Signature MK650 Combo For Business - US int - Tastatur & Mus sæt - Universal - Grå
491 kr
Til butik
Logitech Signature MK650 Combo For Business - US int - Tastatur & Mus sæt - Universal - Grå billede

Produktinformation

Tastatur og mus-sæt, Bluetooth & Logi Bolt, 2.4 GHz, trådløs med op til 10 meters rækkevidde, op til 36 måneders batterilevetid (2 x AAA til tastatur / 1 x AA til mus), grå / sort, amerikansk (ISO) layout

Produktspecifikationer

Mærke: Logitech
Kategori: Tastatur
Artikel nr.: 920-011004
EAN: 5099206105249
Varenr.: 3099397
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Trådløst tastatur og mus Logitech Signature MK650 Combo for Business - grafit
-15%639 kr
Før 749 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Trådløst tastatur og mus Logitech Signature MK650 Combo for Business - grafit billede

Produktinformation

Effektivt trådløst tastatur og mus til kontoretLogitech Signature MK650 Combo for Business er et komplet sæt til dig, der arbejder meget ved computeren. Det fuldstore tastatur med numerisk tastatur og håndledsstøtte giver komfort hele dagen, mens den højrehånds venlige mus med hyper-hurtig rulning gør navigationen smidig. Den trådløse rækkevidde er op til 10 m, så du kan placere sættet fleksibelt på skrivebordet.Designet til driftssikkerhedTastaturet har spildafvisende konstruktion (op til 60 ml) og justerbar højde. De 118 membrantaster i høj profil har multimedie- og genvejstaster, og LED-indikatorer holder dig orienteret. Farven er grafit med ensfarvet overflade, der passer diskret ind i moderne kontormiljøer.Lang batterilevetid og bred kompatibilitetComboen kører på alkaliske AA-batterier, som medfølger. Tastaturet har op til 36 måneders batterilevetid, musen op til 24 måneder. Forbindelse sker via Bluetooth 5.1 med BLE eller den medfølgende USB Type‑A nano-modtager. Understøtter Windows, MacOS, Linux, ChromeOS samt iPadOS og flere Android/iOS-versioner. Download af Logi Options+ er muligt for tilpasning.Forbindelse: Trådløs, Bluetooth 5.1/BLE eller USB Type‑A nano-modtagerTrådløs rækkevidde: 10 mTastatur: 118 taster, QWERTY US International, fuld størrelseTastevandring: 3,2 mm; nøgleprofil: højSpildafvisende: Op til 60 mlHåndledsstøtte: Ja; justerbar højde: JaBatteri tastatur: 2 × AA (alkaline), levetid op til 36 månederMus: Højrehånds, 5 knapper, hjul med hyper-hurtig rulningOpløsning mus: 4.000 DPI; teknologi: optiskBatteri mus: 1 × AA (alkaline), levetid op til 24 månederMål tastatur (B × D × H): 45,831 × 2,43 × 19,35 cm; vægt: 0,700 kgMål mus (B × D × H): 6,1 × 10,82 × 3,88 cm; vægt: 101,4 gDriftstemp.: 0 – 40 °C; Opbevaring: −5 – 45 °CMe...

Produktspecifikationer

Mærke: Logitech
Kategori: Tastaturer
Vægt: 1.09g
EAN: 5099206105249
Varenr.: 1924579
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Trådløst tastatur og mus Logitech Signature MK650 Combo for Business - grafit
-14%659 kr
Før 769 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Logitech MK650 FOR BUSINESS GRAPHITEUS
869 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Logitech Signature MK650 Combo for Business Sæt med mus og tastatur Pressestempel Trådløs US International koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Logitech Signature MK650 Combo for Business Sæt med mus og tastatur Pressestempel Trådløs US International koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK482 kr482 krKøb
2Proshop DK491 kr530 krKøb
3Boligcenter DK639 kr639 krKøb
4Vivas DK659 kr738 krKøb
5Ultrashop869 kr869 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Logitech Signature MK650 Combo for Business Sæt med mus og tastatur Pressestempel Trådløs US International

PriceData har fulgt prisen på Logitech Signature MK650 Combo for Business Sæt med mus og tastatur Pressestempel Trådløs US International i 180 dage. Laveste pris i perioden er 440 kr (registreret d. 14. marts 2026), højeste er 560 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 512 kr.

Den nuværende pris på 482 kr er 6% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 21 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 36 prisændringer for Logitech Signature MK650 Combo for Business Sæt med mus og tastatur Pressestempel Trådløs US International. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 36 prisændringer for Logitech Signature MK650 Combo for Business Sæt med mus og tastatur Pressestempel Trådløs US International de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026482 kr1 kr (0%)
15. maj 2026483 kr11 kr (2%)
9. apr. 2026494 kr9 kr (2%)
26. mar. 2026503 kr1 kr (0%)
20. mar. 2026504 kr28 kr (6%)
17. mar. 2026476 kr36 kr (8%)
14. mar. 2026440 kr14 kr (3%)
9. mar. 2026454 kr50 kr (10%)
4. feb. 2026504 kr28 kr (5%)
1. feb. 2026532 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret