Gå til hovedindhold

Logitech Signature M650 Large Wireless Graphite (Left Handed) - Mus - Optisk - 5 knapper - Sort

LogitechComputer – tilbehørEAN: 5099206097209
Pris fra 232 krtil 348 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 116 kr (33% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 226 kr 7. apr.

Sammenlign priser på Logitech Signature M650 Large Wireless Graphite (Left Handed) - Mus - Optisk - 5 knapper - Sort og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 232 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Logitech Signature M650 L Optisk Trådløs Sort Grå
232 kr
Til butik
Logitech Signature M650 L Optisk Trådløs Sort Grå billede

Produktinformation

Logitech Signature M650 L LEFT - Mus - stor størrelse - venstrehåndet - optisk - 5 knapper - trådløs - Bluetooth, 2.4 GHz - Logitech Logi Bolt USB-modtager - grafit

Produktspecifikationer

Mærke: Logitech
Artikel nr.: 910-006239
EAN: 5099206097209
Varenr.: 1000049183
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Logitech Signature M650 Large Wireless Graphite (Left Handed) - Mus - Optisk - 5 knapper - Sort
234 kr
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Logitech Signature M650 Large trådløs mus (grafitgrå)
276 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Trådløs mus Logitech Signature M650 L Left - grafit
-3%289 kr
Før 299 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Trådløs mus Logitech Signature M650 L Left - grafit
-3%309 kr
Før 319 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Logitech Signature M650 Large Left Bluetooth Mus
-0%311 kr
Før 311,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Logitech Signature M650 L Optisk Trådløs Sort Grå
329 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Logitech Signature M650 L LEFT – trådløs mus, sort
348 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Logitech Signature M650 Large Wireless Graphite (Left Handed) - Mus - Optisk - 5 knapper - Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Logitech Signature M650 Large Wireless Graphite (Left Handed) - Mus - Optisk - 5 knapper - Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK232 kr232 krKøb
2Proshop DK234 kr273 krKøb
3Komplett DK276 kr276 krKøb
4Boligcenter DK289 kr289 krKøb
5Vivas DK309 kr378 krKøb
6Dustin DK311 kr397,25 krKøb
7Ultrashop329 kr329 krKøb
8Teknikproffset DK348 kr397 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Logitech Signature M650 Large Wireless Graphite (Left Handed) - Mus - Optisk - 5 knapper - Sort

PriceData har fulgt prisen på Logitech Signature M650 Large Wireless Graphite (Left Handed) - Mus - Optisk - 5 knapper - Sort i 181 dage. Laveste pris i perioden er 197 kr (registreret d. 31. december 2025), højeste er 276 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 233 kr.

Den nuværende pris på 232 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 19 prisfald og 24 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 43 prisændringer for Logitech Signature M650 Large Wireless Graphite (Left Handed) - Mus - Optisk - 5 knapper - Sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 43 prisændringer for Logitech Signature M650 Large Wireless Graphite (Left Handed) - Mus - Optisk - 5 knapper - Sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026232 kr4 kr (2%)
30. maj 2026228 kr4 kr (2%)
26. maj 2026232 kr4 kr (2%)
25. maj 2026228 kr6 kr (3%)
22. maj 2026234 kr1 kr (0%)
21. maj 2026235 kr3 kr (1%)
11. maj 2026232 kr1 kr (0%)
10. maj 2026231 kr2 kr (1%)
7. maj 2026229 kr3 kr (1%)
5. maj 2026232 kr4 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret