Gå til hovedindhold

Logitech Signature M650 - Mus - optisk - 5 knapper - trådløs - 2.4 GHz, Bluetooth - Logitech Logi Bolt USB-modtager - off-white

LogitechComputer – tilbehørEAN: 5099206097247
Pris fra 223 krtil 319 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 96 kr (30% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 222 kr 27. maj

Sammenlign priser på Logitech Signature M650 - Mus - optisk - 5 knapper - trådløs - 2.4 GHz, Bluetooth - Logitech Logi Bolt USB-modtager - off-white og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 223 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Logitech Signature M650 - Mus - optisk - 5 knapper - trådløs - 2.4 GHz, Bluetooth - Logitech Logi Bolt USB-modtager - off-white
223 kr
Til butik
Logitech Signature M650 - Mus - optisk - 5 knapper - trådløs - 2.4 GHz, Bluetooth - Logitech Logi Bolt USB-modtager - off-white billede

Produktspecifikationer

Mærke: Logitech
Kategori: Mus & Pegeenheder
Farve: 2
Artikel nr.: 910-006255
EAN: 5099206097247
Varenr.: 7870023
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Logitech Signature M650 Optisk Trådløs Hvid
228 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Logitech Signature M650 Wireless Off-White - Mus - Optisk - 5 knapper - Hvid
231 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Logitech Signature M650 trådløs mus, hvid
263 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Trådløs mus Logitech Signature M650 - optisk, hvid
-3%279 kr
Før 289 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Trådløs mus Logitech Signature M650 - optisk, hvid
-3%299 kr
Før 309 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Logitech Signature M650 Optisk Trådløs Hvid
319 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Logitech Signature M650 - Mus - optisk - 5 knapper - trådløs - 2.4 GHz, Bluetooth - Logitech Logi Bolt USB-modtager - off-white koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Logitech Signature M650 - Mus - optisk - 5 knapper - trådløs - 2.4 GHz, Bluetooth - Logitech Logi Bolt USB-modtager - off-white koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK223 kr262 krKøb
2CompuMail DK228 kr228 krKøb
3Proshop DK231 kr270 krKøb
4Teknikproffset DK263 kr312 krKøb
5Boligcenter DK279 kr279 krKøb
6Vivas DK299 kr368 krKøb
7Ultrashop319 kr319 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Logitech Signature M650 - Mus - optisk - 5 knapper - trådløs - 2.4 GHz, Bluetooth - Logitech Logi Bolt USB-modtager - off-white

PriceData har fulgt prisen på Logitech Signature M650 - Mus - optisk - 5 knapper - trådløs - 2.4 GHz, Bluetooth - Logitech Logi Bolt USB-modtager - off-white i 180 dage. Laveste pris i perioden er 199 kr (registreret d. 4. december 2025), højeste er 245 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 227 kr.

Den nuværende pris på 223 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 6% den seneste måned. Der er registreret 23 prisfald og 23 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 47 prisændringer for Logitech Signature M650 - Mus - optisk - 5 knapper - trådløs - 2.4 GHz, Bluetooth - Logitech Logi Bolt USB-modtager - off-white. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 47 prisændringer for Logitech Signature M650 - Mus - optisk - 5 knapper - trådløs - 2.4 GHz, Bluetooth - Logitech Logi Bolt USB-modtager - off-white de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026223 kr1 kr (0%)
27. maj 2026222 kr1 kr (0%)
22. maj 2026223 kr1 kr (0%)
21. maj 2026222 kr1 kr (0%)
18. maj 2026223 kr1 kr (0%)
16. maj 2026224 kr1 kr (0%)
15. maj 2026223 kr1 kr (0%)
14. maj 2026224 kr5 kr (2%)
13. maj 2026229 kr5 kr (2%)
6. maj 2026224 kr13 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret