Gå til hovedindhold

Logitech Signature M650 for Business - Mus - Optisk - 5 knapper - Sort

LogitechComputer – tilbehørEAN: 5099206097254
Pris fra 219 krtil 374 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 155 kr (41% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 218 kr 22. maj

Sammenlign priser på Logitech Signature M650 for Business - Mus - Optisk - 5 knapper - Sort og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 219 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Logitech Signature M650 for Business Optisk Trådløs Sort
219 kr
Til butik
Logitech Signature M650 for Business Optisk Trådløs Sort billede

Produktinformation

Logitech Signature M650 for Business - Mus - optisk - 5 knapper - trådløs - Bluetooth, 2.4 GHz - Logitech Logi Bolt USB-modtager - grafit

Produktspecifikationer

Mærke: Logitech
Artikel nr.: 910-006274
EAN: 5099206097254
Varenr.: 1000049187
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Logitech Signature M650 for Business - Mus - Optisk - 5 knapper - Sort
224 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Trådløs mus Logitech Signature M650 for Business - grafit
-13%269 kr
Før 309 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Trådløs mus Logitech Signature M650 for Business - grafit billede

Produktinformation

Logitech Signature M650 for Business - Mus - optisk - 5 knapper - trådløs - Bluetooth, 2.4 GHz - Logitech Logi Bolt USB-modtager - grafitTrådløs mus til erhvervsbrug med buet form og blødt tommelfingerområde for øget produktivitet og komfort.FunktionerPerfekt til brugere af bærbare computere, der sidder mange timer ved et skrivebordVigtigste funktionerARBEJD HURTIGERE, ØG PRODUKTIVITETEN En Signature M650 for Business er en nem måde for IT-afdelingen at forbedre produktiviteten på. Det skyldes, at folk er 50 % mere produktive og 30 % hurtigere ved at bruge en mus end ved at bruge et pegefelt på en bærbar computerGenereltBredde: 6.18 cmDybde: 10.79 cmEnhedstype: MusFarve: GrafitHøjde: 3.78 cmLokalisering: EMEATrådløs modtager: Logitech Logi Bolt USB-modtagerVægt: 101.2 gIndgangsudstyrAntal knapper: 5Bevægelsesopløsning: 4000 dpiEgenskaber: GummisidegrebLogitech Advanced Optical TrackingSilentTouch-teknologiSmartWheelForbindelsesteknologi: TrådløsGrænseflade: Bluetooth, 2.4 GHzMax. arbejdsafstand: Op til 10 m.Præstation: Realtis følsomheds-switching 400 - 4000 dpi, 10 millioner klikTeknologi i detektering af bevægelse: OptiskEkspansion / KonnektivitetInterface: 1 x USB - 4 pin USB Type ADiverseUdstyr inkluderet:...

Produktspecifikationer

Mærke: Logitech
Kategori: Computer mus
Vægt: 0.16g
EAN: 5099206097254
Varenr.: 1811485
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Trådløs mus Logitech Signature M650 for Business - grafit
-12%289 kr
Før 329 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Logitech Signature M650 for Business Optisk Trådløs Sort
319 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Logitech Mus Signature M650 For Business - Graphite Logitech
331 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Logitech M650 For Business Bluetooth Mus
374 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Logitech Signature M650 for Business - Mus - Optisk - 5 knapper - Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Logitech Signature M650 for Business - Mus - Optisk - 5 knapper - Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK219 kr219 krKøb
2Proshop DK224 kr263 krKøb
3Boligcenter DK269 kr269 krKøb
4Vivas DK289 kr358 krKøb
5Ultrashop319 kr319 krKøb
6Teknikproffset DK331 kr380 krKøb
7Dustin DK374 kr460,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Logitech Signature M650 for Business - Mus - Optisk - 5 knapper - Sort

PriceData har fulgt prisen på Logitech Signature M650 for Business - Mus - Optisk - 5 knapper - Sort i 179 dage. Laveste pris i perioden er 209 kr (registreret d. 23. januar 2026), højeste er 249 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 230 kr.

Den nuværende pris på 219 kr er 5% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 18 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 32 prisændringer for Logitech Signature M650 for Business - Mus - Optisk - 5 knapper - Sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 32 prisændringer for Logitech Signature M650 for Business - Mus - Optisk - 5 knapper - Sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 2026219 kr5 kr (2%)
25. maj 2026224 kr6 kr (3%)
22. maj 2026218 kr3 kr (1%)
21. maj 2026221 kr3 kr (1%)
20. maj 2026224 kr6 kr (3%)
16. maj 2026218 kr1 kr (0%)
15. maj 2026219 kr1 kr (0%)
14. maj 2026218 kr3 kr (1%)
13. maj 2026221 kr2 kr (1%)
12. maj 2026219 kr4 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret