Gå til hovedindhold

Logitech Signature M650 L for Business - Mus - 5 knapper - Sort

LogitechComputer – tilbehørEAN: 5099206097278
Pris fra 228 krtil 319 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 91 kr (29% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 223 kr 20. maj

Sammenlign priser på Logitech Signature M650 L for Business - Mus - 5 knapper - Sort og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 228 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Logitech Signature M650 L for Business - Mus - 5 knapper - Sort
228 kr
Til butik
Logitech Signature M650 L for Business - Mus - 5 knapper - Sort billede

Produktinformation

Mus, højrehåndet, 5 knapper, trådløs, 2.4 GHz, Bluetooth, Logitech Logi Bolt USB-modtager, grafit

Produktspecifikationer

Mærke: Logitech
Kategori: Mus
Artikel nr.: 910-006348
EAN: 5099206097278
Varenr.: 3064086
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Logitech Signature M650 L for Business Trådløs Sort
229 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Trådløs mus Logitech Signature M650 L for Business - grafit
-10%279 kr
Før 309 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Trådløs mus Logitech Signature M650 L for Business - grafit billede

Produktinformation

Logitech Signature M650 L for Business - Mus - højrehåndet - 5 knapper - trådløs - Bluetooth, 2.4 GHz - Logitech Logi Bolt USB-modtager - grafitTrådløs mus til erhvervsbrug med buet form og blødt tommelfingerområde for øget produktivitet og komfort.FunktionerPerfekt til brugere af bærbare computere, der sidder mange timer ved et skrivebordVigtigste funktionerARBEJD HURTIGERE, ØG PRODUKTIVITETEN En Signature M650 for Business er en nem måde for IT-afdelingen at forbedre produktiviteten på. Det skyldes, at folk er 50 % mere produktive og 30 % hurtigere ved at bruge en mus end ved at bruge et pegefelt på en bærbar computerGenereltBredde: 6.56 cmDybde: 11.89 cmEnhedstype: MusFarve: GrafitHøjde: 4.152 cmLokalisering: EMEAOversigt: HøjrehåndetTrådløs modtager: Logitech Logi Bolt USB-modtagerVægt: 111.2 gIndgangsudstyrAntal knapper: 5Bevægelsesopløsning: 4000 dpiEgenskaber: Gummisidegrebon/off strøm kontakt10 millioner klikSilentTouch-teknologiSmartWheelForbindelsesteknologi: TrådløsGrænseflade: Bluetooth, 2.4 GHzMax. arbejdsafstand: Op til 10 m.Præstation: Realtis følsomheds-switching 400 - 4000 dpiEkspansion / KonnektivitetInterface: 1 x USB - 4 pin USB Type ADiverseUdstyr inkluderet: 1 AA alkalisk batteri...

Produktspecifikationer

Mærke: Logitech
Kategori: Computer mus
Vægt: 0.18g
EAN: 5099206097278
Varenr.: 1808847
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Logitech M650 Large For Business Bluetooth Mus
-0%286 kr
Før 286,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Trådløs mus Logitech Signature M650 L for Business - grafit
-9%299 kr
Før 329 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Logitech Signature M650 L for Business Trådløs Sort
319 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Logitech Signature M650 L for Business - Mus - 5 knapper - Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Logitech Signature M650 L for Business - Mus - 5 knapper - Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK228 kr267 krKøb
2CompuMail DK229 kr229 krKøb
3Boligcenter DK279 kr279 krKøb
4Dustin DK286 kr372,25 krKøb
5Vivas DK299 kr368 krKøb
6Ultrashop319 kr319 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Logitech Signature M650 L for Business - Mus - 5 knapper - Sort

PriceData har fulgt prisen på Logitech Signature M650 L for Business - Mus - 5 knapper - Sort i 150 dage. Laveste pris i perioden er 223 kr (registreret d. 20. maj 2026), højeste er 256 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 242 kr.

Den nuværende pris på 228 kr er 6% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 27 prisfald og 27 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 55 prisændringer for Logitech Signature M650 L for Business - Mus - 5 knapper - Sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 55 prisændringer for Logitech Signature M650 L for Business - Mus - 5 knapper - Sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026228 kr5 kr (2%)
20. maj 2026223 kr5 kr (2%)
19. maj 2026228 kr1 kr (0%)
6. maj 2026229 kr7 kr (3%)
29. apr. 2026236 kr1 kr (0%)
5. apr. 2026237 kr2 kr (1%)
4. apr. 2026239 kr2 kr (1%)
3. apr. 2026237 kr2 kr (1%)
2. apr. 2026239 kr2 kr (1%)
1. apr. 2026237 kr4 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret