Gå til hovedindhold

Logitech Signature MK650 Combo For Business - ND - Tastatur & Mus sæt - Nordisk - Grå

LogitechComputer – tilbehørEAN: 5099206105300
Pris fra 459 krtil 726,96 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 267,96 kr (37% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Logitech Signature MK650 Combo For Business - ND - Tastatur & Mus sæt - Nordisk - Grå og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 459 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Logitech MK650 Combo For Business Nordisk Tastatur og mus-sæt
459 kr
Til butik
Logitech MK650 Combo For Business Nordisk Tastatur og mus-sæt billede

Produktinformation

Logitech MK650 Combo For Business Nordisk Tastatur og mus-sæt

Produktspecifikationer

Mærke: Logitech
Artikel nr.: 920-011010
EAN: 5099206105300
Varenr.: 1000665279
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Logitech Signature MK650 Combo For Business - ND - Tastatur & Mus sæt - Nordisk - Grå
491 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Trådløst tastatur og mus - Logitech MK650 Combo for Business (Nordisk)
-7%559 kr
Før 599 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Trådløst tastatur og mus - Logitech MK650 Combo for Business (Nordisk) billede

Produktinformation

Logitech MK650 Combo For Business Nordisk Tastatur og mus-sætSignature MK650 Combo for Business tilbyder det, som IT har behov for, og som medarbejderne fortjener.Den essentielle kombinationDen trådløse opgradering, som alle fortjener. Med avanceret teknologi og designet til komfort. Det er den essentielle trådløse kombination til at forbedre medarbejdernes oplevelse.En perfekt performance-parringFra enkel opsætning til præcise tastetryk og dual-mode rulning, dette er en kombination designet til øget produktivitet og lange timer ved skrivebordet.Uafbrudte arbejdsgangeBekymre dig mindre om svigtende batterier og nedetid. Signature MK650 Combo for Business inkluderer et AA-musebatteri, der holder op til 24 måneder og to AA-batterier til tastaturet, der holder op til 36 måneder.Effektivitet med Logi Options+Logi Options+ er næste generations workflow-app til øget effektivitet, oprettelse af genveje og tilpasset styring af understøttede mus og tastaturer. Foruddefinerede indstillinger er optimeret til populær software og applikationer.Kombisæt giver komfortSignature MK650 Combo for Business er designet til at give komfort hele dagen. Tastaturets integrerede håndledsstøtte og velkendte tastetryk komplementerer det bløde tommelfingerområde og gummi-sidegreb på musen. Det hjælper alt sammen til at få det til at føles mindre som arbejde.Skabt til bedre outputSignature MK650 Combo for Business er en nem måde at øge medarbejdernes produktivitet. Tastaturet i fuld størrelse inkluderer et numerisk tastatur og forprogrammerede F-taster for at strømline arbejdet.Bedre kompatibilitetSignature MK650 Combo for Business er kompatibel med alle større operativsystemer og platforme, så det er nemt at implementere og administrere i et miljø med flere platforme. Dette kan reducere IT-helpdesks mange hovedpiner og øge medarbejdernes effektivitet.Påli...

Produktspecifikationer

Mærke: Logitech
Kategori: Tastaturer
Vægt: 1.06g
EAN: 5099206105300
Varenr.: 1817209
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Trådløst tastatur og mus - Logitech MK650 Combo for Business (Nordisk)
-6%579 kr
Før 619 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Logitech MK650 Combo For Business Nordisk Tastatur og mus-sæt
589 kr
Til butik
Gå til RedOffice Konpap
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Logitech MK650 Combo Bluetooth
726,96 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Logitech Signature MK650 Combo For Business - ND - Tastatur & Mus sæt - Nordisk - Grå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Logitech Signature MK650 Combo For Business - ND - Tastatur & Mus sæt - Nordisk - Grå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK459 kr459 krKøb
2Proshop DK491 kr530 krKøb
3Boligcenter DK559 kr559 krKøb
4Vivas DK579 kr648 krKøb
5Ultrashop589 kr589 krKøb
6RedOffice Konpap726,96 kr726,96 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Logitech Signature MK650 Combo For Business - ND - Tastatur & Mus sæt - Nordisk - Grå

PriceData har fulgt prisen på Logitech Signature MK650 Combo For Business - ND - Tastatur & Mus sæt - Nordisk - Grå i 181 dage. Laveste pris i perioden er 459 kr (registreret d. 20. maj 2026), højeste er 509 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 488 kr.

Den nuværende pris på 459 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 21 prisændringer for Logitech Signature MK650 Combo For Business - ND - Tastatur & Mus sæt - Nordisk - Grå. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 21 prisændringer for Logitech Signature MK650 Combo For Business - ND - Tastatur & Mus sæt - Nordisk - Grå de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
20. maj 2026459 kr13 kr (3%)
7. maj 2026472 kr24 kr (5%)
28. apr. 2026496 kr24 kr (5%)
24. apr. 2026472 kr24 kr (5%)
6. apr. 2026496 kr24 kr (5%)
22. mar. 2026472 kr10 kr (2%)
18. mar. 2026482 kr5 kr (1%)
14. mar. 2026477 kr5 kr (1%)
13. mar. 2026482 kr10 kr (2%)
6. mar. 2026472 kr4 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret