Gå til hovedindhold

Logitech Signature M650 L - Mus - stor størrelse - optisk - 5 knapper - trådløs - 2.4 GHz, Bluetooth - Logitech Logi Bolt USB-modtager - rose

LogitechComputer – tilbehørEAN: 5099206097186
Pris fra 265 krtil 369 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 104 kr (28% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 255 kr 9. mar.

Sammenlign priser på Logitech Signature M650 L - Mus - stor størrelse - optisk - 5 knapper - trådløs - 2.4 GHz, Bluetooth - Logitech Logi Bolt USB-modtager - rose og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 265 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Logitech Signature M650 L Optisk Trådløs Pink
265 kr
Til butik
Logitech Signature M650 L Optisk Trådløs Pink billede

Produktinformation

Logitech Signature M650 L - Mus - stor størrelse - optisk - 5 knapper - trådløs - Bluetooth, 2.4 GHz - Logitech Logi Bolt USB-modtager - rose

Produktspecifikationer

Mærke: Logitech
Artikel nr.: 910-006237
EAN: 5099206097186
Varenr.: 1000049181
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Logitech Signature M650 Large Wireless Rose - Mus - Optisk - 5 knapper - Pink
274 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Logitech Signature M650 L - Mus - stor størrelse - optisk - 5 knapper - trådløs - 2.4 GHz, Bluetooth - Logitech Logi Bolt USB-modtager - rose
298 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Logitech Signature M650 Large Bluetooth Mus
324 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Logitech Signature M650 L Optisk Trådløs Pink
369 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Logitech Signature M650 L - Mus - stor størrelse - optisk - 5 knapper - trådløs - 2.4 GHz, Bluetooth - Logitech Logi Bolt USB-modtager - rose koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Logitech Signature M650 L - Mus - stor størrelse - optisk - 5 knapper - trådløs - 2.4 GHz, Bluetooth - Logitech Logi Bolt USB-modtager - rose koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK265 kr265 krKøb
2Proshop DK274 kr313 krKøb
3CS MEGASTORE DK298 kr337 krKøb
4Dustin DK324 kr410,25 krKøb
5Ultrashop369 kr369 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Logitech Signature M650 L - Mus - stor størrelse - optisk - 5 knapper - trådløs - 2.4 GHz, Bluetooth - Logitech Logi Bolt USB-modtager - rose

PriceData har fulgt prisen på Logitech Signature M650 L - Mus - stor størrelse - optisk - 5 knapper - trådløs - 2.4 GHz, Bluetooth - Logitech Logi Bolt USB-modtager - rose i 181 dage. Laveste pris i perioden er 229 kr (registreret d. 6. december 2025), højeste er 324 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 268 kr.

Den nuværende pris på 265 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 4% den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 24 prisændringer for Logitech Signature M650 L - Mus - stor størrelse - optisk - 5 knapper - trådløs - 2.4 GHz, Bluetooth - Logitech Logi Bolt USB-modtager - rose. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 24 prisændringer for Logitech Signature M650 L - Mus - stor størrelse - optisk - 5 knapper - trådløs - 2.4 GHz, Bluetooth - Logitech Logi Bolt USB-modtager - rose de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
22. maj 2026265 kr4 kr (1%)
18. maj 2026269 kr8 kr (3%)
9. maj 2026277 kr1 kr (0%)
7. maj 2026276 kr12 kr (5%)
2. maj 2026264 kr10 kr (4%)
1. maj 2026274 kr2 kr (1%)
29. apr. 2026276 kr7 kr (3%)
26. apr. 2026269 kr1 kr (0%)
25. apr. 2026268 kr1 kr (0%)
22. apr. 2026269 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret