Gå til hovedindhold

Logitech Signature MK650 Combo for Business - Sæt med mus og tastatur - trådløs - Bluetooth LE - QWERTY - UK - grafit

LogitechComputer – tilbehørEAN: 5099206105195
Pris fra 544 krtil 699 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 155 kr (22% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 518 kr 5. mar.

Sammenlign priser på Logitech Signature MK650 Combo for Business - Sæt med mus og tastatur - trådløs - Bluetooth LE - QWERTY - UK - grafit og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 544 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Logitech Signature MK650 Combo for Business - Sæt med mus og tastatur - trådløs - Bluetooth LE - QWERTY - UK - grafit
544 kr
Til butik
Logitech Signature MK650 Combo for Business - Sæt med mus og tastatur - trådløs - Bluetooth LE - QWERTY - UK - grafit billede

Produktspecifikationer

Mærke: Logitech
Kategori: Mus & Pegeenheder
Farve: 1
Artikel nr.: 920-010999
EAN: 5099206105195
Varenr.: 8497588
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Logitech Signature MK650 Combo for Business Sæt med mus og tastatur Pressestempel Trådløs UK
586 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Trådløst tastatur og mus - Logitech Signature MK650 Combo for Business, UK, grafit
-3%649 kr
Før 669 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Trådløst tastatur og mus - Logitech Signature MK650 Combo for Business, UK, grafit billede

Produktinformation

Logitech Signature MK650 Combo for Business - Sæt med mus og tastatur - trådløs - Bluetooth LE - QWERTY - UK - grafitSignature MK650 Combo for Business tilbyder det, som IT har behov for, og som medarbejderne fortjener.GenereltAntal hurtigtaster: 6Dimensioner (BxDxH) / vægt: Mus: 6.1 cm x 10.82 cm x 3.88 cm / 101.4 g | Tastatur: 45.73 cm x 19.35 cm x 2.4 cm / 700.23 g | Trådløs modtager: 1.44 cm x 0.61 cm x 1.87 cm / 1.7 gEgenskaber: Numerisk tastaturEnhedstype: Sæt med mus og tastaturFunktion for genvejstast: KalkulatorudskrivTabgenindlæsdiktatEmojiklip skærmtilbage-funktionsprogskiftmikrofonlyd fraGrænseflade: Bluetooth LEHåndledsstøtte: JaJusterbar højde: JaMax. arbejdsafstand: Op til 10 m.Placering og layout: QWERTY UKTastaturnavn: Logitech Signature K650 for BusinessTastaturteknologi: PressestempelTrådløs modtager: Logitech Logi Bolt USB-modtagerType: TrådløsPegeenhedAntal knapper: 5Antal tommelknapper: 2Batterier:: 1Bevægelsesopløsning: 4000 dpiNavn på pegeenhed: Logitech Signature M650 for BusinessType: Mus - trådløsUnderstøttet batteritype: AA x 1Ydelse: Realtis følsomheds-switching 400 - 4000 dpiDiverseFarve:

Produktspecifikationer

Mærke: Logitech
Kategori: Tastaturer
Vægt: 1.06g
EAN: 5099206105195
Varenr.: 1931636
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Trådløst tastatur og mus - Logitech Signature MK650 Combo for Business, UK, grafit
-3%669 kr
Før 689 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Logitech Signature MK650 Combo for Business Sæt med mus og tastatur Pressestempel Trådløs UK
689 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Logitech Signature MK650 Combo For Business - uk - Tastatur & Mus sæt - Engelsk - UK - Grå
699 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Logitech Signature MK650 Combo for Business - Sæt med mus og tastatur - trådløs - Bluetooth LE - QWERTY - UK - grafit koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Logitech Signature MK650 Combo for Business - Sæt med mus og tastatur - trådløs - Bluetooth LE - QWERTY - UK - grafit koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK544 kr583 krKøb
2CompuMail DK586 kr586 krKøb
3Boligcenter DK649 kr649 krKøb
4Vivas DK669 kr738 krKøb
5Ultrashop689 kr689 krKøb
6Proshop DK699 kr738 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Logitech Signature MK650 Combo for Business - Sæt med mus og tastatur - trådløs - Bluetooth LE - QWERTY - UK - grafit

PriceData har fulgt prisen på Logitech Signature MK650 Combo for Business - Sæt med mus og tastatur - trådløs - Bluetooth LE - QWERTY - UK - grafit i 183 dage. Laveste pris i perioden er 517 kr (registreret d. 1. marts 2026), højeste er 607 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 553 kr.

Den nuværende pris på 544 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 49 prisfald og 39 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 87 prisændringer for Logitech Signature MK650 Combo for Business - Sæt med mus og tastatur - trådløs - Bluetooth LE - QWERTY - UK - grafit. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 87 prisændringer for Logitech Signature MK650 Combo for Business - Sæt med mus og tastatur - trådløs - Bluetooth LE - QWERTY - UK - grafit de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026544 kr42 kr (7%)
27. maj 2026586 kr1 kr (0%)
26. maj 2026587 kr20 kr (3%)
24. maj 2026607 kr20 kr (3%)
23. maj 2026587 kr3 kr (1%)
22. maj 2026590 kr2 kr (0%)
19. maj 2026588 kr3 kr (1%)
18. maj 2026591 kr3 kr (1%)
17. maj 2026588 kr45 kr (8%)
14. maj 2026543 kr46 kr (8%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret