Gå til hovedindhold

Logitech Signature MK650 Combo for Business - Sæt med mus og tastatur - trådløs - Bluetooth LE - QWERTY - nordisk (dansk/finsk/norsk/svensk) - off-white

LogitechComputer – tilbehørEAN: 5099206105485
Pris fra 538 krtil 649 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 111 kr (17% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 533 kr 7. maj

Sammenlign priser på Logitech Signature MK650 Combo for Business - Sæt med mus og tastatur - trådløs - Bluetooth LE - QWERTY - nordisk (dansk/finsk/norsk/svensk) - off-white og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 538 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Logitech Signature MK650 Combo for Business Sæt med mus og tastatur Pressestempel Trådløs Nordisk (dansk/finsk/norsk/svensk)
538 kr
Til butik
Logitech Signature MK650 Combo for Business Sæt med mus og tastatur Pressestempel Trådløs Nordisk (dansk/finsk/norsk/svensk) billede

Produktinformation

Logitech Signature MK650 Combo for Business - Sæt med mus og tastatur - trådløs - Bluetooth LE - QWERTY - nordisk (dansk/finsk/norsk/svensk) - off-white

Produktspecifikationer

Mærke: Logitech
Artikel nr.: 920-011038
EAN: 5099206105485
Varenr.: 1000665290
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Logitech Signature MK650 Combo For Business - PAN - Tastatur & Mus sæt - Nordisk - Hvid
551 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Logitech Signature MK650 Combo for Business - Sæt med mus og tastatur - trådløs - Bluetooth LE - QWERTY - nordisk (dansk/finsk/norsk/svensk) - off-white
565 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Logitech Mk650 Combo For Business Logi Bolt Trådløs Nordisk
624 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Logitech Signature MK650 Combo for Business Sæt med mus og tastatur Pressestempel Trådløs Nordisk (dansk/finsk/norsk/svensk)
649 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Logitech Signature MK650 Combo for Business - Sæt med mus og tastatur - trådløs - Bluetooth LE - QWERTY - nordisk (dansk/finsk/norsk/svensk) - off-white koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Logitech Signature MK650 Combo for Business - Sæt med mus og tastatur - trådløs - Bluetooth LE - QWERTY - nordisk (dansk/finsk/norsk/svensk) - off-white koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK538 kr538 krKøb
2Proshop DK551 kr590 krKøb
3CS MEGASTORE DK565 kr604 krKøb
4Dustin DK624 kr710,25 krKøb
5Ultrashop649 kr649 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Logitech Signature MK650 Combo for Business - Sæt med mus og tastatur - trådløs - Bluetooth LE - QWERTY - nordisk (dansk/finsk/norsk/svensk) - off-white

PriceData har fulgt prisen på Logitech Signature MK650 Combo for Business - Sæt med mus og tastatur - trådløs - Bluetooth LE - QWERTY - nordisk (dansk/finsk/norsk/svensk) - off-white i 177 dage. Laveste pris i perioden er 533 kr (registreret d. 7. maj 2026), højeste er 552 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 544 kr.

Den nuværende pris på 538 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 28 prisfald og 17 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 46 prisændringer for Logitech Signature MK650 Combo for Business - Sæt med mus og tastatur - trådløs - Bluetooth LE - QWERTY - nordisk (dansk/finsk/norsk/svensk) - off-white. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 46 prisændringer for Logitech Signature MK650 Combo for Business - Sæt med mus og tastatur - trådløs - Bluetooth LE - QWERTY - nordisk (dansk/finsk/norsk/svensk) - off-white de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026538 kr3 kr (1%)
30. maj 2026541 kr1 kr (0%)
29. maj 2026542 kr3 kr (1%)
28. maj 2026545 kr12 kr (2%)
7. maj 2026533 kr8 kr (1%)
6. maj 2026541 kr3 kr (1%)
5. maj 2026544 kr1 kr (0%)
3. maj 2026545 kr8 kr (1%)
1. maj 2026537 kr3 kr (1%)
30. apr. 2026540 kr9 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret