Gå til hovedindhold

Logitech Signature K650 - Tastatur - trådløs - Bluetooth LE - QWERTY - nordisk (dansk/finsk/norsk/svensk) - grafit

LogitechComputer – tilbehørEAN: 5099206105669
Pris fra 304 krtil 449,95 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 145,95 kr (32% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Logitech Signature K650 - Tastatur - trådløs - Bluetooth LE - QWERTY - nordisk (dansk/finsk/norsk/svensk) - grafit og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 304 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Logitech Signature K650 - Tastatur - trådløs - Bluetooth LE - QWERTY - nordisk (dansk/finsk/norsk/svensk) - grafit
304 kr
Til butik
Logitech Signature K650 - Tastatur - trådløs - Bluetooth LE - QWERTY - nordisk (dansk/finsk/norsk/svensk) - grafit billede

Produktspecifikationer

Mærke: Logitech
Kategori: Mus & Pegeenheder
Farve: 1
Artikel nr.: 920-010951
EAN: 5099206105669
Varenr.: 8544159
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Logitech Signature K650 Tastatur Trådløs Nordisk (dansk/finsk/norsk/svensk)
305 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Logitech Signature K650 Trådløs Nordisk
-0%311 kr
Før 311,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Logitech Signature K650 Trådløs Nordisk billede

Produktinformation

### Skriv komfortabelt, få mere fra hånden Gør dine dage nemmere, og få den komfort, du har brug for, gennem lange timer ved dit skrivebord. Signature K650 er designet med funktioner, der sikrer din komfort og produktivitet.

Produktspecifikationer

Mærke: Logitech
Kategori: Tastaturer
Artikel nr.: 920-010951
EAN: 5099206105669
Varenr.: 5011302539
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Logitech Signature K650 - Graphite - ND - Tastatur - Nordisk - Sort
332 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Trådløst tastatur Logitech Signature K650 - Nordisk layout (dansk/finsk/norsk/svensk) - grafit
-14%369 kr
Før 429 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Trådløst tastatur Logitech Signature K650 - Nordisk layout (dansk/finsk/norsk/svensk) - grafit
-13%389 kr
Før 449 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Logitech Signature K650 Tastatur Trådløs Nordisk (dansk/finsk/norsk/svensk)
419 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Logitech SIGNATURE K650 trådlöst tangentbord, svart
-20%422 kr
Før 529 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Logitech Signature K650 - Trådløst Tastatur - Sort - Nordisk
449,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Logitech Signature K650 - Tastatur - trådløs - Bluetooth LE - QWERTY - nordisk (dansk/finsk/norsk/svensk) - grafit koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Logitech Signature K650 - Tastatur - trådløs - Bluetooth LE - QWERTY - nordisk (dansk/finsk/norsk/svensk) - grafit koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK304 kr343 krKøb
2CompuMail DK305 kr305 krKøb
3Dustin DK311 kr397,25 krKøb
4Proshop DK332 kr371 krKøb
5Boligcenter DK369 kr369 krKøb
6Vivas DK389 kr458 krKøb
7Ultrashop419 kr419 krKøb
8Teknikproffset DK422 kr481 krKøb
9Gucca.dk449,95 kr449,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Logitech Signature K650 - Tastatur - trådløs - Bluetooth LE - QWERTY - nordisk (dansk/finsk/norsk/svensk) - grafit

PriceData har fulgt prisen på Logitech Signature K650 - Tastatur - trådløs - Bluetooth LE - QWERTY - nordisk (dansk/finsk/norsk/svensk) - grafit i 182 dage. Laveste pris i perioden er 304 kr (registreret d. 22. april 2026), højeste er 349 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 316 kr.

Den nuværende pris på 304 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 30 prisfald og 28 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 57 prisændringer for Logitech Signature K650 - Tastatur - trådløs - Bluetooth LE - QWERTY - nordisk (dansk/finsk/norsk/svensk) - grafit. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 57 prisændringer for Logitech Signature K650 - Tastatur - trådløs - Bluetooth LE - QWERTY - nordisk (dansk/finsk/norsk/svensk) - grafit de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026304 kr1 kr (0%)
20. maj 2026305 kr1 kr (0%)
18. maj 2026304 kr1 kr (0%)
16. maj 2026305 kr1 kr (0%)
14. maj 2026304 kr1 kr (0%)
8. maj 2026305 kr1 kr (0%)
6. maj 2026304 kr1 kr (0%)
24. apr. 2026305 kr1 kr (0%)
22. apr. 2026304 kr1 kr (0%)
21. apr. 2026305 kr2 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret