Gå til hovedindhold

Logitech Signature K650 - Tastatur - trådløs - Bluetooth LE - QWERTY - nordisk (dansk/finsk/norsk/svensk) - grafit

LogitechComputer – tilbehørEAN: 5099206105669
Pris fra 305 krtil 421 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 116 kr (28% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 304 kr 30. maj

Sammenlign priser på Logitech Signature K650 - Tastatur - trådløs - Bluetooth LE - QWERTY - nordisk (dansk/finsk/norsk/svensk) - grafit og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 305 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Logitech Signature K650 Tastatur Trådløs Nordisk (dansk/finsk/norsk/svensk)
305 kr
Til butik
Logitech Signature K650 Tastatur Trådløs Nordisk (dansk/finsk/norsk/svensk) billede

Produktinformation

Logitech Signature K650 - Tastatur - trådløs - Bluetooth LE - QWERTY - nordisk (dansk/finsk/norsk/svensk) - grafit

Produktspecifikationer

Mærke: Logitech
Artikel nr.: 920-010951
EAN: 5099206105669
Varenr.: 1000682215
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Logitech Signature K650 Trådløs Nordisk
-0%311 kr
Før 311,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Logitech Signature K650 Trådløs Nordisk billede

Produktinformation

### Skriv komfortabelt, få mere fra hånden Gør dine dage nemmere, og få den komfort, du har brug for, gennem lange timer ved dit skrivebord. Signature K650 er designet med funktioner, der sikrer din komfort og produktivitet.

Produktspecifikationer

Mærke: Logitech
Kategori: Tastaturer
Artikel nr.: 920-010951
EAN: 5099206105669
Varenr.: 5011302539
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Logitech Signature K650 - Tastatur - trådløs - Bluetooth LE - QWERTY - nordisk (dansk/finsk/norsk/svensk) - grafit
326 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Logitech Signature K650 - Graphite - ND - Tastatur - Nordisk - Sort
332 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Trådløst tastatur Logitech Signature K650 - Nordisk layout (dansk/finsk/norsk/svensk) - grafit
-14%369 kr
Før 429 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Trådløst tastatur Logitech Signature K650 - Nordisk layout (dansk/finsk/norsk/svensk) - grafit
-13%389 kr
Før 449 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Logitech Signature K650 Tastatur Trådløs Nordisk (dansk/finsk/norsk/svensk)
419 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Logitech SIGNATURE K650 trådlöst tangentbord, svart
-20%421 kr
Før 529 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Logitech Signature K650 - Tastatur - trådløs - Bluetooth LE - QWERTY - nordisk (dansk/finsk/norsk/svensk) - grafit koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Logitech Signature K650 - Tastatur - trådløs - Bluetooth LE - QWERTY - nordisk (dansk/finsk/norsk/svensk) - grafit koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK305 kr305 krKøb
2Dustin DK311 kr397,25 krKøb
3CS MEGASTORE DK326 kr365 krKøb
4Proshop DK332 kr371 krKøb
5Boligcenter DK369 kr369 krKøb
6Vivas DK389 kr458 krKøb
7Ultrashop419 kr419 krKøb
8Teknikproffset DK421 kr480 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Logitech Signature K650 - Tastatur - trådløs - Bluetooth LE - QWERTY - nordisk (dansk/finsk/norsk/svensk) - grafit

PriceData har fulgt prisen på Logitech Signature K650 - Tastatur - trådløs - Bluetooth LE - QWERTY - nordisk (dansk/finsk/norsk/svensk) - grafit i 182 dage. Laveste pris i perioden er 304 kr (registreret d. 22. april 2026), højeste er 349 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 316 kr.

Den nuværende pris på 305 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 30 prisfald og 29 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 58 prisændringer for Logitech Signature K650 - Tastatur - trådløs - Bluetooth LE - QWERTY - nordisk (dansk/finsk/norsk/svensk) - grafit. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 58 prisændringer for Logitech Signature K650 - Tastatur - trådløs - Bluetooth LE - QWERTY - nordisk (dansk/finsk/norsk/svensk) - grafit de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 2026305 kr1 kr (0%)
30. maj 2026304 kr1 kr (0%)
20. maj 2026305 kr1 kr (0%)
18. maj 2026304 kr1 kr (0%)
16. maj 2026305 kr1 kr (0%)
14. maj 2026304 kr1 kr (0%)
8. maj 2026305 kr1 kr (0%)
6. maj 2026304 kr1 kr (0%)
24. apr. 2026305 kr1 kr (0%)
22. apr. 2026304 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret