Gå til hovedindhold

LG Electronics LG UltraFine 32UR500K-B - LED-skærm - 32 (31.5 til at se) - 3840 x 2160 4K @ 60 Hz - VA - 250 cd/m² - 3000:1 - HDR10 - 4 ms - 2xHDMI, DisplayPort - højtalere - sort

LG ElectronicsComputerskærmeEAN: 8806096227855
Pris fra 2.548 krtil 3.019 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 471 kr (16% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.758 kr 28. mar.

Sammenlign priser på LG UltraFine 32UR500K-B - LED-skærm - 32 (31.5 til at se) - 3840 x 2160 4K @ 60 Hz - VA - 250 cd/m² - 3000:1 - HDR10 - 4 ms - 2xHDMI, DisplayPort - højtalere - sort og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2548 kr. 1 butik har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LG UltraFine 32UR500K-B - LED-skærm - 32 (31.5 til at se) - 3840 x 2160 4K @ 60 Hz - VA - 250 cd/m² - 3000:1 - HDR10 - 4 ms - 2xHDMI, DisplayPort - højtalere - sort
2.548 kr
Til butik
LG UltraFine 32UR500K-B - LED-skærm - 32 (31.5 til at se) - 3840 x 2160 4K @ 60 Hz - VA - 250 cd/m² - 3000:1 - HDR10 - 4 ms - 2xHDMI, DisplayPort - højtalere - sort billede

Produktspecifikationer

Kategori: Skærme
Farve: 4
Artikel nr.: 32UR500K-B.AEU
EAN: 8806096227855
Varenr.: 21900938
Gå til Proshop.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
32" LG UltraFine 32UR500K-B - 3840x2160 (4K) - 60Hz - VA
2.548 kr
Til butik
32" LG UltraFine 32UR500K-B - 3840x2160 (4K) - 60Hz - VA billede

Produktinformation

LG UltraFine 32UR500K-B monitor leverer biograflignende kontrast og levende farver til produktivitet, multimedia og afslappet gaming på sit VA-panel.Størrelse: 32"Opløsning: 3840 x 2160 (4K)Opdateringshastighed: 60HzPaneltype: VATilslutning: 2x HDMI,...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: LG
Kategori: Skaerm
EAN: 8806096227855
Varenr.: 3398546
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
LG UltraFine 32UR500K-B 32 3840 x 2160 (4K) HDMI DisplayPort 60Hz
3.019 kr
Til butik
LG UltraFine 32UR500K-B 32 3840 x 2160 (4K) HDMI DisplayPort 60Hz billede

Produktinformation

LG UltraFine 32UR500K-B 32" 4K Monitor Oplev skarphed og klarhed med LG UltraFine 32UR500K-B 32" monitoren. Med sin imponerende opløsning på 3840 x 2160 pixel leverer denne 4K-skærm fantastiske billeder og enestående detaljer, hvilket gør den ideel til...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: TV & Lyd
EAN: 8806096227855
Varenr.: 83885

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LG UltraFine 32UR500K-B - LED-skærm - 32 (31.5 til at se) - 3840 x 2160 4K @ 60 Hz - VA - 250 cd/m² - 3000:1 - HDR10 - 4 ms - 2xHDMI, DisplayPort - højtalere - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LG UltraFine 32UR500K-B - LED-skærm - 32 (31.5 til at se) - 3840 x 2160 4K @ 60 Hz - VA - 250 cd/m² - 3000:1 - HDR10 - 4 ms - 2xHDMI, DisplayPort - højtalere - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK2.548 kr2.548 krKøb
2Proshop.dk2.548 kr2.548 krKøb
3Ultrashop3.019 kr3.019 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LG UltraFine 32UR500K-B - LED-skærm - 32 (31.5 til at se) - 3840 x 2160 4K @ 60 Hz - VA - 250 cd/m² - 3000:1 - HDR10 - 4 ms - 2xHDMI, DisplayPort - højtalere - sort

PriceData har fulgt prisen på LG UltraFine 32UR500K-B - LED-skærm - 32 (31.5 til at se) - 3840 x 2160 4K @ 60 Hz - VA - 250 cd/m² - 3000:1 - HDR10 - 4 ms - 2xHDMI, DisplayPort - højtalere - sort i 184 dage. Laveste pris i perioden er 1.719 kr (registreret d. 11. december 2025), højeste er 3.019 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.946 kr.

Den nuværende pris på 2.548 kr er 31% over normalprisen. Prisen er steget 16% den seneste måned. Der er registreret 26 prisfald og 29 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 54 prisændringer for LG UltraFine 32UR500K-B - LED-skærm - 32 (31.5 til at se) - 3840 x 2160 4K @ 60 Hz - VA - 250 cd/m² - 3000:1 - HDR10 - 4 ms - 2xHDMI, DisplayPort - højtalere - sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 54 prisændringer for LG UltraFine 32UR500K-B - LED-skærm - 32 (31.5 til at se) - 3840 x 2160 4K @ 60 Hz - VA - 250 cd/m² - 3000:1 - HDR10 - 4 ms - 2xHDMI, DisplayPort - højtalere - sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 20262.548 kr471 kr (16%)
20. maj 20263.019 kr923 kr (44%)
9. maj 20262.096 kr102 kr (5%)
8. maj 20262.198 kr22 kr (1%)
7. maj 20262.176 kr22 kr (1%)
5. maj 20262.198 kr19 kr (1%)
3. maj 20262.179 kr311 kr (17%)
10. apr. 20261.868 kr3 kr (0%)
9. apr. 20261.865 kr86 kr (5%)
8. apr. 20261.779 kr8 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret