Gå til hovedindhold

LG UltraFine 32UN650K-W 32" IPS 3840 x 2160 (4K) HDMI DisplayPort 60Hz

LGComputerskærmeEAN: 8806096297421
Pris fra 2.457 krtil 3.329 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 872 kr (26% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 2.302 kr 16. mar.

Sammenlign priser på LG UltraFine 32UN650K-W 32" IPS 3840 x 2160 (4K) HDMI DisplayPort 60Hz og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2457 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
LG UltraFine 32UN650K-W 32" IPS 3840 x 2160 (4K) HDMI DisplayPort 60Hz
2.457 kr
Til butik
LG UltraFine 32UN650K-W 32" IPS 3840 x 2160 (4K) HDMI DisplayPort 60Hz billede

Produktinformation

LG UltraFine 32UN650K-W - LED-skærm - 32" (31.5" til at se) - 3840 x 2160 UHD @ 60 Hz - IPS - 350 cd/m² - 1000:1 - HDR10 - 5 ms - 2xHDMI, DisplayPort - højtalere

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 32UN650K-W
EAN: 8806096297421
Varenr.: 1003048352
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
32" LG UltraFine 32UN650K-W - 3840x2160 (4K) - 60Hz - IPS
2.468 kr
Til butik
32" LG UltraFine 32UN650K-W - 3840x2160 (4K) - 60Hz - IPS billede

Produktinformation

LG UltraFine 32UN650K-W LED monitor til produktiv multitasking og levende multimedier, med IPS-panel for brede betragtningsvinkler og nøjagtig farvegengivelse. Størrelse: 32" Opløsning: 3840 x 2160 (4K) Opdateringsfrekvens: 60Hz Paneltype: IPS Tilslutninger: 2x HDMI, DisplayPort Særlige funktioner: HDR10; DisplayHDR 10; Flicker Safe; Reader Mode; Smart Energy Saving Præcis farvegengivelse, brede betragtningsvinkler og HDR-understøttelse gør denne skærm velegnet til indholdsproduktion, medieforbrug og effektivt skrivebordsarbejde.

Produktspecifikationer

Mærke: LG
Kategori: Skaerm
Artikel nr.: 32UN650K-W.AEU
EAN: 8806096297421
Varenr.: 3378869
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Computerskærm 32" LG 4K IPS 32UN650K-W - hvid
-9%3.199 kr
Før 3.499 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Computerskærm 32" LG 4K IPS 32UN650K-W - hvid billede

Produktinformation

Fordele ved 4K computerskærmFå skarpere detaljer, stærke farver og masser af arbejdsplads på den 32" store IPS-skærm i 4K Ultra HD. LG 32UN650K-W leverer jævn billedgengivelse med HDR10 og bred farvedækning, så film, foto og spil ser levende ud. De indbyggede stereohøjttalere giver nem lyd uden ekstra udstyr, og den elegante hvide finish passer flot ind i hjemmekontoret.Designet til hjem og arbejdeIPS-panelet med 178°/178° betragtningsvinkler gør det let at dele skærmen, mens flimmerfri teknologi mindsker træthed under lange sessioner. Højden kan justeres og skærmen kan vippes, så du finder en ergonomisk arbejdsstilling. Med to HDMI-indgange, DisplayPort 1.4 og hovedtelefonudgang tilslutter du nemt pc, bærbar eller medieafspiller.Skærmstørrelse: 81,3 cm (32") flat IPSOpløsning: 3.840 × 2.160 (16:9), 10-bit farvedybdeOpdateringsfrekvens: 60 Hz, svartid: 5 msLysstyrke: 350 cd/m², kontrast: 1.000:1Farver: 1,07 mia., farverum: DCI-P3 95 %HDR: HDR10 og HDR EffectHøjttalere: 2 stk., samlet 5 W RMSTilslutninger: 2× HDMI, DisplayPort 1.4, hovedtelefonudgangErgonomi: Højdejusterbar, vippefunktion, VESA 100 × 100 mmStrømforbrug: 65 W (typ.), 0,5 W (standby), 0,3 W (slukket)Mål med fod: H × B × D: 59,59 × 71,43 × 22,67 cmMål uden fod: H × B × D: 42,01 × 71,43 × 4,57 cmVægt: 8,2 kg med fod; 6,5 kg uden fodMedfølger: Strømforsyning, HDMI-, DisplayPort- og strømkabel...

Produktspecifikationer

Mærke: LG
Kategori: Skærme
Vægt: 18.82g
EAN: 8806096297421
Varenr.: 1922798
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Computerskærm 32" LG 4K IPS 32UN650K-W - hvid
-9%3.219 kr
Før 3.519 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
LG UltraFine 32UN650K-W 32 IPS 3840 x 2160 (4K) HDMI DisplayPort 60Hz
3.329 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LG UltraFine 32UN650K-W 32" IPS 3840 x 2160 (4K) HDMI DisplayPort 60Hz koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LG UltraFine 32UN650K-W 32" IPS 3840 x 2160 (4K) HDMI DisplayPort 60Hz koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK2.457 kr2.457 krKøb
2Proshop DK2.468 kr2.468 krKøb
3Boligcenter DK3.199 kr3.199 krKøb
4Vivas DK3.219 kr3.458 krKøb
5Ultrashop3.329 kr3.329 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LG UltraFine 32UN650K-W 32" IPS 3840 x 2160 (4K) HDMI DisplayPort 60Hz

PriceData har fulgt prisen på LG UltraFine 32UN650K-W 32" IPS 3840 x 2160 (4K) HDMI DisplayPort 60Hz i 176 dage. Laveste pris i perioden er 2.243 kr (registreret d. 29. januar 2026), højeste er 2.597 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.388 kr.

Den nuværende pris på 2.457 kr er 3% over normalprisen. Prisen er steget 3% den seneste måned. Der er registreret 33 prisfald og 36 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 70 prisændringer for LG UltraFine 32UN650K-W 32" IPS 3840 x 2160 (4K) HDMI DisplayPort 60Hz. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 70 prisændringer for LG UltraFine 32UN650K-W 32" IPS 3840 x 2160 (4K) HDMI DisplayPort 60Hz de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 20262.457 kr34 kr (1%)
26. maj 20262.491 kr12 kr (0%)
24. maj 20262.503 kr30 kr (1%)
23. maj 20262.533 kr3 kr (0%)
22. maj 20262.536 kr11 kr (0%)
21. maj 20262.547 kr6 kr (0%)
20. maj 20262.553 kr11 kr (0%)
19. maj 20262.564 kr51 kr (2%)
13. maj 20262.513 kr84 kr (3%)
12. maj 20262.597 kr50 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret