Gå til hovedindhold

LG UltraFine 32U720A-B 32" VA 3840 x 2160 (4K) HDMI DisplayPort USB-C 60Hz Dockingskærm

LGComputerskærmeEAN: 8806096506875
Pris fra 2.188 krtil 3.319 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 1.131 kr (34% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 2.172 kr 12. mar.

Sammenlign priser på LG UltraFine 32U720A-B 32" VA 3840 x 2160 (4K) HDMI DisplayPort USB-C 60Hz Dockingskærm og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2188 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
LG UltraFine 32U720A-B 32" VA 3840 x 2160 (4K) HDMI DisplayPort USB-C 60Hz Dockingskærm
2.188 kr
Til butik
LG UltraFine 32U720A-B 32" VA 3840 x 2160 (4K) HDMI DisplayPort USB-C 60Hz Dockingskærm billede

Produktinformation

LG UltraFine 32U720A-B - LED-skærm - 32" (31.5" til at se) - 3840 x 2160 4K UHD (2160p) @ 60 Hz - VA - 250 cd/m² - 3000:1 - HDR10 - 5 ms - 2xHDMI, DisplayPort, USB-C - højtalere

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 32U720A-B.AEU
EAN: 8806096506875
Varenr.: 1003430294
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LG 32U720A - 3840x2160 (4K) - 60Hz - VA - 90W USB-C
2.338 kr
Til butik
LG 32U720A - 3840x2160 (4K) - 60Hz - VA - 90W USB-C billede

Produktinformation

LG 32U720A monitor leverer rummelige 4K-detaljer og stærk kontrast til hverdagsproduktivitet og underholdning, med et VA-panel til dybe sorte nuancer og behagelig visning. Størrelse: 32" Opløsning: 3840 x 2160 (4K) Opdateringshastighed: 60Hz Paneltype: VA Tilslutninger: USB-C med 90W USB-C Power Delivery Særlige funktioner: HDR10; Waves MaxxAudio; LG Switch USB-C-opsætning med ét kabel hjælper med at holde skrivebordet ryddeligt, mens skarpe 4K-billeder og rig kontrast understøtter fokuseret arbejde, streaming og generel multitasking.

Produktspecifikationer

Mærke: LG
Kategori: Skaerm
Artikel nr.: 32U720A-B
EAN: 8806096506875
Varenr.: 3435586
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Skærm 32" 4K UHD - LG 32U720A-B, VA, HDR10, USB‑C (90 W)
-3%3.299 kr
Før 3.399 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Skærm 32" 4K UHD - LG 32U720A-B, VA, HDR10, USB‑C (90 W) billede

Produktinformation

4K skærm til arbejde, studie og underholdningLG 32U720A-B er en 32" 4K UHD skærm med VA-panel, der leverer høj kontrast på 3.000:1 og naturtro farver med 10‑bit farvedybde og DCI‑P3 dækning på 90 %. Med HDR10 og HDR‑effekt får film, billeder og spil mere dybde, mens den flade skærm og brede betragtningsvinkler på 178° gør den behagelig at bruge hele dagen.Praktiske forbindelser og indbygget lydTilslut din laptop via USB‑C med Power Delivery op til 90 W - ét kabel giver billede, data og opladning. Skærmen har desuden 2× HDMI og DisplayPort 1.4 samt indbygget USB‑hub. De indbyggede stereohøjttalere (2 × 5 W) giver lyd uden ekstra udstyr, og flimmerfri teknologi skåner øjnene i lange arbejdsstræk.Skærmstørrelse: 81,3 cm (32")Opløsning: 3.840 × 2.160 (16:9)Panel: VA, fladOpdateringshastighed: 60 HzResponstid: 5 msLysstyrke: 250 cd/m²Kontrast: 3.000:1Farver: 1,07 mia., 10‑bit; DCI‑P3: 90 %HDR: HDR10, HDR EffectSynsvinkler: 178°/178°Tilslutninger: 1 × USB‑C (90 W PD), 2 × HDMI, 1 × DisplayPort 1.4; indbygget USB‑hubHøjttalere: 2 stk., samlet 10 WErgonomi: Højdejusterbar, drej, pivot og tilt; VESA 100 × 100 mmEnergiforbrug (SDR/HDR pr. 1.000 t): 26/35 kWh; Standby: 0,5 WStrøm: 100–240 V, 50/60 Hz; adapter ud: 20 V, 9 AMål med stander (H × B × D): 59,78 × 71,43 × 25,0 cmMål uden stander (H × B × D): 42,01 × 71,43 × 4,57 cmVægt: 8,1 kg (med stander), 5,2 kg (uden)Medfølgende kabler: AC, HDMI, USB‑C...

Produktspecifikationer

Mærke: LG
Kategori: Skærme
Vægt: 33.3g
EAN: 8806096506875
Varenr.: 1910621
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Skærm 32" 4K UHD - LG 32U720A-B, VA, HDR10, USB‑C (90 W)
-3%3.319 kr
Før 3.419 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LG UltraFine 32U720A-B 32" VA 3840 x 2160 (4K) HDMI DisplayPort USB-C 60Hz Dockingskærm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LG UltraFine 32U720A-B 32" VA 3840 x 2160 (4K) HDMI DisplayPort USB-C 60Hz Dockingskærm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK2.188 kr2.188 krKøb
2Proshop DK2.338 kr2.338 krKøb
3Boligcenter DK3.299 kr3.299 krKøb
4Vivas DK3.319 kr4.518 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LG UltraFine 32U720A-B 32" VA 3840 x 2160 (4K) HDMI DisplayPort USB-C 60Hz Dockingskærm

PriceData har fulgt prisen på LG UltraFine 32U720A-B 32" VA 3840 x 2160 (4K) HDMI DisplayPort USB-C 60Hz Dockingskærm i 169 dage. Laveste pris i perioden er 1.954 kr (registreret d. 25. januar 2026), højeste er 2.394 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.236 kr.

Den nuværende pris på 2.188 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 9% den seneste måned. Der er registreret 28 prisfald og 19 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 48 prisændringer for LG UltraFine 32U720A-B 32" VA 3840 x 2160 (4K) HDMI DisplayPort USB-C 60Hz Dockingskærm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 48 prisændringer for LG UltraFine 32U720A-B 32" VA 3840 x 2160 (4K) HDMI DisplayPort USB-C 60Hz Dockingskærm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 20262.188 kr115 kr (5%)
30. maj 20262.303 kr4 kr (0%)
29. maj 20262.307 kr48 kr (2%)
27. maj 20262.355 kr11 kr (0%)
26. maj 20262.344 kr33 kr (1%)
25. maj 20262.311 kr11 kr (0%)
24. maj 20262.322 kr33 kr (1%)
20. maj 20262.355 kr22 kr (1%)
18. maj 20262.333 kr11 kr (0%)
17. maj 20262.322 kr33 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret