Gå til hovedindhold

LG UltraWide 35BN77CP-B 35" VA 3440 x 1440 (UltraWide) HDMI DisplayPort USB-C 100Hz

LGComputerskærmeEAN: 8806087975024
Pris fra 2.234 krtil 3.039 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 805 kr (26% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 2.227 kr 13. apr.

Sammenlign priser på LG UltraWide 35BN77CP-B 35" VA 3440 x 1440 (UltraWide) HDMI DisplayPort USB-C 100Hz og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2234 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
LG UltraWide 35BN77CP-B 35" VA 3440 x 1440 (UltraWide) HDMI DisplayPort USB-C 100Hz
2.234 kr
Til butik
LG UltraWide 35BN77CP-B 35" VA 3440 x 1440 (UltraWide) HDMI DisplayPort USB-C 100Hz billede

Produktinformation

LG UltraWide 35BN77CP-B - LED-skærm - kurvet - 35" - 3440 x 1440 UWQHD @ 100 Hz - VA - 300 cd/m² - 2500:1 - HDR10 - 5 ms - 2xHDMI, DisplayPort, USB-C - højtalere - sort

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 35BN77CP-B.AEU
EAN: 8806087975024
Varenr.: 1001083961
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
35" LG UltraWide 35BN77CP-B - 3440x1440 (UWQHD) - 100Hz - VA - 90W USB-C
2.292 kr
Til butik
35" LG UltraWide 35BN77CP-B - 3440x1440 (UWQHD) - 100Hz - VA - 90W USB-C billede

Produktinformation

LG UltraWide 35BN77CP-B monitor leverer en immersiv ultrabred oplevelse til produktivitet og underholdning med dyb VA-kontrast og en 1800R buet 21:9-skærm. Størrelse: 35" Opløsning: 3440 x 1440 (UWQHD) Opdateringsfrekvens: 100Hz Paneltype: VA Tilslutninger: 2x HDMI, DisplayPort, USB-C med 90W USB-C Power Delivery Særlige funktioner: AMD FreeSync; HDR10; USB-hub; 99% sRGB; 1800R buet skærm Dyb kontrast og præcise farver forbedrer indholdsskabelse og filmvisning, mens den buede skærm og USB-C-strøm gør multitasking og tilslutning mere effektive for produktive skrivebordsmiljøer.

Produktspecifikationer

Mærke: LG
Kategori: Skaerm
Artikel nr.: 35BN77CP-B
EAN: 8806087975024
Varenr.: 3166068
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Buet PC-skærm 35" LG 35BN77CP-B - 3440×1440 QHD, 100 Hz, HDR10
-10%2.699 kr
Før 2.999 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Buet PC-skærm 35" LG 35BN77CP-B - 3440×1440 QHD, 100 Hz, HDR10 billede

Produktinformation

Fordele ved buet skærm til arbejde og spilLG 35BN77CP-B er en buet ultrabred 35" skærm i 21:9-format, der giver dig masser af plads til multitasking, video‑ og tidslinjer samt et mere indlevende spil- og filmoplevelse. Med 3440 × 1440 QHD opløsning, VA-panel og op til 100 Hz opdateringshastighed får du skarpe detaljer, jævne bevægelser og dyb kontrast på 2 500:1. HDR10 understøttelse og mat, anti‑refleks overflade hjælper billedet med at stå klart, selv i lyse omgivelser.Skabt til komfort og produktivitetSkærmen er næsten rammeløs og leveres med højde-, tilt- og drejejusterbart stativ, så du let finder en ergonomisk arbejdsstilling. Flicker‑free teknologi reducerer flimmer, og Game Mode samt AMD FreeSync sørger for en mere flydende oplevelse i understøttede spil. Indbyggede højttalere giver lyd uden ekstra udstyr, og forbindelserne dækker både 2× HDMI, DisplayPort 1.4 og USB‑C (nedstrøms).Skærmstørrelse: 88,9 cm (35")Opløsning: 3440 × 1440 (QHD), 21:9Panel: VA, mat anti‑refleksKrumningsform: BuetOpdateringshastighed: 100 HzResponstid: 5 msKontrastforhold: 2 500:1Lysstyrke (peak): 300 cd/m²Farver: 16,7 mio.HDR: HDR10Synsvinkler: 178°/178°Synkronisering: AMD FreeSyncTilslutninger: 2× HDMI, 1× DisplayPort 1.4, 1× USB‑C (downstream)Højttalere: Ja (2 stk.)Ergonomi: Højdejusterbar, tilt 35 – 5°, drej 45 – 45°, OSD på 16 sprogStrømforbrug (typisk): 45 W; standby: 0,5 W; slukket: 0,3 WMål med stativ (H × B × D): 62,28 × 83,16 × 25,29 cmMål uden stativ (H × B × D): 37,27 × 83,16 × 9,41 cmVægt med/uden stativ: 10 kg / 6,6 kgMedfølger: Stativ, strømforsyning, kabler (USB‑C, DisplayPort, AC)...

Produktspecifikationer

Mærke: LG
Kategori: Skærme
Vægt: 24.23g
EAN: 8806087975024
Varenr.: 1906791
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Buet PC-skærm 35" LG 35BN77CP-B - 3440×1440 QHD, 100 Hz, HDR10
-10%2.719 kr
Før 3.019 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
LG UltraWide 35BN77CP-B 35 VA 3440 x 1440 (UltraWide) HDMI DisplayPort USB-C 100Hz
3.039 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LG UltraWide 35BN77CP-B 35" VA 3440 x 1440 (UltraWide) HDMI DisplayPort USB-C 100Hz koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LG UltraWide 35BN77CP-B 35" VA 3440 x 1440 (UltraWide) HDMI DisplayPort USB-C 100Hz koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK2.234 kr2.234 krKøb
2Proshop DK2.292 kr2.292 krKøb
3Boligcenter DK2.699 kr2.699 krKøb
4Vivas DK2.719 kr2.958 krKøb
5Ultrashop3.039 kr3.039 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LG UltraWide 35BN77CP-B 35" VA 3440 x 1440 (UltraWide) HDMI DisplayPort USB-C 100Hz

PriceData har fulgt prisen på LG UltraWide 35BN77CP-B 35" VA 3440 x 1440 (UltraWide) HDMI DisplayPort USB-C 100Hz i 184 dage. Laveste pris i perioden er 2.220 kr (registreret d. 21. januar 2026), højeste er 2.557 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.370 kr.

Den nuværende pris på 2.234 kr er 6% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 22 prisændringer for LG UltraWide 35BN77CP-B 35" VA 3440 x 1440 (UltraWide) HDMI DisplayPort USB-C 100Hz. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 22 prisændringer for LG UltraWide 35BN77CP-B 35" VA 3440 x 1440 (UltraWide) HDMI DisplayPort USB-C 100Hz de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 20262.234 kr48 kr (2%)
15. maj 20262.282 kr30 kr (1%)
14. maj 20262.312 kr30 kr (1%)
1. maj 20262.282 kr35 kr (2%)
30. apr. 20262.317 kr35 kr (2%)
16. apr. 20262.282 kr55 kr (2%)
13. apr. 20262.227 kr91 kr (4%)
8. apr. 20262.318 kr66 kr (3%)
5. apr. 20262.384 kr13 kr (1%)
31. mar. 20262.397 kr11 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret