Gå til hovedindhold

Philips P-line 346P1CRH 34 3440 x 1440 (UltraWide) HDMI DisplayPort USB-C 100Hz Dockingskærm

PhilipsComputerskærmeEAN: 8712581762193
Pris fra 4.126 krtil 4.929 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 803 kr (16% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 3.786 kr 13. maj

Sammenlign priser på Philips P-line 346P1CRH 34 3440 x 1440 (UltraWide) HDMI DisplayPort USB-C 100Hz Dockingskærm og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 4126 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Philips P-line 346P1CRH 34" VA 3440 x 1440 (UltraWide) HDMI DisplayPort USB-C 100Hz
4.126 kr
Til butik
Philips P-line 346P1CRH 34" VA 3440 x 1440 (UltraWide) HDMI DisplayPort USB-C 100Hz billede

Produktinformation

Philips P-line 346P1CRH - LED-skærm - kurvet - 34" - 3440 x 1440 WQHD @ 100 Hz - VA - 500 cd/m² - 3000:1 - DisplayHDR 400 - 4 ms - HDMI, DisplayPort, USB-C - højtalere - sort struktur

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Artikel nr.: 346P1CRH/00
EAN: 8712581762193
Varenr.: 995769036
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
34" Philips 346P1CRH - 3440x1440 (UWQHD) - 100Hz - VA - 90W USB-C - KVM switch
4.195 kr
Til butik
34" Philips 346P1CRH - 3440x1440 (UWQHD) - 100Hz - VA - 90W USB-C - KVM switch billede

Produktinformation

Philips 346P1CRH/00 monitor giver en fordybende buet ultrabred arbejdsflade til produktivitet og fjern-samarbejde med et VA-panel og HDR-understøttelse. Størrelse: 34" Opløsning: 3440 x 1440 (UWQHD) Opdateringsfrekvens: 100Hz Paneltype: VA Tilslutninger: HDMI, DisplayPort, USB-C with 90W USB-C Power Delivery; USB 3.2 Gen 2 hub; Ethernet Særlige funktioner: DisplayHDR 400; KVM switch; pop-up 2.0 MP webcam with Windows Hello; indbygget mikrofon Integreret KVM, USB-C-strøm og et pop-up-kamera forenkler møder og enhedsskift, hvilket giver strømlinede arbejdsgange, mindre kabelrod og en mere behagelig visningsoplevelse.

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Kategori: Skaerm
Artikel nr.: 346P1CRH/00
EAN: 8712581762193
Varenr.: 2831812
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Philips P-line 346P1CRH 34 3440 x 1440 (UltraWide) HDMI DisplayPort USB-C 100Hz Dockingskærm
4.565 kr
Til butik
Philips P-line 346P1CRH 34 3440 x 1440 (UltraWide) HDMI DisplayPort USB-C 100Hz  Dockingskærm billede

Produktinformation

CrystalClear-billeder med UltraWide QHD 3440 x 1440 pixel, Disse nyeste Philips-skærme leverer CrystalClear, UltraWide Quad HD-billeder med 3440 x 1440 pixel. Takket være højtydende skærme med højt pixeltal og 178/178 brede betragtningsvinkler bringer disse nye skærme dine billeder og grafik til live. UltraWide 21:9-formatet sikrer større produktivitet med mere plads til sidestillede sammenligninger og mere overskuelige kolonner i regneark. Uanset om du er en krævende professionel bruger med behov for ekstremt detaljerede oplysninger til CAD-CAM-løsninger eller en økonomisk troldmand, der arbejder med kæmpe regneark, får du altid krystalklare billeder med skærme fra Philips. MultiView muliggør dobbelt tilslutning og visning på samme tid, Med Philips MultiView-skærmen med ekstra høj opløsning kan du nu opleve en verden af tilslutningsmuligheder. MultiView muliggør aktiv dobbelt tilslutning og visning, så du kan arbejde med flere enheder på samme tid, f.eks. en pc og en bærbar pc, hvilket gør komplekse multi-tasking-opgaver til en leg. Indbygget USB-C-dockingstation, Denne Philips-skærm har en indbygget USB type-C-dockingstation med strømforsyning. Det slanke USB-C-stik, der kan vendes, giver mulighed for nem dokning med ét kabel. Gør det hele mere enkelt ved at slutte alle dine eksterne enheder såsom tastatur, mus og et RJ-45 Ethernet-kabel til skærmens dockingstation. Du skal blot slutte din bærbare pc til denne skærm med et enkelt USB-C-kabel for at kunne se video i høj opløsning og overføre data med superhurtig hastighed, mens du tænder for og genoplader den bærbare pc samtidigt. Indbygget KVM-switch, der gør det nemt at skifte mellem kilder, Med en MultiClient integreret KVM-switch kan du styre to separate pc'er med én skærm/tastatur/mus-opsætning. En praktisk knap giver dig mulighed for hurtigt at skifte mellem kilder. Praktisk ved opsætninger, der kræver dobbelt pc-computerkraft, eller til deling af én stor skærm for at vise to forskellige pc'er. Log sikkert på med pop op-webkamera med Windows Hello, Phillips' innovative og sikre webkamera dukker op, når du har brug for det, og forsvinder sikkert ned i skærmen igen, når du ikke bruger det. Webkameraet er samtidig udstyret med avancerede sensorer til Windows Hello-ansigtsgenkendelse, som uden besvær logger dig på dine Windows-enheder på mindre end 2 sekunder, 3 gange hurtigere end en adgangskode. DisplayHDR 400 giver en mere naturtro og imponerende billeder, VESA-certificeret DisplayHDR 400 giver en betydelig forbedring i forhold til normale SDR-skærme. I modsætning til andre""HDR-kompatible"" skærme producerer ægte DisplayHDR 400 forbløffende lysstyrke, kontrast og farver. Ved hjælp af global dæmpning og en maks. lysstyrke på op til 400 nit vækkes billederne til live med bemærkelsesværdige højdepunkter, samtidig med at det er muligt at vise dybere og mere detaljerede nuancer af sort. Det giver en bedre palet af fyldige nye farver og giver en visuel oplevelse, der stimulerer dine sanser. Mindre øjentræthed med flimmerfri teknologi, På grund af den særlige styring af lysstyrke på LED-baggrundsbelyste skærme oplever nogle brugere flimmer på skærmen, hvilker gør øjnene trætte. Philips' flimmerfrie teknologi anvender en ny løsning til at regulere lysstyrke og reducere flimmeret, så du får en mere behagelig oplevelse. LowBlue-tilstand for nem produktivitet, der skåner øjnene, Undersøgelser har vist, at ligesom ultraviolette stråler kan forårsage øjenskader, kan også blå lysstråler med kort bølgelængde fra LED-displays forårsage øjenskader og påvirke synet over tid. Philips LowBlue-tilstanden anvender en smart softwareteknologi til at reducere skadeligt blåt kortbølgelys. PowerSensor sparer på op til 70% af energiomkostningerne, PowerSensor er en indbygget""menneskedetektor"", der udsender og modtager uskadelige infrarøde signaler for at bestemme, om en bruger er til stede. Sensoren reducerer automatisk skærmens lysstyrke, når brugeren fjerner sig fra skrivebordet, hvilket reducerer energiomkostningerne med op til 70% og forlænger skærmens levetid. Bakgrundsbelysningsteknik: WLED, Bildförhållande: 21:9, Böjd skärm: Ja, Diagonal storlek: 34"", Dimensioner (BxDxH): 80.7 cm x 25 cm x 60.1 cm - med ställ, Displaylägesjusteringar: Höjd, vridbar bas, lutning, ENERGY STAR-certifierad: Ja, ENERGY STAR-version: 8.0, Egenskaper: Plats för säkerhetslås (kabellås säljs separat), PVC-fri, blyfri, DisplayPort Alt Mode, kvicksilverfri, vändbar USB-C-kontakt ansliter, 90W strömleverans, Emballagets bredd: 93 cm, Emballagets djup: 28.2 cm, Emballagets höjd: 52.5 cm, Emballagets vikt: 15.86 kg, Energiklass: Klass G, Energiklass (HDR): Klass G, Färg: Svart med struktur, Färgskala: 120% sRGB (CIE 1976), 88% Adobe RGB (CIE 1976), 98% NTSC (CIE 1976), Färgstöd: 16,7 miljoner färger, Gränssnitt: DisplayPort | HDMI | USB-C 3,2 Gen 2 uppström (ström upp till 90W) | DisplayPort-utmatning | USB-upstream (Typ B) | 3 x USB 3.2 nedströms | USB 3.2 nedströms (snabbladdning) | Hörlurar | Nätverk (RJ-45), HDR-certifiering: DisplayHDR 400, Horisontell uppdateringshastighet: 30 - 160 kHz, Horisontell visningsvinkel: 178, Höjdjustering: 180 mm, Inbyggda enheter: KVM-växel, 2,0 megapixel-kamera, USB 3.2 Gen 2 hub, Inkluderad programvara: Philips SmartControl, Inspänning: AC 120/230 V (50/60 Hz), Kontrastförhållande: 3000:1 / 80000000:1 (dynamisk), Ljusstyrka: 500 cd/m², Luftfuktighet vid drift: 20 - 80%, Lutningsvinkel: -5/+25, MTBF (genomsnittstid mellan fel): 70,000 timme/timmar, Max temperatur vid drift: 40 °C, Medföljande kablar: 1 x HDMI-kabel | 1 x DisplayPort-kabel | 1 x USB-C till USB-A-kabel, Min temperatur vid drift: 0 °C, Mått och vikt (komponenter): Med ställ - bredd: 80.7 cm - djup: 25 cm - höjd: 60.1 cm - vikt: 11.65 kg | Utan ställ - bredd: 80.7 cm - djup: 11 cm - höjd: 36.7 cm - vikt: 7.95 kg, OSD-språk: Multilingual, Paneltyp: VA, Pixelhöjd: 0.23175 mm, Pixlar per tum: 110, Responstid: 4 ms (grå-till-grå), Skärmbeläggning: Bländskydd, 2H Hard Coating, Haze 25 %, Standarder som följs: Plug and Play, FCC Klass B-certifierade, TUV GS, SEMKO, CB, CCC, TUV Ergo, DDC/CI, RoHS, CEL, EPA, cETLus, RCM, CU-EAC, DisplayPort 1.4, HDCP 2.2, Strömförbrukning (typisk): 34.1 Watt, Strömförbrukning HDR (På-läge): 66.5 kWh/1 000 h, Strömförbrukning för SDR (På-läge): 37.9 kWh/1 000 h, Strömkonsumtion (driftläge): 37.9 W, Strömkonsumtion (vid läge av): 0 Watt, Strömkonsumtionsställ med: 0.5 Watt, Typ: Mikrofon, Typ av bildskärm: LED-bakgrundsbelyst LCD-skärm / TFT aktiv matris, Typ av säkerhetsplats: Kensington säkerhetsplats, USB-strömförsörjning: 90 Watt, Ursprunglig upplösning: WQHD 3440 x 1440 vid 100 Hz, Uteffekt / kanal: 5 Watt, VESA-infästningsgränssnitt: 100 x 100 mm, Vertikal uppdateringshastighet: 48 - 100 Hz, Vertikal visningsvinkel: 178, Vikt: 11.65 kg, Vridningsvinkel: 360.

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Kategori: Monitorer
EAN: 8712581762193
Varenr.: C66386
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Skærm 34" Philips P-line buet WQHD 100 Hz USB-C
-2%4.599 kr
Før 4.699 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Skærm 34" Philips P-line buet WQHD 100 Hz USB-C
-2%4.619 kr
Før 4.719 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Philips P-line 346P1CRH 34 VA 3440 x 1440 (UltraWide) HDMI DisplayPort USB-C 100Hz
4.929 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips P-line 346P1CRH 34 3440 x 1440 (UltraWide) HDMI DisplayPort USB-C 100Hz Dockingskærm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips P-line 346P1CRH 34 3440 x 1440 (UltraWide) HDMI DisplayPort USB-C 100Hz Dockingskærm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK4.126 kr4.126 krKøb
2Proshop DK4.195 kr4.195 krKøb
3Teknikproffset DK4.565 kr4.644 krKøb
4Boligcenter DK4.599 kr4.599 krKøb
5Vivas DK4.619 kr4.779 krKøb
6Ultrashop4.929 kr4.929 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Philips P-line 346P1CRH 34 3440 x 1440 (UltraWide) HDMI DisplayPort USB-C 100Hz Dockingskærm

PriceData har fulgt prisen på Philips P-line 346P1CRH 34 3440 x 1440 (UltraWide) HDMI DisplayPort USB-C 100Hz Dockingskærm i 182 dage. Laveste pris i perioden er 3.529 kr (registreret d. 4. december 2025), højeste er 4.132 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 3.896 kr.

Den nuværende pris på 4.126 kr er 6% over normalprisen. Prisen er steget 7% den seneste måned. Der er registreret 18 prisfald og 31 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 49 prisændringer for Philips P-line 346P1CRH 34 3440 x 1440 (UltraWide) HDMI DisplayPort USB-C 100Hz Dockingskærm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 49 prisændringer for Philips P-line 346P1CRH 34 3440 x 1440 (UltraWide) HDMI DisplayPort USB-C 100Hz Dockingskærm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 20264.126 kr11 kr (0%)
1. jun. 20264.115 kr17 kr (0%)
31. maj 20264.132 kr86 kr (2%)
30. maj 20264.046 kr86 kr (2%)
29. maj 20264.132 kr111 kr (3%)
28. maj 20264.021 kr56 kr (1%)
27. maj 20263.965 kr27 kr (1%)
26. maj 20263.938 kr13 kr (0%)
25. maj 20263.925 kr17 kr (0%)
23. maj 20263.942 kr95 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret