Gå til hovedindhold

Philips Brilliance P-line 326P1H 32" IPS 2560 x 1440 (2K) HDMI DisplayPort USB-C 75Hz

PhilipsComputerskærmeEAN: 8712581768096
Pris fra 3.345 krtil 4.519 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 1.174 kr (26% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 3.297 kr 3. apr.

Sammenlign priser på Philips Brilliance P-line 326P1H 32" IPS 2560 x 1440 (2K) HDMI DisplayPort USB-C 75Hz og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 3345 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Philips Brilliance P-line 326P1H 32" IPS 2560 x 1440 (2K) HDMI DisplayPort USB-C 75Hz
3.345 kr
Til butik
Philips Brilliance P-line 326P1H 32" IPS 2560 x 1440 (2K) HDMI DisplayPort USB-C 75Hz billede

Produktinformation

Philips Brilliance P-line 326P1H - LED-skærm - 32" - 2560 x 1440 QHD @ 75 Hz - IPS - 350 cd/m² - 1000:1 - 4 ms - 2xHDMI, DisplayPort, USB-C - højtalere - sort struktur

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Artikel nr.: 326P1H/00
EAN: 8712581768096
Varenr.: 996760849
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
32" Philips Brilliance P-line 326P1H - 2560x1440 (QHD) - 75Hz - IPS - 90W USB-C
3.356 kr
Til butik
32" Philips Brilliance P-line 326P1H - 2560x1440 (QHD) - 75Hz - IPS - 90W USB-C billede

Produktinformation

Philips Brilliance P-line 326P1H/00 monitor kombinerer dockingfunktioner og et IPS-panel til produktivt hybridarbejde og klart samarbejde. Størrelse: 32" Opløsning: 2560 x 1440 (QHD) Opdateringsfrekvens: 75Hz Paneltype: IPS Forbindelser: 2x HDMI, DisplayPort, USB-C med 90W USB-C Power Delivery, Gigabit Ethernet, USB hub Særlige funktioner: Pop-up-webkamera med Windows Hello; USB-C-docking med 90W Power Delivery; Daisy-chaining; Gigabit Ethernet; USB hub Integreret docking, sikker webcam og ergonomiske justeringsmuligheder forenkler videomøder og multitasking i effektive kontorarbejdsgange.

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Kategori: Skaerm
Artikel nr.: 326P1H/00
EAN: 8712581768096
Varenr.: 2914455
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Philips Brilliance P-line 326P1H 32 IPS 2560 x 1440 (2K) HDMI DisplayPort USB-C 75Hz
4.479 kr
Til butik
Philips Brilliance P-line 326P1H 32 IPS 2560 x 1440 (2K) HDMI DisplayPort USB-C 75Hz billede

Produktinformation

Philips P-line 326P1H 32" 2K Dockingmonitor Opdag en ny dimension af produktivitet med Philips P-line 326P1H. Denne 32-tommer skærm med en imponerende 2560 x 1440 opløsning leverer knivskarp billedkvalitet og detaljerigdom, hvilket gør den ideel til både...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Kategori: TV & Lyd
EAN: 8712581768096
Varenr.: 87089
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Skærm Philips P Line 31,5" QHD (326P1H) - sort
-12%4.499 kr
Før 5.099 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Skærm Philips P Line 31,5" QHD (326P1H) - sort
-12%4.519 kr
Før 5.119 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips Brilliance P-line 326P1H 32" IPS 2560 x 1440 (2K) HDMI DisplayPort USB-C 75Hz koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips Brilliance P-line 326P1H 32" IPS 2560 x 1440 (2K) HDMI DisplayPort USB-C 75Hz koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK3.345 kr3.345 krKøb
2Proshop DK3.356 kr3.356 krKøb
3Ultrashop4.479 kr4.479 krKøb
4Boligcenter DK4.499 kr4.499 krKøb
5Vivas DK4.519 kr4.758 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Philips Brilliance P-line 326P1H 32" IPS 2560 x 1440 (2K) HDMI DisplayPort USB-C 75Hz

PriceData har fulgt prisen på Philips Brilliance P-line 326P1H 32" IPS 2560 x 1440 (2K) HDMI DisplayPort USB-C 75Hz i 181 dage. Laveste pris i perioden er 2.959 kr (registreret d. 24. januar 2026), højeste er 3.990 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 3.501 kr.

Den nuværende pris på 3.345 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 36 prisfald og 21 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 57 prisændringer for Philips Brilliance P-line 326P1H 32" IPS 2560 x 1440 (2K) HDMI DisplayPort USB-C 75Hz. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 57 prisændringer for Philips Brilliance P-line 326P1H 32" IPS 2560 x 1440 (2K) HDMI DisplayPort USB-C 75Hz de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 20263.345 kr33 kr (1%)
30. maj 20263.378 kr44 kr (1%)
29. maj 20263.422 kr22 kr (1%)
28. maj 20263.444 kr11 kr (0%)
27. maj 20263.455 kr1 kr (0%)
25. maj 20263.456 kr12 kr (0%)
23. maj 20263.468 kr38 kr (1%)
18. maj 20263.506 kr1 kr (0%)
16. maj 20263.507 kr76 kr (2%)
15. maj 20263.583 kr69 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret