Gå til hovedindhold

LEGO - Minecraft - The Creeper™ (21276) - GEEKD.dk

LEGOSamleklodserEAN: 5702017815503
Pris fra 233 krtil 409 kr
10 forhandlere

Prisforskel: 176 kr (43% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 179 kr 17. mar.

Sammenlign priser på LEGO - Minecraft - The Creeper™ (21276) - GEEKD.dk og køb billigst

10 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 233 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LEGO Minecraft 21276 Creeperen
233 kr
Til butik
LEGO Minecraft 21276 Creeperen billede

Produktinformation

Den her Creeper™ er altid klar til action - uanset om det gælder om at snige sig gennem Minecraft®-verdenen eller at stå udstillet på dit værelse. Den indeholder også en skjult overraskelse. Tag forsiden af Creeperens hoved af for at afsløre en miniudgave af den første version af Creeperen og et TNT-element. Lige hvad du har brug for til et eksplosivt Minecraft-eventyr! Interaktivt legetøj med bevægeligt hoved og bevægelige ben giver fordybende Minecraft®-sjov Videospilfigur til leg og udstilling på enhver Minecraft®-spillers værelse Creeperens hoved kan åbnes for at afsløre en mini-Creeper og et TNT-element LEGO® Minecraft® Creeperen er en fantastisk idé som fødselsdagsgave eller julegave til børn Børn kan zoome ind på og dreje byggesæt i 3D ved hjælp af den intuitive LEGO® Builder app 10+, 665 dele, 262mm x 222mm x 76mm...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: LEGO
Kategori: LEGO
Artikel nr.: 21276
EAN: 5702017815503
Varenr.: 3340260
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LEGO Minecraft 21276 Creeperen
248 kr
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
LEGO Minecraft Creeper 21276
269 kr
Til butik
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
LEGO - Minecraft - The Creeper™ (21276) - GEEKD.dk
299 kr
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Lego Minecraft - Creeperen - 21276
329,95 kr
Til butik
Gå til Eurotoys
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Creeperen
349 kr
Til butik
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
LEGO ® Minecraft - Creeperen 21276 - 665 Dele
349,95 kr
Til butik
Gå til Legekæden
TrustScore 4.5 ud af 54,4
21276 LEGO Minecraft Creeperen
349,95 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
LEGO Minecraft 21276 - Creeper byg sættet (665 dele)
-9%389 kr
Før 429 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
LEGO Minecraft 21276 - Creeper byg sættet (665 dele)
-9%409 kr
Før 449 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LEGO - Minecraft - The Creeper™ (21276) - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LEGO - Minecraft - The Creeper™ (21276) - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK233 kr272 krKøb
2CS MEGASTORE DK248 kr287 krKøb
3Komplett DK269 kr269 krKøb
4Geekd299 kr299 krKøb
5Gucca.dk329,95 kr329,95 krKøb
6Eurotoys349 kr349 krKøb
7Kids-world.dk349,95 kr349,95 krKøb
8Legekæden349,95 kr349,95 krKøb
9Boligcenter DK389 kr389 krKøb
10Vivas DK409 kr488 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LEGO - Minecraft - The Creeper™ (21276) - GEEKD.dk

PriceData har fulgt prisen på LEGO - Minecraft - The Creeper™ (21276) - GEEKD.dk i 182 dage. Laveste pris i perioden er 179 kr (registreret d. 17. marts 2026), højeste er 279 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 243 kr.

Den nuværende pris på 233 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 15 prisfald og 17 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 31 prisændringer for LEGO - Minecraft - The Creeper™ (21276) - GEEKD.dk. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 31 prisændringer for LEGO - Minecraft - The Creeper™ (21276) - GEEKD.dk de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026233 kr5 kr (2%)
8. apr. 2026228 kr49 kr (27%)
17. mar. 2026179 kr49 kr (21%)
12. feb. 2026228 kr1 kr (0%)
6. feb. 2026229 kr1 kr (0%)
5. feb. 2026228 kr1 kr (0%)
3. feb. 2026229 kr20 kr (8%)
2. feb. 2026249 kr14 kr (6%)
31. jan. 2026235 kr7 kr (3%)
29. jan. 2026228 kr20 kr (8%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret