Gå til hovedindhold

LEGO Minecraft 21589 Mini Biomer - byggesæt 12+ (797 klodser)

LEGOSamleklodserEAN: 5702018055984
Pris fra 368 krtil 747 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 379 kr (51% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 299 kr 23. maj

Sammenlign priser på LEGO Minecraft 21589 Mini Biomer - byggesæt 12+ (797 klodser) og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 368 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LEGO Minecraft 21589 Mini-biomer
368 kr
Til butik
LEGO Minecraft 21589 Mini-biomer billede

Produktinformation

Udstil din Minecraft®-verden i fantastisk stil! Se de 5 biomer - fra lavafyldte grotter til koralrev og svampeskove - og slå dig sammen med Steve, en Creeper™ og andre i seje scener, som du kan skifte fra dag til nat. Her er et episk Minecraft-eventyr, som du kan bygge, udforske og udstille, så alle kan beundre det. Indeholder Minecraft®-mikrofigurer af Steve, Creeper™, mooshroom, skal og røver 5 detaljerede, aftagelige modeller af biomer maksimerer mulighederne for leg og udstilling Biomerne indeholder lava, guld, kaktusser, træer, et skibsvrag, en skattekiste og meget mere Glæd gaming-glade børn med denne fantastiske gave til fødselsdag, jul eller enhver anden anledning Børn skaber scener fra spillet og tilpasser dem, mens nye eventyr tager form 12+, 797 elements, 191mm x 354mm x 91mm...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: LEGO
Kategori: LEGO
Artikel nr.: 21589
EAN: 5702018055984
Varenr.: 3404121
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
LEGO Minecraft 21589 Mini Biomer - byggesæt 12+ (797 klodser)
-10%429 kr
Før 479 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
LEGO Minecraft 21589 Mini Biomer - byggesæt 12+ (797 klodser) billede

Produktinformation

Skab ikoniske Minecraft-miniaturebiomerGenskab dine yndlingsområder fra spillet med LEGO Minecraft 21589 Mini Biomer. Sættet er oplagt til teenagere og voksne fans fra 12 år, der vil bygge og udstille et farverigt landskab i kompakt format. Med 797 elementer kan du samle flere små scener, som tilsammen danner et dekorativt panoramabillede med dynamiske detaljer og motiver inspireret af Minecraft-universet.Perfekt til udstilling og fordybelseDen færdige model måler ca. 11 × 24 × 7 cm (H × B × D) og passer ideelt på hylden eller skrivebordet. Byggeoplevelsen er afslappende, og resultatet bliver en flot displaymodel, som enhver Minecraft-entusiast vil sætte pris på. Serien er en del af Minecraft-universet fra LEGO, så den er et oplagt valg til samlere af byggesæt.Serie: MinecraftAnbefalet alder: 12+ årAntal elementer: 797Mål (samlet model): Højde: 11 cm, Bredde: 24 cm, Dybde: 7 cmPakkemål: 19,1 × 35,4 × 9,1 cmPakkevægt: 0,82 kgMedfølger: ByggevejledningSikkerhed: Ikke egnet til børn under 3 år (små dele). Brug under voksent opsyn....

Produktspecifikationer

Mærke: Lego
Kategori: LEGO
Vægt: 1.21g
EAN: 5702018055984
Varenr.: 2025534
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
LEGO Minecraft 21589 Mini Biomer - byggesæt 12+ (797 klodser)
-10%449 kr
Før 499 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
LEGO Minecraft 21589 Mini Biomer - byggesæt 12+ (797 klodser) billede

Produktinformation

Skab ikoniske Minecraft-miniaturebiomerGenskab dine yndlingsområder fra spillet med LEGO Minecraft 21589 Mini Biomer. Sættet er oplagt til teenagere og voksne fans fra 12 år, der vil bygge og udstille et farverigt landskab i kompakt format. Med 797 elementer kan du samle flere små scener, som tilsammen danner et dekorativt panoramabillede med dynamiske detaljer og motiver inspireret af Minecraft-universet.Perfekt til udstilling og fordybelseDen færdige model måler ca. 11 × 24 × 7 cm (H × B × D) og passer ideelt på hylden eller skrivebordet. Byggeoplevelsen er afslappende, og resultatet bliver en flot displaymodel, som enhver Minecraft-entusiast vil sætte pris på. Serien er en del af Minecraft-universet fra LEGO, så den er et oplagt valg til samlere af byggesæt.Serie: MinecraftAnbefalet alder: 12+ årAntal elementer: 797Mål (samlet model): Højde: 11 cm, Bredde: 24 cm, Dybde: 7 cmPakkemål: 19,1 × 35,4 × 9,1 cmPakkevægt: 0,82 kgMedfølger: ByggevejledningSikkerhed: Ikke egnet til børn under 3 år (små dele). Brug under voksent opsyn.

Produktspecifikationer

Mærke: Lego
Kategori: LEGO
Vægt: 1.21g
EAN: 5702018055984
Varenr.: 2025534
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
LEGO ® Minecraft - Mini-biomer 21589 - 797 Dele
494,95 kr
Til butik
Gå til Legekæden
TrustScore 4.5 ud af 54,4
21589 LEGO Minecraft Mini-biomer
529,95 kr
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
LEGO Minecraft minilandskab 21589
575 kr
Til butik
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
LEGO Minecraft - Mini Biomer - GEEKD.dk
747 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LEGO Minecraft 21589 Mini Biomer - byggesæt 12+ (797 klodser) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LEGO Minecraft 21589 Mini Biomer - byggesæt 12+ (797 klodser) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK368 kr407 krKøb
2Boligcenter DK429 kr429 krKøb
3Vivas DK449 kr528 krKøb
4Kids-world.dk494,95 kr494,95 krKøb
5Legekæden529,95 kr529,95 krKøb
6Komplett DK575 kr575 krKøb
7Geekd747 kr747 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LEGO Minecraft 21589 Mini Biomer - byggesæt 12+ (797 klodser)

PriceData har fulgt prisen på LEGO Minecraft 21589 Mini Biomer - byggesæt 12+ (797 klodser) i 127 dage. Laveste pris i perioden er 299 kr (registreret d. 23. maj 2026), højeste er 381 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 360 kr.

Den nuværende pris på 368 kr er 2% over normalprisen. Prisen er steget 23% den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 20 prisændringer for LEGO Minecraft 21589 Mini Biomer - byggesæt 12+ (797 klodser). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 20 prisændringer for LEGO Minecraft 21589 Mini Biomer - byggesæt 12+ (797 klodser) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 2026368 kr18 kr (5%)
2. jun. 2026350 kr51 kr (17%)
23. maj 2026299 kr61 kr (17%)
21. apr. 2026360 kr2 kr (1%)
19. apr. 2026358 kr2 kr (1%)
2. apr. 2026360 kr5 kr (1%)
28. mar. 2026365 kr16 kr (4%)
27. mar. 2026381 kr13 kr (4%)
25. mar. 2026368 kr7 kr (2%)
24. mar. 2026375 kr9 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret