Gå til hovedindhold

LEGO ® Minecraft - Steves Tajga-eventyr 21583 - 79 Dele

LEGOSamleklodserEAN: 5702018034071
Pris fra 56,46 krtil 89,95 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 33,49 kr (37% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på LEGO ® Minecraft - Steves Tajga-eventyr 21583 - 79 Dele og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 56.46 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LEGO Minecraft 21583 Steves tajga-eventyr
56,46 kr
Til butik
LEGO Minecraft 21583 Steves tajga-eventyr billede

Produktspecifikationer

Mærke: LEGO
Kategori: LEGO Minecraft
Farve: 1
Artikel nr.: 21583
EAN: 5702018034071
Varenr.: 25075739
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LEGO Minecraft 21583 Steves tajga-eventyr
57 kr
Til butik
LEGO Minecraft 21583 Steves tajga-eventyr billede

Produktinformation

Træd ind i tajga-biomet med Steve for at lede efter skjulte diamanter under det sneklædte grantræ! Brug TNT til at sprænge gennem sten, og gem dine diamanter i skattekisten. Men pas på - der ligger en Creeper™ på lur i nærheden. Grib dit diamantsværd, og forsvar din skat i dette actionfyldte Minecraft®-eventyr! Indeholder en minifigur af Steve samt LEGO® figurer af en Creeper™, en ræv og en kaninunge Dette kreative byggelegetøj løfter Minecraft®-spilleres sjov til nye højder Tilbehør omfatter Steves diamantsværd, TNT, diamanter og en skattekiste Glæd gaming-glade børn med denne fantastiske gave til fødselsdag, jul eller enhver anden anledning Børn skaber scener fra spillet og tilpasser dem, mens nye eventyr tager form 6+, 79 elements, 122mm x 141mm x 46mm...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: LEGO
Kategori: LEGO
Artikel nr.: 21583
EAN: 5702018034071
Varenr.: 3404111
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
LEGO Minecraft Steves taigaeventyr 21583
58 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
LEGO Minecraft – Steves Taiga-eventyr (21583)
79 kr
Til butik
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
LEGO ® Minecraft - Steves Tajga-eventyr 21583 - 79 Dele
89,95 kr
Til butik
Gå til Legekæden
TrustScore 4.5 ud af 54,4
21583 LEGO Minecraft Steves tajga-eventyr
89,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LEGO ® Minecraft - Steves Tajga-eventyr 21583 - 79 Dele koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LEGO ® Minecraft - Steves Tajga-eventyr 21583 - 79 Dele koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK56,46 kr95,46 krKøb
2Proshop DK57 kr96 krKøb
3Komplett DK58 kr58 krKøb
4Teknikproffset DK79 kr128 krKøb
5Kids-world.dk89,95 kr89,95 krKøb
6Legekæden89,95 kr89,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LEGO ® Minecraft - Steves Tajga-eventyr 21583 - 79 Dele

PriceData har fulgt prisen på LEGO ® Minecraft - Steves Tajga-eventyr 21583 - 79 Dele i 145 dage. Laveste pris i perioden er 56,46 kr (registreret d. 20. maj 2026), højeste er 69 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 63 kr.

Den nuværende pris på 56,46 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 13 prisændringer for LEGO ® Minecraft - Steves Tajga-eventyr 21583 - 79 Dele. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 13 prisændringer for LEGO ® Minecraft - Steves Tajga-eventyr 21583 - 79 Dele de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
20. maj 202656,46 kr2,54 kr (4%)
24. apr. 202659 kr3,69 kr (6%)
20. apr. 202662,69 kr
29. mar. 202663 kr1 kr (2%)
28. mar. 202662 kr1 kr (2%)
4. mar. 202663 kr1 kr (2%)
27. feb. 202664 kr
14. feb. 202664,66 kr1,66 kr (3%)
13. feb. 202663 kr1,66 kr (3%)
10. feb. 202664,66 kr1,66 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret