Gå til hovedindhold

LEGO ® Minecraft - Bæltedyrs-mineekspeditionen 21269 - 247 Dele

LEGOSamleklodserEAN: 5702017815435
Pris fra 167 krtil 269,95 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 102,95 kr (38% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på LEGO ® Minecraft - Bæltedyrs-mineekspeditionen 21269 - 247 Dele og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 167 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LEGO Minecraft 21269 Bæltedyrs-mineekspeditionen
167 kr
Til butik
LEGO Minecraft 21269 Bæltedyrs-mineekspeditionen billede

Produktspecifikationer

Mærke: LEGO
Kategori: LEGO Minecraft
Farve: 1
Artikel nr.: 21269
EAN: 5702017815435
Varenr.: 21802792
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LEGO Minecraft 21269 Bæltedyrs-mineekspeditionen
167 kr
Til butik
LEGO Minecraft 21269 Bæltedyrs-mineekspeditionen billede

Produktinformation

Drag ud i savanne-biomet for at udvinde malm. Slå dig sammen med venlige bæltedyr og en ulv! En huledderkop lurer i skyggerne. Giv dens øjne til bæltedyrene for at få skæl til at lave en ulverustning. Udløs en TNT-eksplosion for at sprænge sten væk og afdække kostbar malm. Omarranger derefter terrænet til dit næste spændende Minecraft®-eventyr! Minecraft®-figurerne omfatter en huleedderkop og 2 bæltedyr, som kan sættes sammen til 1 Sættet indeholder en mine med en udløserstyret TNT-funktion, der kan sprænge klipper væk Børn kan omarrangere elementerne for at inspirere til endeløse nye eventyr LEGO® Minecraft® legetøjet er en kreativ fødselsdagsgave, julegave eller andet til drenge og piger Kompatibelt med andet legetøj (sælges separat) i LEGO® Minecraft® sortimentet 8+, 247 elements, 191mm x 262mm x 61mm...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: LEGO
Kategori: LEGO
Artikel nr.: 21269
EAN: 5702017815435
Varenr.: 3302953
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
LEGO Minecraft ekspeditionen til bæltedyrminen 21269
179 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
LEGO Minecraft - Ekspeditionen til bæltedyrsminen (21269)
210 kr
Til butik
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
LEGO 21269 Minecraft The Armadillo Mine Expedition - GEEKD.dk
249 kr
Til butik
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
LEGO ® Minecraft - Bæltedyrs-mineekspeditionen 21269 - 247 Dele
269,95 kr
Til butik
Gå til Legekæden
TrustScore 4.5 ud af 54,4
21269 LEGO Minecraft Bæltedyrs-mineekspeditionen
269,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LEGO ® Minecraft - Bæltedyrs-mineekspeditionen 21269 - 247 Dele koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LEGO ® Minecraft - Bæltedyrs-mineekspeditionen 21269 - 247 Dele koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK167 kr206 krKøb
2Proshop DK167 kr206 krKøb
3Komplett DK179 kr179 krKøb
4Teknikproffset DK210 kr269 krKøb
5Geekd249 kr249 krKøb
6Kids-world.dk269,95 kr269,95 krKøb
7Legekæden269,95 kr269,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LEGO ® Minecraft - Bæltedyrs-mineekspeditionen 21269 - 247 Dele

PriceData har fulgt prisen på LEGO ® Minecraft - Bæltedyrs-mineekspeditionen 21269 - 247 Dele i 151 dage. Laveste pris i perioden er 167 kr (registreret d. 30. maj 2026), højeste er 179 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 175 kr.

Den nuværende pris på 167 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 17 prisændringer for LEGO ® Minecraft - Bæltedyrs-mineekspeditionen 21269 - 247 Dele. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 17 prisændringer for LEGO ® Minecraft - Bæltedyrs-mineekspeditionen 21269 - 247 Dele de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026167 kr1 kr (1%)
21. maj 2026168 kr11 kr (6%)
20. apr. 2026179 kr4 kr (2%)
19. apr. 2026175 kr4 kr (2%)
1. apr. 2026179 kr4 kr (2%)
22. mar. 2026175 kr4 kr (2%)
18. mar. 2026179 kr4 kr (2%)
14. mar. 2026175 kr4 kr (2%)
2. mar. 2026179 kr4 kr (2%)
3. feb. 2026175 kr4 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret