Gå til hovedindhold

LEGO ® Minecraft - Griseungehuset 21268 - 238 Dele

LEGOSamleklodserEAN: 5702017815428
Pris fra 111 krtil 189 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 78 kr (41% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på LEGO ® Minecraft - Griseungehuset 21268 - 238 Dele og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 111 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LEGO Minecraft 21268 Griseungehuset
111 kr
Til butik
LEGO Minecraft 21268 Griseungehuset billede

Produktspecifikationer

Mærke: LEGO
Kategori: LEGO Minecraft
Farve: 1
Artikel nr.: 21268
EAN: 5702017815428
Varenr.: 21802791
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LEGO Minecraft 21268 Griseungehuset
112 kr
Til butik
LEGO Minecraft 21268 Griseungehuset billede

Produktinformation

Tag dit ulveskin på, læg sadlen på din gris, sæt en gulerod på pind, og tag en tur rundt i dit griseungeformede hus med have. Se til kartoflerne og rødbederne, der vokser på grunden, og før så grisen gennem lågen ud på marken. Hvis den zombificerede piglin ødelægger det for dig, kan du gå ind i huset, hvor der er en seng, en reol og et craftingbord, hvor du kan være kreativ. Indeholder en helt i ulveskin, griseunge, voksen gris, bi og zombificeret piglin Spillere bygger et LEGO® Minecraft® grisehus, der er fyldt med sjov både inde og ude Huset er indrettet med et Minecraft®-craftingbord, en seng og en bogreol LEGO® Minecraft® legetøjet er en kreativ fødselsdagsgave, julegave eller andet til drenge og piger Kompatibelt med andet legetøj (sælges separat) i LEGO® Minecraft® sortimentet 7+, 238 dele, 141mm x 262mm x 72mm...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: LEGO
Kategori: LEGO
Artikel nr.: 21268
EAN: 5702017815428
Varenr.: 3302954
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
LEGO Minecraft - Det lille grisehus (21268)
141 kr
Til butik
LEGO Minecraft - Det lille grisehus (21268) billede

Produktinformation

Slip kreativiteten løs med LEGO's The Baby Pig House! Dette sæt er perfekt til Minecraft-fans og indeholder et griseformet hus, en heltefigur og bondegårdsdyr. Børn kan udforske fantasifuld leg med et hobbybord og en bondegård. Sættet er ideelt til børn fra 7 år og er en sjov gave til enhver lejlighed!, Denne tekst er automatisk oversat, og der kan forekomme fejl.

Produktspecifikationer

Mærke: Lego
Kategori: Lego
EAN: 5702017815428
Varenr.: D12742
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
LEGO 21268 Minecraft The Baby Pig House - GEEKD.dk
-14%159 kr
Før 184 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
LEGO ® Minecraft - Griseungehuset 21268 - 238 Dele
179,95 kr
Til butik
Gå til Legekæden
TrustScore 4.5 ud af 54,4
21268 LEGO Minecraft Griseungehuset
179,95 kr
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
LEGO Minecraft griseungens hus 21268
189 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LEGO ® Minecraft - Griseungehuset 21268 - 238 Dele koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LEGO ® Minecraft - Griseungehuset 21268 - 238 Dele koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK111 kr150 krKøb
2Proshop DK112 kr151 krKøb
3Teknikproffset DK141 kr200 krKøb
4Geekd159 kr159 krKøb
5Kids-world.dk179,95 kr179,95 krKøb
6Legekæden179,95 kr179,95 krKøb
7Komplett DK189 kr189 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LEGO ® Minecraft - Griseungehuset 21268 - 238 Dele

PriceData har fulgt prisen på LEGO ® Minecraft - Griseungehuset 21268 - 238 Dele i 184 dage. Laveste pris i perioden er 111 kr (registreret d. 30. maj 2026), højeste er 123 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 118 kr.

Den nuværende pris på 111 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 28 prisændringer for LEGO ® Minecraft - Griseungehuset 21268 - 238 Dele. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 28 prisændringer for LEGO ® Minecraft - Griseungehuset 21268 - 238 Dele de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026111 kr3 kr (3%)
30. apr. 2026114 kr9 kr (7%)
25. apr. 2026123 kr9 kr (8%)
24. apr. 2026114 kr9 kr (7%)
23. apr. 2026123 kr9 kr (8%)
19. apr. 2026114 kr9 kr (7%)
5. apr. 2026123 kr4 kr (3%)
18. mar. 2026119 kr2 kr (2%)
11. mar. 2026117 kr3 kr (3%)
9. mar. 2026120 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret