Gå til hovedindhold

LEGO Minecraft 21586 Den Blege Have - byggesæt til børn 7+

LEGOSamleklodserEAN: 5702018055854
Pris fra 112 krtil 243 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 131 kr (54% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 99 kr 23. maj

Sammenlign priser på LEGO Minecraft 21586 Den Blege Have - byggesæt til børn 7+ og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 112 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LEGO Minecraft 21586 Den Blege Have
112 kr
Til butik
LEGO Minecraft 21586 Den Blege Have billede

Produktspecifikationer

Mærke: LEGO
Kategori: LEGO Minecraft
Farve: 1
Artikel nr.: 21586
EAN: 5702018055854
Varenr.: 25075742
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LEGO Minecraft 21586 Den Blege Have
112 kr
Til butik
LEGO Minecraft 21586 Den Blege Have billede

Produktinformation

Flyv ud på eventyr med den heroiske Mothman! Brug en fortryllet økse og elytra-vinger til at svæve rundt i biomet Den Blege Have. Bekæmp et skelet og en Creeper™ for at beskytte knirker-hjertet, der er gemt i det store træ. Tryk på stiften for at få det ud, og pas på knirkeren, der sniger sig ind på dig! Med en skat, der skal findes, og en kotelet på lejrbålet er der ingen tid at spilde! 4 LEGO® Minecraft® figurer: en knirker, Mothman, Creeper™ og et skelet Legetøjets blege egetræ rummer dyrebar harpiks og indeholder knirker-hjertet Tilbehøret omfatter en kiste, et lejrbål, en økse, en bue, elytra-vinger og en diamantrustning Gamer-gaven til børn er perfekt som fødselsdagsgave, julegave eller overraskelse i hverdagen Børn skaber scener fra spillet og tilpasser dem, mens nye eventyr tager form 7+, 243 elements, 191mm x 262mm x 61mm...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: LEGO
Kategori: LEGO
Artikel nr.: 21586
EAN: 5702018055854
Varenr.: 3404117
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
LEGO Minecraft den blege have 21586
149 kr
Til butik
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
LEGO ® Minecraft - Den Blege Have 21586 - 243 Dele
179,95 kr
Til butik
Gå til Legekæden
TrustScore 4.5 ud af 54,4
21586 LEGO Minecraft Den Blege Have
179,95 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
LEGO Minecraft 21586 Den Blege Have - byggesæt til børn 7+
-5%199 kr
Før 209 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
LEGO Minecraft 21586 Den Blege Have - byggesæt til børn 7+
-4%219 kr
Før 229 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
LEGO Minecraft - Den blege have - GEEKD.dk
243 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LEGO Minecraft 21586 Den Blege Have - byggesæt til børn 7+ koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LEGO Minecraft 21586 Den Blege Have - byggesæt til børn 7+ koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK112 kr151 krKøb
2Proshop DK112 kr151 krKøb
3Komplett DK149 kr149 krKøb
4Kids-world.dk179,95 kr179,95 krKøb
5Legekæden179,95 kr179,95 krKøb
6Boligcenter DK199 kr199 krKøb
7Vivas DK219 kr298 krKøb
8Geekd243 kr243 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LEGO Minecraft 21586 Den Blege Have - byggesæt til børn 7+

PriceData har fulgt prisen på LEGO Minecraft 21586 Den Blege Have - byggesæt til børn 7+ i 126 dage. Laveste pris i perioden er 99 kr (registreret d. 23. maj 2026), højeste er 129 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 119 kr.

Den nuværende pris på 112 kr er 6% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 18 prisændringer for LEGO Minecraft 21586 Den Blege Have - byggesæt til børn 7+. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 18 prisændringer for LEGO Minecraft 21586 Den Blege Have - byggesæt til børn 7+ de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026112 kr13 kr (13%)
23. maj 202699 kr15 kr (13%)
21. maj 2026114 kr6 kr (5%)
21. apr. 2026120 kr6 kr (5%)
15. apr. 2026114 kr6 kr (5%)
19. mar. 2026120 kr3 kr (3%)
17. mar. 2026117 kr3 kr (3%)
9. mar. 2026120 kr6 kr (5%)
5. mar. 2026126 kr3 kr (2%)
24. feb. 2026129 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret