Gå til hovedindhold

LC Power SFX Series V3.21 - 300W Strømforsyning - 280 Watt - 80 mm - ATX - 80 Plus

Pris fra 278 krtil 494 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 216 kr (44% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på LC Power SFX Series V3.21 - 300W Strømforsyning - 280 Watt - 80 mm - ATX - 80 Plus og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 278 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
LC Power LC300SFX V3.21 285Watt
278 kr
Til butik
LC Power LC300SFX V3.21 285Watt billede

Produktinformation

LC Power LC300SFX V3.21 - Strømforsyning (intern) - SFX12V - 285 watt - aktiv PFC

Produktspecifikationer

Mærke: LC Power
Artikel nr.: LC300SFX V3.21
EAN: 4260070122910
Varenr.: 31437
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LC Power SFX Series V3.21 - 300W Strømforsyning - 280 Watt - 80 mm - ATX - 80 Plus
339 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Generic Lc Power Lc300sfx V3.21 Sfx Psu 300w 285w Sfx
494 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LC Power SFX Series V3.21 - 300W Strømforsyning - 280 Watt - 80 mm - ATX - 80 Plus koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LC Power SFX Series V3.21 - 300W Strømforsyning - 280 Watt - 80 mm - ATX - 80 Plus koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK278 kr278 krKøb
2Proshop DK339 kr378 krKøb
3Dustin DK494 kr580,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LC Power SFX Series V3.21 - 300W Strømforsyning - 280 Watt - 80 mm - ATX - 80 Plus

PriceData har fulgt prisen på LC Power SFX Series V3.21 - 300W Strømforsyning - 280 Watt - 80 mm - ATX - 80 Plus i 180 dage. Laveste pris i perioden er 278 kr (registreret d. 23. maj 2026), højeste er 495 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 325 kr.

Den nuværende pris på 278 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 17% den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 16 prisændringer for LC Power SFX Series V3.21 - 300W Strømforsyning - 280 Watt - 80 mm - ATX - 80 Plus. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 16 prisændringer for LC Power SFX Series V3.21 - 300W Strømforsyning - 280 Watt - 80 mm - ATX - 80 Plus de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 2026278 kr51 kr (16%)
22. maj 2026329 kr3 kr (1%)
18. maj 2026332 kr4 kr (1%)
16. maj 2026336 kr3 kr (1%)
25. apr. 2026339 kr3 kr (1%)
22. apr. 2026336 kr53 kr (19%)
15. apr. 2026283 kr1 kr (0%)
14. apr. 2026284 kr1 kr (0%)
7. apr. 2026283 kr1 kr (0%)
5. mar. 2026284 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret