Gå til hovedindhold

Laufen Pro toiletsæde med Soft Close. Passer til Laufen Pro hængeskåle.

LaufenSanitetEAN: 4014804779723
Pris fra 741 krtil 1.243 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 502 kr (40% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 658,8 kr 30. apr.

Sammenlign priser på Laufen Pro toiletsæde med Soft Close. Passer til Laufen Pro hængeskåle. og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 741 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Laufen Pro Toiletsde med Softclose, hvid.
741 kr
Til butik
Laufen Pro Toiletsde med Softclose, hvid. billede

Produktspecifikationer

Mærke: Laufen
Kategori: WATTOO.DK VVS Toiletter & tilbehr Toiletsder
EAN: 4014804779723
Varenr.: 615495710
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Laufen Pro toiletsæde, soft close, aftagelig, hvid
749 kr
Til butik
Laufen Pro toiletsæde, soft close, aftagelig, hvid billede

Produktinformation

Laufen Pro-N toiletsæde: skandinavisk luksus og innovation Essensen af luksuriøst design Lad dig forføre af Laufen Pro-N toiletsædets sofistikerede design, skabt af den talentfulde finske designer, Antti Ylisassis. Inspireret af nordens rene linjer og min...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Laufen
Kategori: Toiletter & tilbehør
Farve: white
Størrelse: 370x450x55 mm
EAN: 4014804779723
Varenr.: 615495710
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Laufen Pro sæde med soft close
786,24 kr
Til butik
Laufen Pro sæde med soft close billede

Produktinformation

Luksuriøst Laufen Pro-N toiletsæde: nordisk elegance møder funktionalitetFinsk design i fokusDyk ned i en verden af sofistikerede detaljer og udsøgt design med Laufen Pro-N toiletsædet, skabt af den anerkendte finske designer, Antti Ylisassis. Dette meste...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: LAUFEN
EAN: 4014804779723
Varenr.: 15843939778895
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Laufen Pro toiletbræt, soft close, aftagelig, hvid
819 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Laufen Pro toiletsæde, soft close, aftagelig, hvid
845 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Pro hvid toiletsæde soft close
852,5 kr
Til butik
Gå til VVS.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Laufen Pro toiletsæde - hård plast, i hvid
853,75 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
1.243 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Laufen Pro toiletsæde med Soft Close. Passer til Laufen Pro hængeskåle. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Laufen Pro toiletsæde med Soft Close. Passer til Laufen Pro hængeskåle. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1WATTOO.DK741 kr741 krKøb
2CompletVVS749 kr749 krKøb
3EL-GROSSISTEN786,24 kr786,24 krKøb
4LavprisVVS819 kr819 krKøb
5BilligVVS DK845 kr845 krKøb
6MaintainIt852,5 kr852,5 krKøb
7VVS.dk853,75 kr853,75 krKøb
8CS MEGASTORE DK1.243 kr1.442 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Laufen Pro toiletsæde med Soft Close. Passer til Laufen Pro hængeskåle.

PriceData har fulgt prisen på Laufen Pro toiletsæde med Soft Close. Passer til Laufen Pro hængeskåle. i 183 dage. Laveste pris i perioden er 658,8 kr (registreret d. 20. april 2026), højeste er 786,24 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 720 kr.

Den nuværende pris på 741 kr er 3% over normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 19 prisfald og 18 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 35 prisændringer for Laufen Pro toiletsæde med Soft Close. Passer til Laufen Pro hængeskåle.. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 35 prisændringer for Laufen Pro toiletsæde med Soft Close. Passer til Laufen Pro hængeskåle. de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 2026741 kr45,24 kr (6%)
26. maj 2026786,24 kr45,24 kr (6%)
23. maj 2026741 kr8 kr (1%)
22. maj 2026749 kr17 kr (2%)
11. maj 2026732 kr11 kr (1%)
8. maj 2026743 kr6 kr (1%)
7. maj 2026749 kr6 kr (1%)
4. maj 2026743 kr84,2 kr (13%)
30. apr. 2026658,8 kr90,2 kr (12%)
29. apr. 2026749 kr90,2 kr (14%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret