Gå til hovedindhold

Laufen Kompas Pro N hvid toiletsæde m/topmonteret Soft Close og Quick Release beslag. Passer på Kompas og Pro N toiletter/hængeskåle

LaufenSanitetEAN: 7612738349462
Pris fra 399 krtil 589 kr
12 forhandlere

Prisforskel: 190 kr (32% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 359,1 kr 30. apr.

Sammenlign priser på Laufen Kompas Pro N hvid toiletsæde m/topmonteret Soft Close og Quick Release beslag. Passer på Kompas og Pro N toiletter/hængeskåle og køb billigst

12 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 399 kr. 12 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Laufen Kompas & Pro N toiletsde med softclose og quick release, hvid
399 kr
Til butik
Laufen Kompas & Pro N toiletsde med softclose og quick release, hvid billede

Produktspecifikationer

Mærke: Laufen
Kategori: WATTOO.DK VVS Toiletter & tilbehr Toiletsder
EAN: 7612738349462
Varenr.: 615484300
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Laufen Pro N/Kompas toiletsæde, soft close, aftagelig, hvid
399 kr
Til butik
Laufen Pro N/Kompas toiletsæde, soft close, aftagelig, hvid billede

Produktinformation

Når funktion og design går hånd i hånd Laufen har i samarbejde med den danske designer Hee Welling udviklet en nyt serie til badeværelset tiltænkt de skandinaviske lande. Kompas serien står for klare linjer, reduceret materialeforbrug og funktionelt desig...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Laufen
Kategori: Toiletter & tilbehør
Farve: white
Størrelse: 485x390x55 mm
EAN: 7612738349462
Varenr.: 615484300
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LAUFEN KOMPAS toiletsæde soft close (passer til KOMPAS og PRO N), hvid
408 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Laufen Pro N/Kompas toiletbræt, soft close, aftagelig, hvid
419 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Laufen Kompas toiletsæde med quick-release og softclose hvid
452,28 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Laufen Kompas Pro N hvid toiletsæde m/topmonteret Soft Close og Quick Release beslag. Passer på Kompas og Pro N toiletter/hængeskåle
461 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Kompas pro n hvid toiletsæde soft close
490 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Laufen Kompas & Pro N Toiletsæde med softclose og quick release, hvid
497 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Kompas Pro N Hvid Toiletsæde Soft Close
497,51 kr
Til butik
Gå til VVS.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Laufen Kompas toiletsæde med quick-release og softclose hvid
499,75 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Laufen Kompas & Pro N toiletsæde med softclose og quick release, hvid
557,5 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Laufen Pro N/Kompas toiletsæde, soft close, aftagelig, hvid
589 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 12 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Laufen Kompas Pro N hvid toiletsæde m/topmonteret Soft Close og Quick Release beslag. Passer på Kompas og Pro N toiletter/hængeskåle koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 12 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Laufen Kompas Pro N hvid toiletsæde m/topmonteret Soft Close og Quick Release beslag. Passer på Kompas og Pro N toiletter/hængeskåle koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1WATTOO.DK399 kr399 krKøb
2CompletVVS399 kr399 krKøb
3Proshop DK408 kr447 krKøb
4LavprisVVS419 kr419 krKøb
5EL-GROSSISTEN452,28 kr452,28 krKøb
6CS MEGASTORE DK461 kr500 krKøb
7MaintainIt490 kr490 krKøb
8Elvvs.dk497 kr497 krKøb
9Billigelogvvs.dk497,51 kr497,51 krKøb
10VVS.dk499,75 kr499,75 krKøb
11vvsfittings.dk557,5 kr557,5 krKøb
12BilligVVS DK589 kr589 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Laufen Kompas Pro N hvid toiletsæde m/topmonteret Soft Close og Quick Release beslag. Passer på Kompas og Pro N toiletter/hængeskåle

PriceData har fulgt prisen på Laufen Kompas Pro N hvid toiletsæde m/topmonteret Soft Close og Quick Release beslag. Passer på Kompas og Pro N toiletter/hængeskåle i 183 dage. Laveste pris i perioden er 359,1 kr (registreret d. 20. april 2026), højeste er 427 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 396 kr.

Den nuværende pris på 399 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 20 prisændringer for Laufen Kompas Pro N hvid toiletsæde m/topmonteret Soft Close og Quick Release beslag. Passer på Kompas og Pro N toiletter/hængeskåle. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 20 prisændringer for Laufen Kompas Pro N hvid toiletsæde m/topmonteret Soft Close og Quick Release beslag. Passer på Kompas og Pro N toiletter/hængeskåle de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 2026399 kr9 kr (2%)
26. maj 2026408 kr9 kr (2%)
4. maj 2026399 kr39,9 kr (11%)
30. apr. 2026359,1 kr39,9 kr (10%)
29. apr. 2026399 kr39,9 kr (11%)
20. apr. 2026359,1 kr39,9 kr (10%)
3. apr. 2026399 kr28 kr (8%)
18. mar. 2026371 kr16 kr (4%)
17. mar. 2026387 kr16 kr (4%)
3. mar. 2026371 kr28 kr (7%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret