Gå til hovedindhold

Laufen Kompas skruemonteret toilet med skjult S-lås og åben skyllekant samt Clean Coat belægning

LaufenSanitetEAN: 7612738353315
Pris fra 2.030 krtil 2.505 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 475 kr (19% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.778,4 kr 30. apr.

Sammenlign priser på Laufen Kompas skruemonteret toilet med skjult S-lås og åben skyllekant samt Clean Coat belægning og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2030 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Laufen Kompas gulvstende toilet, skjult S-ls, rimless, rengringsvenlig, hvid
2.030 kr
Til butik
Laufen Kompas gulvstende toilet, skjult S-ls, rimless, rengringsvenlig, hvid billede

Produktspecifikationer

Mærke: Laufen
Kategori: WATTOO.DK VVS Toiletter & tilbehr
EAN: 7612738353315
Varenr.: 604060260
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Laufen Kompas skruemonteret toilet med skjult S-lås og åben skyllekant samt Clean Coat belægning
2.161 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Laufen Kompas toilet, uden skyllekant, rengøringsvenlig, hvid
2.199 kr
Til butik
Laufen Kompas toilet, uden skyllekant, rengøringsvenlig, hvid billede

Produktinformation

Laufen Kompas kollektion: funktion møder form Skabt af den talentfulde danske designer, Hee Welling, kombinerer Kompas-kollektionen skandinavisk minimalisme med funktionalitet. Hee Wellings signaturdesigns, som Hee stolen og HAY About a Chair, er tydeligt...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Laufen
Kategori: Toiletter & tilbehør
Farve: white
Størrelse: 850x360x650 mm
EAN: 7612738353315
Varenr.: 604060260
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
KOMPAS TOILET MED SKJULT S-LÅS LCC
2.206,55 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Kompas toilet med skjult s-lås lcc
2.356,25 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Laufen Kompas toilet, uden skyllekant, rengøringsvenlig, hvid
2.399 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Laufen Kompas toilet, uden skyllekant, rengøringsvenlig, hvid
2.505 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Laufen Kompas skruemonteret toilet med skjult S-lås og åben skyllekant samt Clean Coat belægning koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Laufen Kompas skruemonteret toilet med skjult S-lås og åben skyllekant samt Clean Coat belægning koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1WATTOO.DK2.030 kr2.030 krKøb
2CS MEGASTORE DK2.161 kr2.360 krKøb
3CompletVVS2.199 kr2.199 krKøb
4EL-GROSSISTEN2.206,55 kr2.206,55 krKøb
5MaintainIt2.356,25 kr2.356,25 krKøb
6LavprisVVS2.399 kr2.399 krKøb
7BilligVVS DK2.505 kr2.505 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Laufen Kompas skruemonteret toilet med skjult S-lås og åben skyllekant samt Clean Coat belægning

PriceData har fulgt prisen på Laufen Kompas skruemonteret toilet med skjult S-lås og åben skyllekant samt Clean Coat belægning i 183 dage. Laveste pris i perioden er 1.778,4 kr (registreret d. 20. april 2026), højeste er 2.199 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.033 kr.

Den nuværende pris på 2.030 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 7% den seneste måned. Der er registreret 16 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 30 prisændringer for Laufen Kompas skruemonteret toilet med skjult S-lås og åben skyllekant samt Clean Coat belægning. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 30 prisændringer for Laufen Kompas skruemonteret toilet med skjult S-lås og åben skyllekant samt Clean Coat belægning de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 20262.030 kr131 kr (6%)
26. maj 20262.161 kr131 kr (6%)
23. maj 20262.030 kr131 kr (6%)
22. maj 20262.161 kr131 kr (6%)
10. maj 20262.030 kr23 kr (1%)
8. maj 20262.053 kr127,26 kr (6%)
7. maj 20262.180,26 kr127,26 kr (6%)
4. maj 20262.053 kr274,6 kr (15%)
30. apr. 20261.778,4 kr401,86 kr (18%)
29. apr. 20262.180,26 kr401,86 kr (23%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret